Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Par laptopiem..
Autors Ziņa
Trac3 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 31
Pievienojās: Sep 2008
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Par laptopiem..
Es gribēju, uzzināt ko galveno skatīties no datora parametriem utt prieks darba laptopa..
Piem baterijas lifetime svarīgs..
Tāpēc gribēto ar iebūvēto video karti un intel centrino 2 vpro procesoru.. vai mana izvēle ir laba?
tai pashā laikā nosauciet arī citus svarīgus faktorus...
Dotajā mirklī, es vēl neesmu redzējis šos procesorus latvijas tirgū, bet mo6 ir, tad pasakiet Very Happy
Kā arī vai kāds nevar to dabūt no ražotājiem bez vai ar minimālu uzcenojumu? Smile
Itkā mēģinu sarunāt ar cilvēkiem, bet velkas tas viss.. Help me Smile
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 17.09.2008 15:35 Trac3.)
17.09.2008 15:32
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
telezypher Atslēdzies
kauts kas labaks c(:[

Ziņojumi: 618
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 6
Ziņojums: #2
RE: Par laptopiem..
baterija - jabut lielac ciparam
svars - jabut mazam ciparam
cena - tu gribi mazu ciparu
Very Happy
17.09.2008 15:45
Trac3 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #3
da ne to es jautaju Very HappyVery HappyVery Happy tik nezinu kā citādi izklāstīt jautājumu.. Very Happy bet nu pareizi jau ir Very Happy
17.09.2008 15:46
kwedeer Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 14
Pievienojās: Aug 2007
Ziņojums: #4
Personīgi es skatījos, lai laptops atbalstītu 4GB RAM (vairāk jau pašlaik laikam nevar cerēt), un vēlāk arī visus 4GB saliku. Savādāk nevar - ja grib kādu niknāku bāzi laist vai VMWare lietot.
17.09.2008 16:51
Trac3 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #5
nu ja ok Smile bija jau doma meklet ar diviem slotiem priekhs ram un ar 2gb viena slota ieksha jau..
tad vel piem par ekrānu, ar ko vinji atshkiras.. zinu ka ir tadi (ka manam draugam, ka ja saule spid tad neko nevar redzēt nemaz Very Happy ), vai ir iespēja izvairīties no tā un kā sauc šādus displejus..
tad par cietni piem.. vai nemt standartu laptopiem 5200rpm man shkiet bija vai tomer nemt home pc standarta variantu prieksh laptopiem ar 7200rpm atrumu?
reali es neko daudz nezinu par shim specifikācijām un gribētos izzināt, lai saliktu sev labu laptopu Smile arī protams par saprātīgu cenu..
Kā ir ar vairākiem cietajiem portatīviem?? tas laikam naw aktuāli ne? reali jau man pilnībā pietiktu ar 80-16gb tgd home pc ar 20gb Very HappyVery HappyVery Happy un ir ok vienigi viss pilns jau ir kadu laiku.. :/
17.09.2008 17:00
kwedeer Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 14
Ziņojums: #6
Atceros, kad pirku savējo, tad secināju, ka cietā diska lielums man nav arguments - laptopiem tas vienmēr būs mazs un jau tad samierinājos, ka būs jālieto arī ārējais HDD. Tagad ir arī varianti par 250GB, 50LVL, kas sver 100g un var bezmaz vai kabatā ielikt. Protams, labais tonis būt Mcbook, vai kā viņu tur sauc, bet gan jau ka Mac var palaist arī zem VMWare un ar to vajadzētu pietikt.
17.09.2008 17:30
Trac3 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #7
nu es domāju izmantot kādu linux disturbatīvu Smile em vēl kādi ieteikumi, man vajag palīdzību sakomplektēt laptopiņu Very Happy
17.09.2008 19:24
cLOWN Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 25
Ziņojums: #8
Kādēļ pašam jākomplektē laptops? Manuprāt, var nopirkt gana labu, jau sakomplektētu, laptopu, lai pašam nav jāmokās un jāķimerē visi dzelži kopā.

Vispirms izdomā naudas daudzumu, no kuras tu esi gatavs šķirties, lai nopirktu portatīvo un tad skaties veikala piedāvājumus. Ja daudz staipīsi viņu līdz skaties mazāku svaru un lielāku baterijas ietilpību, taču tas protams atspēlēsies uz sliktāku veiktspēju droši vien. Ja nestaipīsi līdzi bieži, tad ņem lielāku, ar švakāku baču, taču ar labāku veiktspēju. Skaties vai tev vajag web kameru, kādus portus utt. Izdomā kārtīgi ko gribi un izvēlies. Ja liksi Linux`u, tad iepriekš paskaties kā būs ar draiveriem, jo ļoti iespējams, ka būs kkas caur dibenuā jāliek, lai strādātu.

Un man labāk patīk matēti ekrāni nevis glancēti. Vismaz nav jāskatās kā spogulī. Krāsas gan laikam skaitās sliktākas, bet nu nez nez.
17.09.2008 23:48
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojumi: 306
Reputācija: 2
Ziņojums: #9
Nu standarta variants:
1. jautājums. Ko tu ar viņu gribi darīt jebšu kādas programmas tu uz viņa ikdienā laidīsi?
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 18.09.2008 00:19 Unknown_Guy.)
18.09.2008 00:19
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Trac3 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #10
nu darbam galvenokart domāts.. FF, notepat++, utt prieksh programmēšanas.. jaskatas kadas open source progas vel tur noderīgas..
18.09.2008 07:43
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 529
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #11
Trac3 rakstīja:tad vel piem par ekrānu, ar ko vinji atshkiras.. zinu ka ir tadi (ka manam draugam, ka ja saule spid tad neko nevar redzēt nemaz Very Happy ), vai ir iespēja izvairīties no tā un kā sauc šādus displejus..

Tu domaa ekraanus ar gludu virsmu vs. ekraani ar mateetu virsmu vai arii ko? Ekraanus ar gludu virsmu vismaz tautas valodaa sauc par glossy un no tiem es iesaku izvairiities augstaas atstaroshanas deelj.
18.09.2008 07:54
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Trac3 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #12
jau gatavos kompjos, biezi vien ir kkas ka snemaz naw vajadzīgs un kkas pietrukst.. taka es pats varu salikt kopa tad kapec ne Smile
18.09.2008 17:39
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojumi: 306
Reputācija: 2
Ziņojums: #13
Trac3 rakstīja:nu darbam galvenokart domāts.. FF, notepat++, utt prieksh programmēšanas.. jaskatas kadas open source progas vel tur noderīgas..
Nu pēc šitā sanāk, ka vari ņemt pašu lētāko ko vien var atrast,skatoties uz baterijas spējām, operatīvā kāds 1gb, ekrāns pēc gaumes, hdd - ka tik ir kaut kāds, video - integrēts, CPU arī kaut kāds, OS - kaut kāds linux jau būs virsu
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 18.09.2008 19:00 Unknown_Guy.)
18.09.2008 18:57
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija