Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmu vakars
Autors Ziņa
Meerfs Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 7
Pievienojās: Aug 2008
Reputācija: 0
Ziņojums: #16
RE: Filmu vakars
Rouziys rakstīja:Man tāds vienkāršs jautājums. Kas noteica tieši šo filmu izvēli?

Iesaku izvēlēties jaunākas filmas.
Piemēram, Tropic Thunder.

Teiksim tā. Varētu uztaisīt izvēli no žanriem.

Filmu izvēli noteica pasākuma veidotāji. Varbūt nākamreiz būs citādāk, tad jau redzēs.
Es neesmu par jauno un populāro filmu skatīšanos, jo viņas var redzēt pa ķinīti vai arī cilvēki viņas jau nupat ir nolūrējuši un negrib redzērt jau vēlreiz. Labāk iepazīstināt publiku ar filmām, kuras nau lielai sabiedrības daļai zināmas un nau populāras vienīgi tādēļ, ka tajās nau pazīstamu aktieru.
Par to izvēli no žanriem bija ienācis prātā, bet to ar laiku, jāskatās kā norisināsies šis filmu vakars. Smile
21.09.2008 22:04
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
battery Atslēdzies
Duracell

Ziņojumi: 121
Ziņojums: #17
ki rakstīja:requiem for a dream neesmu vareejis noskatiities taalaak par 20to minuuti. vai arii peec pus stundas vienkaarshi aizmiegu.

Ļoti interesanti. Man ši filma likās viena no tām, no kuras tu visu filmas laiku nevari novērst skatienu.

In other words - it`s like a masterpiece.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 22.09.2008 00:10 battery.)
22.09.2008 00:09
supsab Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 22
Pievienojās: Sep 2008
Ziņojums: #18
Gribēju, jums, dārgie ļaudis, atgādināt, ka Filmu Vakars gaidāms jau rītvakar ;D un provazoriskie 'aptaujas' rezultāti vēsta, ka visdrīzāk tiks skatīts tauriņa efekts vai rekviēms (ņemot vērā atsauksmes šeit). Lems uz vietas esošie, tāpēc stipri aptuvenas tās prognozes. Katrā ziņā gaidām jūs rīt 112. telpā Smile uz tikšanos!
24.09.2008 19:53
briedis Atslēdzies
parastais, meža

Ziņojumi: 110
Pievienojās: Sep 2007
Ziņojums: #19
Skatieties Pi, tas pats režisors kas Requi-emam Smile Requiem for a dream - super filma, paņem sevī.
24.09.2008 22:56
Trac3 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 31
Ziņojums: #20
Em man jautājums.. kas tā bija pa rfilmu ko skatijāmies filmu vakarā? Vēl labāk būtu pateikt kas tas pa gabalu bija.. nju dziesma sountracks vai kāds nosaukums, tur kur bija tā gotiskā mūzika aizmirsu instrumentu ar kuru spēlēja.. bet baigi iepatikās un gribu dabūt ļoti dzirdēts bija.. tas vairākas reizes atkārtojās filmas laikā.. Wink kāds zin? Very Happy

EDIT: Filmu atradu kura tā ir.. requiem for a dream.. bet varbūt kāds var pateikt kas par soundtracku?
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 27.09.2008 11:54 Trac3.)
27.09.2008 11:52
Raimz Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 330
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 5
Ziņojums: #21
http://en.wikipedia.org/wiki/Requiem_for...Soundtrack
27.09.2008 12:42
Trac3 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #22
Hmm laikam paldies Smile neiznu vai ir īstais, neemsu vel skaņai pakas īstās atradis Very Happy bet paldies Wink
27.09.2008 12:44
supsab Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 22
Ziņojums: #23
šķiet, ka man tā dramatiskā dziesma bija rīgā, datorā, varu atsūtīt tev pirmdien, ja vēl vajag.

apmeklētāji - kādas pozitīvas un negatīvas lietas par filmu varat pateikt un par vakaru kopumā? kādi ieteikumi varbūt? cik bieži jūs gribētu šādu pasākumu ar savu klātbūtni pagodināt? ;D
27.09.2008 20:42
SD Atslēdzies
Nolādēti vēss
**

Ziņojumi: 32
Ziņojums: #24
supsab rakstīja:apmeklētāji - kādas pozitīvas un negatīvas lietas par filmu varat pateikt un par vakaru kopumā? kādi ieteikumi varbūt? cik bieži jūs gribētu šādu pasākumu ar savu klātbūtni pagodināt? ;D

Man nav par ko sūdzēties. Tā ka uzskatu, ka viss bija pietiekami labi, lai šo pasācienu rīkotu bieži.

Es labrāt katru nedēļu turp dotos. Trūkst tā TV, lai kā es to noliegtu, un nav naudas, lai uz Forum/Cinemas ietu.

Tātad, ja ir filmas, tad taisiet bieži. Razz
27.09.2008 22:04
Trac3 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #25
nju man filma patika, bet man vairāk pieņemts ir ka filmas laikā cilvēki runājas utt Very Happy nez šoreiz tā nesanāca.. bet filma bija pa pirmo.. jā man to dziesmu joprojām vajag Wink
27.09.2008 22:17
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija