Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 1 balsis - 5 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lūdzu palīdzat (baigi vajag)
Autors Ziņa
Uģis Lazdiņš Atslēdzies
Emulators pēc pieprasījuma

Ziņojumi: 222
Pievienojās: Sep 2008
Reputācija: 8
Ziņojums: #16
RE: Lūdzu palīdzat (baigi vajag)
Es domāju, ka tā arī būtu bijis ātrāk. Diez, kam klasesbiedri vai pat skolotāji domāti?
21.12.2008 12:10
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Mārtiņš Puķītis Atslēdzies
Math

Ziņojumi: 161
Pievienojās: Nov 2006
Reputācija: 1
Ziņojums: #17
(21.12.2008 10:22 )Taki rakstīja:  viss es jau izreiķināju aizgaju pajautaju draugam. paldies ka nepalīdzējat. tišām fōrums sūds tik apdirš a palidzet nevar.

Mums gluži vienkārši negribējās tērēt laiku ar TIK triviāliem uzdevumiem. Bez tam, ja Tev uzrakstītu priekšā, Tu tā arī mnesaprastu, kas jādara.
Un bez tam, Tev palīdzēja - pateica, kas jādara. Nepalīdz te tikai tiem, kas paši absolūti NEKO negrib darīt.
21.12.2008 20:30
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 530
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #18
(21.12.2008 10:22 )Taki rakstīja:  paldies ka nepalīdzējat.

Tev nav iespeejams paliidzheet, ja Tu nespeej ieveerot, ka atbilde ir, piemeeram, luuk te:
(12.12.2008 00:41 )Kaspars Balodis rakstīja:  Otrajā uzd., 1. piemērā jāiznes 6 pirms iekavām, bet 2. piemērā - mīnus viens.
22.12.2008 18:58
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
maarele Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 4
Pievienojās: Aug 2008
Reputācija: 0
Ziņojums: #19
uzdevumi tik primitīvi, ka man tavā vietā būtu kauns tādus forumā fūgt palīdzēt izrēķināt.

Kā arī - ja gribi saprast, tad ej pie skolotājiem uz konsultācijām, vai palīudz kādam draugam kaut ko paskaidrot, jo tad arī ātrāk pieleks + varēsi paprasīt uzreiz kā kaut kas nebūs skaidrs.
07.01.2009 01:13
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija