Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Two Dimensional Cutting Stock Problem
Autors Ziņa
Sasa Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 38
Pievienojās: Mar 2007
Reputācija: 1
Ziņojums: #1
The Two Dimensional Cutting Stock Problem
Kāds kam gaišāka galva palīdziet man lūdzu,
Ir tāda lieta, ka es sev izdomāju uzdevumu, bet ir problēma nezinu no kura gala, lai ķerās klāt angliski saucās : "Cutting Stock Problem" man vajag 2D, jo piemēram ir liela lapa un daudz mazu, uzdevums tāds kā tos mazos salikt uz lielā lai pēc iespējas būtu optimālāks risinājums.
14.01.2009 09:51
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
bubu Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 469
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 8
Ziņojums: #2
RE: The Two Dimensional Cutting Stock Problem
Sasa, kāpēc tu nelasi, ko tev citi raksta?

Es taču tev jau uzrakstīji, kur rast risinājumus: http://en.wikipedia.org/wiki/Cutting_stock_problem Tur ir minēti vairāki algoritmi pēc kuriem risināt (piemēram, Delayed Column Generation).
Kā arī:
bubu rakstīja:Uzsērčo gūglē to "Cutting stock problem". Tur atradīsi milzum daudz linku ar visdažādākajiem risinājumiem (un programmu kodiem). Izlem, vai nu tev jau der kāds gatavais risinājums, vai nu arī tev ir kāds speciāl gadījums, kad to var atrisināt efektīvāk.

Un Aleksejs arī tev deva milzum daudz norāžu uz gataviem risinājumiem (t.i. ar programmu kodu):
http://www.boot.lv/forums/index.php?s=&s...&p=1143483
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 14.01.2009 10:28 bubu.)
14.01.2009 10:27
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Sasa Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 38
Pievienojās: Mar 2007
Reputācija: 1
Ziņojums: #3
RE: The Two Dimensional Cutting Stock Problem
es gribu izsprast tās matemātiskās formulas, kapē tur tā, ja sapratīšu, tad pārējais būs vienkāršāks.

kodus es paskatījos, ļoti labi, bet ko dod kods, ja es nesaprotu pašu sākumu, kapē tieši iekodēts tā un nesavādāk.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 14.01.2009 13:17 Sasa.)
14.01.2009 13:14
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija