Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sporta nodarbibas
Autors Ziņa
Hexal16 Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 87
Pievienojās: Oct 2007
Reputācija: 1
Ziņojums: #1
Sporta nodarbibas
Ka ir ar sporta nodarbibam fizmatos. Vai ir jaizvelas viens sporta veids? Piem., izvelies basketbolu un visu gadu to vien dari(man ta vismaz stastija). Es vispar neesmu laba sportiste... vai nevar iztikt bez sporta?

A nu izmantosu izdevibu... vakar sanemu atestatu, sarekinaju punktus. man sanak 885. Grasos iet uz datorikiem, ka jus domajat budzeta var tikt? Dazi, saka, ka budzeta tiek bez maz visi, citi, ka tas ir mulkibas...
19.07.2008 18:54
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Andrejs Kalnačs Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 127
Pievienojās: Sep 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #2
RE: Sporta nodarbibas
Protams ar tik punktiem tu tiksi budžetā.
Sports nav obligāts
19.07.2008 20:48
Raimz Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 330
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 5
Ziņojums: #3
1. Sports nav obligāts, bet kā visi to labi zina - ļoti vēlams Very Happy
2. Budžeta vietu datoriķos ir pār pārēm. Pāgājušajos gados uzņēma budžetā cilvēkus ar kaut kādiem 400 punktiem vai pat mazāk... Ar 885 iespējams var pat stipendiju dabūt.
19.07.2008 20:51
Hexal16 Atslēdzies
Member

Ziņojums: #4
Sports nav obligats? vai cik jauki. Ja, es zinu, ka ar sportu vajaga nodarboties, man tikai nepatik, ka tas jadara uz atzimi Smile

Un ko stipendijai nem vera? Tikai tos limenus vai ari vel kko?
19.07.2008 21:22
Kaspars Balodis Atslēdzies
¥

Ziņojumi: 344
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #5
Ja nemaldos, datoriķiem obligāti ir 6 kredītpunkti C daļā (parasti tas ir tā kā 3 priekšmeti), tajos var izvēlēties ņemt dajebkādus priekšmetus, ka tik nav par datoriem (piemēram, kāds sports).

Stipendijai normāli ņem vērā tikai tos līmeņus. Ar 885 (jeb pārrēķinot kā atzīmi - 8.85) ir ļoti labas izredzes dabūt stipendiju, bet tas, protams, atkarīgs no tā, kādi līmeņi ir pārējiem. Parasti stipendijas dabūšanas robeža ir ~8.6-8.7.
19.07.2008 21:45
Raimz Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #6
Stipendiju konkursā 1. kursam ņem vērā centralizēto eksāmenu rezultātus. Šķiet, ka valsts olimpiāžu uzvarētāji dabū bez konkursa. Evil or Very Mad
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 19.07.2008 21:51 Raimz.)
19.07.2008 21:48
Hexal16 Atslēdzies
Member

Ziņojums: #7
Aha, nu ja vajaga tos 6 punktus tad ja... jaatgriezas pie sakotneja jautajuma. Sporta ir ka vidusskola, ka nem visu- futbolu, basketbolu, volejbolu vai tomer ir jaizvelas kaut kas viens?

Valsts olimpiade vietu nem vera, tikai tad, ja tas ir bijis 12. klase, vai der ari 10. klases saniegums?

Cik lielas ir stipendijas?

EDIT:

A vel man ienaca prata. Tos punktus aprekina skatoties procentus. Bet vai pats limenis kaut ko izsaka[stipendijai]? Man latviesu valoda vispar ir C limenis. tacu rakstisanas dala ir 81%, kas ir tiri normali. To limeni man loti "nosita" uz zemi texta analize, kur dabuju 38(!!!)%
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 19.07.2008 23:44 Hexal16.)
19.07.2008 23:39
Raimz Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #8
Tak tajā C daļā var kaut vai kultūras vēsturi ņemt. Wink

No latviešu valodas eksāmena vērā tiek ņemta tikai rakstīšanas daļa. Pārējās daļas neko neietekmē.
19.07.2008 23:53
telezypher Atslēdzies
kauts kas labaks c(:[

Ziņojumi: 618
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 6
Ziņojums: #9
pirmajos 2 kursos nebija C daļas
vismaz tādas kura varētu kko izvēlēties ...
20.07.2008 07:46
Raivis Bēts Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 199
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #10
Hexal16 rakstīja:Aha, nu ja vajaga tos 6 punktus tad ja... jaatgriezas pie sakotneja jautajuma. Sporta ir ka vidusskola, ka nem visu- futbolu, basketbolu, volejbolu vai tomer ir jaizvelas kaut kas viens?

Valsts olimpiade vietu nem vera, tikai tad, ja tas ir bijis 12. klase, vai der ari 10. klases saniegums?

Cik lielas ir stipendijas?

EDIT:

A vel man ienaca prata. Tos punktus aprekina skatoties procentus. Bet vai pats limenis kaut ko izsaka[stipendijai]? Man latviesu valoda vispar ir C limenis. tacu rakstisanas dala ir 81%, kas ir tiri normali. To limeni man loti "nosita" uz zemi texta analize, kur dabuju 38(!!!)%

Jaizvelas ir kkads noteikts viens sporta veids diemzel.

Valsts olimpiade vietu nem vera, ja tas ir bijis tikai 12.klase ja nemaldos...

Stipendijas ir 70 Ls/menesi lielas

Punktus aprekina neskatoties uz limeniem, bet tikai uz procentiem, ta ka tev tiesam nems vera tikai tos 81%, kurus esi ieguvis rakstisanas dalja, ta ka tiesam ljoti normali - parrekinot 810 punkti, bet vel jau nak ari matematikas eksis, kur gan nem visu...
20.07.2008 12:51
Hexal16 Atslēdzies
Member

Ziņojums: #11
Ne nu matematika man ir labi. A limenis. 87% un 95%, vienmer jau, protams, var but labak. Bet ir labi. Es jau galvenais domaju par budzetu. Ja vel sanaks stipendiju dabut, viss bus OK.

Jaizvelas viens sporta veids, nu labi. Nu a cik ta augsta limeni spota jabut? Man kaut cik skolas laika padevas basketbols (ar visu to, ka augums 160cm), bet labak patik futbols, kas man diez ko nepadoas. 1. gimnazija jau sporta bija viegli. Skolotaja lika atzimi kaut par to, ka paradies stundas regulari. Ja izradi interesi un piedevam kkas nedaudz sanak, tad atzime gala beigas bija labu laba, lai ari neesmu nekada sportiste SmileSmile Ka tad r fizmatos?

A un kullturas vesture gan nav nekads vieglais prieksmets... vismaz ne vidusskola... interesants, bet ne tads, ka varetu teikt "kaut vai kultiras vesture"...
20.07.2008 19:06
Raivis Bēts Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 199
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #12
Ieks LU sporta nodarbibas notiek kopa visam fakultatem attiecigajam sporta veidam un atzimi parsvara visur izliek pec ta vai nac uz nodarbibam. Procenti mat CE ir labi, vel tikai ieks latv. val. rakstisanas dalja tiek nemta vera.

P.S. Rit sakas pieteiksanas studijam Hansabankas filiales latvijas novados!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 20.07.2008 19:34 Raivis Bēts.)
20.07.2008 19:33
Luther Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 56
Pievienojās: Feb 2006
Reputācija: -1
Ziņojums: #13
Par sportu vari neuztraukties - tas nav obligāts. Ja ir vēlme uzspēlēt prieka pēc, ir iespēja to darīt arī bez kredītpunktu vākšanas (basketbolā un volejbolā noteikti, par futbolu nezinu) - fizmatiem ir atvēlēti laiki sporta nodarbībām, kas ir brīvprātīgas.
Arī sporta zāle pie fakultātes ēkas tiek remontēta un to brīvi var izmantot ikviens, kas var uzrādīt LU studentu apliecību. Nav nekas vienreizējs, bet priekš vienkāršas izkustēšanās pietiek.
21.07.2008 08:47
borzovs Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 50
Pievienojās: Mar 2007
Reputācija: 2
Ziņojums: #14
Hexal16 rakstīja:Ka ir ar sporta nodarbibam fizmatos. Vai ir jaizvelas viens sporta veids? Piem., izvelies basketbolu un visu gadu to vien dari(man ta vismaz stastija). Es vispar neesmu laba sportiste... vai nevar iztikt bez sporta?

A nu izmantosu izdevibu... vakar sanemu atestatu, sarekinaju punktus. man sanak 885. Grasos iet uz datorikiem, ka jus domajat budzeta var tikt? Dazi, saka, ka budzeta tiek bez maz visi, citi, ka tas ir mulkibas...

Par sporta nodarbībām jau uzrakstīts gana, to nekomentēšu.

Datoriķiem patiešām pēdējos gados visi, kas pieteicās, tika uzņemti valsts budžeta finansētās studiju vietās. Tā kā šogad vidusskolas absolvēja ievērojami mazāks jauniešu skaits, nav nekāda pamata domāt, ka šoreiz budžeta vietu būs par maz.

Tātad secinājums ir, ka iestāties datoriķos ir viegli.
Tomēr gribu pabrīdināt, ka studēt tik viegli var nebūt vis. Dažādu iemeslu dēļ līdz diploma saņemšanai savulaik nav nonākuši pat tādi, kam punktu skaits virs 900. Ir aizdomas, ka tas noticis tāpēc, ka iesākumā studijas likušās ļoti vieglas, pasniedzēji mājas darbus neuzdod, mācīto nevienam neatprasa, un tad nu var "studēt" bez bēdu, bet ne regulāri piedalīties nodarbībās, risināt uzdevumus, rakstīt kontroldarbus utt. Sevišķi smagi būs sesijā, kad ar dienas vai dažu dienu starplaiku jākārto padaudz eksāmenu. Parasti nozīmīgu daļu no eksāmena atzīmes var sapelnīt semestra laikā. Ja tas nav darīts, tad gan pat ļoti lielam talantam dažu dienu laikā saglābt stāvokli ir gandrīz neiespējami. Un tad sākas vienas nepatikšanas pēc citām, sākot jau ar budžeta vietas zaudēšanu. Morāle ir vienkārša - visas studiju lietas jākārto savlaicīgi. Labāk saņemt minimālo pozitīvo atzīmi "4" savlaicīgi nekā varbūt pat "10" nezināmā nākotnē.

Bet nevajag uzreiz sabīties. Ir bijis ne viens vien students, kam iestājoties sarēķināti vien daži simti punktu, tak neatlaidīgi strādājot ir nopelnīts pat gluži pieklājīgs, virs vidējā, diploms. Un pasniedzēji nav nekādi zvēri, viņiem centīgi studenti patīk un iknedēļas konsultācijās paskaidrot nesaprastus jautājumus neatteiksies pat atkārtoti. Nevajag tik savu bēdu turēt ilgi pie sevis.

Prof. Juris Borzovs
Datorikas nodaļas vadītājs
21.07.2008 10:09
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija