Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ergonomiskā krīze
Autors Ziņa
Ledusskapis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 42
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Ergonomiskā krīze
Kā jau daži no jums ir informēti, pirms kāda laiciņa force majeure (lat. ārējo apstākļu, t.i., dažu svoloču) ietekmē izlidoju pa koju logu un nomainīju savu dzīvesvietu un tagad mitinos FMFSP telpās 111. kabinetā.

Noteikti zināt arī to, ka valstī ir ekonomiskā krīze - cenas aug, algas mazas, stipendiju tikpat kā nav utt. Drausmonīgā kārtā tas atstājis ietekmi arī uz mani - kamēr bija LU 7 treknie gadi, reti kad man vēders lipa pie mugurkaula (precīzāk - durvis pie aizmugurējās sienas, uzskatāmāk parādīts http://fizmati.lv/resursi/video/36/). Tomēr jau kādu laiciņu nekā cita manī nav kā vien... pāris tūristbrokastu kārbas, tautā sauktas arī par tušonkām. Lieki piebilst, ka attaisāmā nav.

Atzīstot, ka esošā FMFSP priekšsēdētāja ir vienkārši neciešama apburoša persona pēc psiholoģiskās, reliģiskās, tikumiskās, gastronomiskās [lasīt - rijīga] un visām citām pārliecībām, vēršos pie jums kā tautas priekšstāvjiem fakultātē - PIEPILDIET MANI ! Ar apskaidrību, svētlaimi, nirvānu to studentiem tradicionālajās izpausmēs - maizi (dažādos agregātstāvokļos!), dārzeņiem, gaļu, ... [šeit vieta neapmaksātai politiskai Maximas un Lapu reklāmai].

Rokturi noliecot,

Koju Ledusskapis
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 12.09.2008 12:41 Ledusskapis.)
12.09.2008 11:55
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija