Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Datorikas fakultātes FAQ
Autors Ziņa
TomsBergmanis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 34
Pievienojās: Jan 2009
Reputācija: 2
Ziņojums: #1
Datorikas fakultātes FAQ
Labrīt dāmas un kungi!
Šeit, pieejams Datorikas nodaļas oficiālais viedoklis un atbildes uz biežāk uzdotajiem studentu jautājumiem Datorikas Fakultātes izveidē.
16.02.2009 11:59
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #2
RE: Datorikas fakultātes FAQ
aah, atkal pacēla veco tematiku!
Man patika šis te

Citāts:Vai “Fizmata” vārds nav izdevīgāks ejot uz darba intervijām?
>> Pilnīgas muļķības, to noliedz vadošo nozares organizāciju personāla dienestu vadītāji. Īstenībā viņi padziļināti intervē studentu, pirms paņemt to uz 3 mēnešu pārbaudes laiku, un pēc 3 mēnešiem jau esot gluži labi redzams, kurš ir lietaskoks.

Vai varētu lūdzu uzrādīt to pētījumu vai aptauju, kas apliecina šos vārdus - "Pilnīgas muļķības, to noliedz vadošo nozares organizāciju personāla dienestu vadītāji"??

Citāts:Vai nesamazināsies reflektantu skaits mainoties fakultātes nosaukumam?
>> Dati liecina tieši pretējo. Daudzi vidusskolēni taisnā ceļā dodas uz RTU, jo baidās (vai pamatoti, tas ir cits jautājums) no vārdiem 'fizika' un 'matemātika'.
Mani dati liecina pretējo Very Happy Very Happy Mani dati ir jānis, juris, pēteris. Lūdzu padalieties ar saviem datiem!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 16.02.2009 12:50 Guntis Šmaukstelis.)
16.02.2009 12:49
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rouziys Atslēdzies
Mētāties, mētāties un vēlreiz mētāties

Ziņojumi: 340
Pievienojās: Aug 2007
Ziņojums: #3
Man patīk tas joks, ka ir VETO!
Ko tu berzies! Very Happy

Un tagad mani pretargumenti par katru punktu.

Kādēļ ir jāizveido DF, ja studentiem nav par ko sūdzēties mācoties Fizikas un matemātikas fakultātes sastāvā?

>> Tas ka studentiem nav par ko sūdzēties, ir labi, taču Datorikas fakultātes izveidošanu jau 5 gadus prasa datoriķu mācībspēki.
# Prasa mācībspēki? Šis lēmums viennozīmīgi ir jāpieņem studentiem, jo viņiem būs jāstudē, nevis mācībspēkiem.

Vai tas, ka citās Latvijas augstskolās ir IT virziena fakultātes nozīmē, ka arī LU nepieciešama šāda fakultāte?
>> Lai spētu konkurēt ar citām augstskolām, datoriķiem ir jābūt vismaz tādos pašos apstākļos.
# Kāds mēģina ieskaidrot, ka FMF datoriķi ir kaut kādā ziņā apdalīti? Mēs esam stulbāki? Mācību kvalitāte mani apmierina daudz labāk kā RTU.

Vai jaunās fakultātes nosaukums parādīsies diplomā?
>> Diplomā nemaz nenorāda fakultāti, tur ieraksta tikai 'Latvijas Universitāte' un grāda nosaukumu.
# Un tas ir arguments?

Kāpēc vidusmēra studentam tas varētu būt noderīgi?
>> Tāpēc, lai kādu sarežģījumu gadījumā (un tādi gada laikā rodas krietnam pussimtam) tos atrisināt varētu Raiņa bulvārī, vairumu gala lēmumu attiecībā uz studentu pieņem dekāns.
# Sarežģījumu gadījumā students pats ir vainīgs. Visu ko vajag vidusmēra datoriķim, var nokārtot pie Ārijas.

Kas notiks ar aktīvajiem FMF SP biedriem?
>> Tādu, kas vēlas iesaistīties SP, parasti ir daži desmiti no vairāk nekā pusotra tūkstoša FMF studentu. Viņi varēs iesaistīties DF SP. Neviens netaisās liegt DF SP un FMF SP cieši sadarboties, līdz pat kopīgas SP izveidošanai, ja tāda būtu studentu griba. Kopīgas SP izveidošana gan prasa LU SP nolikuma grozīšanu, bet arī tas ir pašu studentu rokās.
# Tas arī nav arguments, bet nedomāju, ka Datoriķu SP būtu kaut nedaudzā ziņā draudzīga FMF SP. Par to liecina vien fakts, datoriķi iesniedz ~30 cilvēku sarakstu SP vēlēšanās, bet piedalās tikai ~3 cilvēki. Izskatās pēc vienkāršas SP graušanas, kas no morālā viedokļa ir pilnīgs absurds! Jūs domājat ko darat?

Vai jaunās fakultātes vadības izveide parsīs daudz līdzekļu?
>> Pilnīgas muļķības, jo abām fakultātēm saglabās konsolidētu budžetu un kopīgu izpilddirektoru. Pārējais jau sen ir atsevišķi.
# Kāda man kā vidusmēra studentam ir daļa gar to cik līdzekļus tas prasīs? Tas nav arguments!

Vai “Fizmata” vārds nav izdevīgāks ejot uz darba intervijām?
>> Pilnīgas muļķības, to noliedz vadošo nozares organizāciju personāla dienestu vadītāji. Īstenībā viņi padziļināti intervē studentu, pirms paņemt to uz 3 mēnešu pārbaudes laiku, un pēc 3 mēnešiem jau esot gluži labi redzams, kurš ir lietaskoks.
# Īstenībā, fizmatu vārds darba intervijās ir noderīgs. Katrā ziņā atklājas daudz pazīšanās. Līdz ar to intervētāja skats uz intervējamo mainās. Kāds jebkad ir kaut jebko sapratis no cilvēka psiholoģijas? Tas, ak tomēr ir kaut kāda atšķirība starp mums un mašīnām?

Vai gadījumā datorikas vieta nav tuvāk matemātikai? Vai Datorika ir matemātikas apakšnozare?

>> Nekas tamlīdzīgs. Datorika gan ir izaugusi no matemātikas un elektronikas un joprojām balstās uz atsevišķām diskrētās matemātikas disciplīnām. Visos starptautiskos un arī Latvijas klasifikatoros datorika ir klasificēta atsevišķi no dzīvās dabas zinātnēm, fizikālām zinātnēm, kā arī no matemātikas un statistikas.Visas četras grupas kopā ir apvienotas t.s. Science (varētu teikt - eksaktās zinātnes).
# Tomēr Datorika, gluži tāpat kā fizika ir dabaszinātne. Fiziķiem tagad arī atsevišķu fakultāti taisīsim? Optometristi arī ir Ķengaragā, varbūt viņus vajag atsevišķi?

Vai nesamazināsies reflektantu skaits mainoties fakultātes nosaukumam?
>> Dati liecina tieši pretējo. Daudzi vidusskolēni taisnā ceļā dodas uz RTU, jo baidās (vai pamatoti, tas ir cits jautājums) no vārdiem 'fizika' un 'matemātika'.
Studenti dodas uz RTU, jo tur bakalaura studiju programma ir 3 gadus. Jebkurš, kurš iet mācīties par datoriķi, zinās, ka bez matemātikas nekur nevar tikt cauri.

Tātad, kur bija kāds arguments, kāpēc man kā studentam tas ir vajadzīgs?

atvainojos par teicienu, bet "BULLSHIT!"
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 16.02.2009 13:28 Rouziys.)
16.02.2009 13:08
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
James.Bond Atslēdzies
Fizmats
**

Ziņojumi: 25
Pievienojās: Aug 2008
Reputācija: 0
Ziņojums: #4
(16.02.2009 13:08 )Rouziys rakstīja:  atvainojos par teicienu, bet "BULLSHIT!"

You're absolutely right!
16.02.2009 15:43
Ingrīda Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 132
Pievienojās: Oct 2008
Reputācija: 5
Ziņojums: #5
Pēc atbildēm šķiet, ka runājuši tikai viena viedokļa pārstāvji.
Kas tieši atbildēja uz jautājumiem? Nedomāju, ka visi DN kursu vecākie un administrācijas darbinieki ir tik ļoti viebisprātis šajā jautājumā.

Katrā ziņā piekrītu iepriekšējam komentam.
16.02.2009 15:49
Toms Mikoss Atslēdzies
DatZ

Ziņojumi: 295
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 1
Ziņojums: #6
Pag pag pag... Pirms kāda laika (liekas, gada) tikšanās laikā ar studentiem, vaicāts par attīstības plāniem, Borzova kungs izteicās, ka vajadzētu tomēr stūrēt uz kvalitāti nevis kvantitāti, bet tagad kursam vēlas piesaistīt vairāk studentus kas baidās no vārda 'matemātika'? Šaubos, vai studentiem tik lielu prieku sagādās studēt fakultātē, kas apzināti cenšas sev radīt BA "Turība" līdzīgu imidžu Wink

Bet, pat ja ignorējam saturu, smaidu izraisa tas, ka šis 'oficiālais viedoklis' argumentus noliedz ar tekstu 'Pilnīgas muļķības', kā arī balstās uz 'vadošām nozares organizācijām' un citiem 'datiem' bez jebkādām atsaucēm Smile
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 16.02.2009 16:13 Toms Mikoss.)
16.02.2009 16:11
TomsBergmanis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #7
Rozentāla kungs - Jūs esat debils, vai arī nelasiet pat virsrakstu.
Ko nozīmē BJU jeb FAQ? Biežāk uzdotie jautājumi, te nav jābūt argumentiem par vai pret, bet gan vadības atbildēm uz sagatavotajiem jautājumiem.

"# Tomēr Datorika, gluži tāpat kā fizika ir dabaszinātne"
Jā, cilvēku izdomāta dabas zinātne.

Par Jūsu spriest spējām un faktu, ka esat mans kursa biedrs man gribās raudāt.
(16.02.2009 15:49 )Ingrīda rakstīja:  Pēc atbildēm šķiet, ka runājuši tikai viena viedokļa pārstāvji.
Kas tieši atbildēja uz jautājumiem? Nedomāju, ka visi DN kursu vecākie un administrācijas darbinieki ir tik ļoti viebisprātis šajā jautājumā.

Administrācija lielos vilcienos ir vienisprātis. Akadēmiskais personāls ar retiem izņēmumiem arī, taču taisnība šeit nav atspogļots nedz kursu vecāko, nedz stdentu viedoklis.
(16.02.2009 12:49 )Guntis Šmaukstelis rakstīja:  aah, atkal pacēla veco tematiku!

Es postu izveidoju, nevis lai kādu pārliecinātu vai pierunātu, bet gan tādēļ, ka man nesen sanāca parunāt ar čali no kursa, kurš teica citēju "Es gribu, lai uz mana diploma rakstīts FMF nevis DF jo esmu fizmats!"
Man nācās saprotoši māt ar galvu un skaidrot, ka uz diploma šā vai tā nav fakultātes nosakuma.

Un galu galā, vai Tev nav interesanti dzirdēt vadības viedokli?
(16.02.2009 16:11 )Toms Mikoss rakstīja:  Pag pag pag... Pirms kāda laika (liekas, gada) tikšanās laikā ar studentiem, vaicāts par attīstības plāniem, Borzova kungs izteicās, ka vajadzētu tomēr stūrēt uz kvalitāti nevis kvantitāti, bet tagad kursam vēlas piesaistīt vairāk studentus kas baidās no vārda 'matemātika'? Šaubos, vai studentiem tik lielu prieku sagādās studēt fakultātē, kas apzināti cenšas sev radīt BA "Turība" līdzīgu imidžu Wink

Tev iespējams taisnība, bet students Rozentāls arī nebūtu starp mums, ja ne vieglie iestāšanās kritēriji, kas laikam būtu vairāk labi nekā slikti.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 16.02.2009 19:24 TomsBergmanis.)
16.02.2009 19:08
MartinsZviedris Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 27
Pievienojās: Oct 2008
Ziņojums: #8
(16.02.2009 13:08 )Rouziys rakstīja:  Vai jaunās fakultātes nosaukums parādīsies diplomā?
>> Diplomā nemaz nenorāda fakultāti, tur ieraksta tikai 'Latvijas Universitāte' un grāda nosaukumu.
# Un tas ir arguments?

Tas patiesībā ir daļēji aplams arguments, jo fakultātes nosaukums parādās diplomā. Ir skaidri un gaiši rakstīts, ka saskaņā ar FMF domes lēmumu tiek izsniegts atbilstošais diploms.
16.02.2009 19:31
LabsCilveks Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 10
Pievienojās: Aug 2008
Reputācija: -1
Ziņojums: #9
da lab Bergmani, nesit kreņķi xD
16.02.2009 19:39
Uģis Lazdiņš Atslēdzies
Emulators pēc pieprasījuma

Ziņojumi: 222
Pievienojās: Sep 2008
Reputācija: 8
Ziņojums: #10
Turpināsim tēmu =]
Centīšos maksimāli tuvoties objektīvajai realitātei.

Kādēļ ir jāizveido DF, ja studentiem nav par ko sūdzēties mācoties Fizikas un matemātikas fakultātes sastāvā?
& Fakts.

>> Tas ka studentiem nav par ko sūdzēties, ir labi, taču Datorikas fakultātes izveidošanu jau 5 gadus prasa datoriķu mācībspēki.
# Prasa mācībspēki? Šis lēmums viennozīmīgi ir jāpieņem studentiem, jo viņiem būs jāstudē, nevis mācībspēkiem.
& Manuprāt, drizāk gan mācībspēkiem tas būtu jāizlemj, kā strukturēt savu darbu. Tīri teorētiski, studenta pienākumi/vajadzības aprobežojās ar lekciju apmeklēšanu, un mācīšanos.

Vai tas, ka citās Latvijas augstskolās ir IT virziena fakultātes nozīmē, ka arī LU nepieciešama šāda fakultāte?
>> Lai spētu konkurēt ar citām augstskolām, datoriķiem ir jābūt vismaz tādos pašos apstākļos.
# Kāds mēģina ieskaidrot, ka FMF datoriķi ir kaut kādā ziņā apdalīti? Mēs esam stulbāki? Mācību kvalitāte mani apmierina daudz labāk kā RTU.
& Jāpiekrīt.

Vai jaunās fakultātes nosaukums parādīsies diplomā?
# Un tas ir arguments?
& Īstenībā arī jautājuma dziļākā būtība nav saprotama...

Kāpēc vidusmēra studentam tas varētu būt noderīgi?
>> Tāpēc, lai kādu sarežģījumu gadījumā (un tādi gada laikā rodas krietnam pussimtam) tos atrisināt varētu Raiņa bulvārī, vairumu gala lēmumu attiecībā uz studentu pieņem dekāns.
# Sarežģījumu gadījumā students pats ir vainīgs. Visu ko vajag vidusmēra datoriķim, var nokārtot pie Ārijas.
& Fakts

Kas notiks ar aktīvajiem FMF SP biedriem?
>> Tādu, kas vēlas iesaistīties SP, parasti ir daži desmiti no vairāk nekā pusotra tūkstoša FMF studentu. Viņi varēs iesaistīties DF SP. Neviens netaisās liegt DF SP un FMF SP cieši sadarboties, līdz pat kopīgas SP izveidošanai, ja tāda būtu studentu griba. Kopīgas SP izveidošana gan prasa LU SP nolikuma grozīšanu, bet arī tas ir pašu studentu rokās.
# Tas arī nav arguments, bet nedomāju, ka Datoriķu SP būtu kaut nedaudzā ziņā draudzīga FMF SP. Par to liecina vien fakts, datoriķi iesniedz ~30 cilvēku sarakstu SP vēlēšanās, bet piedalās tikai ~3 cilvēki. Izskatās pēc vienkāršas SP graušanas, kas no morālā viedokļa ir pilnīgs absurds! Jūs domājat ko darat?
& Datoriķu saraksts un datoriķi SP ir divas dažāda lietas. Vēlies saskaitīties? Īpatsvars būs vērā ņemams. Turklāt atbalstu ideju par vairāku fakultāšu kopīgu pašpārvalžu atļaušanu. Lai arī mazākās fakultātes kaut ko varētu sabīdīt.

Vai jaunās fakultātes vadības izveide parsīs daudz līdzekļu?
>> Pilnīgas muļķības, jo abām fakultātēm saglabās konsolidētu budžetu un kopīgu izpilddirektoru. Pārējais jau sen ir atsevišķi.
# Kāda man kā vidusmēra studentam ir daļa gar to cik līdzekļus tas prasīs? Tas nav arguments!
& Nav arī jautājuma, tādā gadījumā.

Vai “Fizmata” vārds nav izdevīgāks ejot uz darba intervijām?
# Īstenībā, fizmatu vārds darba intervijās ir noderīgs. Katrā ziņā atklājas daudz pazīšanās. Līdz ar to intervētāja skats uz intervējamo mainās. Kāds jebkad ir kaut jebko sapratis no cilvēka psiholoģijas? Tas, ak tomēr ir kaut kāda atšķirība starp mums un mašīnām?
& Drīzāk taisnība rouzijam, it sevišķi par sakariem. Tomēr >95% atkarīgi no cilvēka.

Vai gadījumā datorikas vieta nav tuvāk matemātikai? Vai Datorika ir matemātikas apakšnozare?

>> Nekas tamlīdzīgs. Datorika gan ir izaugusi no matemātikas un elektronikas un joprojām balstās uz atsevišķām diskrētās matemātikas disciplīnām. Visos starptautiskos un arī Latvijas klasifikatoros datorika ir klasificēta atsevišķi no dzīvās dabas zinātnēm, fizikālām zinātnēm, kā arī no matemātikas un statistikas.Visas četras grupas kopā ir apvienotas t.s. Science (varētu teikt - eksaktās zinātnes).
# Tomēr Datorika, gluži tāpat kā fizika ir dabaszinātne. Fiziķiem tagad arī atsevišķu fakultāti taisīsim? Optometristi arī ir Ķengaragā, varbūt viņus vajag atsevišķi?
& Domējot, ko šeit ierakstīt, konstatēju faktu, ka fakultātes veido masa, kas ir pietiekami liela, vai varētu pati par sevi pastāvēt. Fiziķu un optometristu masas vēljoprojām ir par mazu.

Vai nesamazināsies reflektantu skaits mainoties fakultātes nosaukumam?
Studenti dodas uz RTU, jo tur bakalaura studiju programma ir 3 gadus. Jebkurš, kurš iet mācīties par datoriķi, zinās, ka bez matemātikas nekur nevar tikt cauri.\
& Buļļa kaka. Viss atkarīgs no PR.

Peace.
16.02.2009 20:23
Sersers Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Feb 2009
Ziņojums: #11
Patiesībā nesaprotu, kāpēc daži cilvēki tik ļoti noliek ideju par datorikas fakulitāti. Ja mācībspēki to tik ļoti vēlas.... cik noprotu nekas sliktāks no datorikas fakulitātes izveidošanas nebūs. lai jau ucukiem tiek Smile
ne jau prikola pēc vinji grib to fakulitāti izveidot, bet studenti jau vienmēr gudrāki.... Smile

Ps. par to fimatu zimolu... pajautāju vienam pazīstamam cilvēkam (strādā IT jomā) par so tēmu, un vins teica ka patiesībā Latvijā nemaz neskatās kuru universitāti esi beidzis (nav mums te ne oksfordas, ne kembridžas), bet viss atkarīgs no tā, ko tu spēj parādīt!
16.02.2009 21:16
Rouziys Atslēdzies

Ziņojums: #12
(16.02.2009 19:08 )TomsBergmanis rakstīja:  Rozentāla kungs - Jūs esat debils, vai arī nelasiet pat virsrakstu.

Pirmkārt, izvēlies izteicienus. To cik es esmu debīls nebūs tev spriest.
Orkārt, kāpēc tev te kaut kas ir jāposto iekšā?
Ja tas ir Datorikas viedoklis, tad viņam jābūt argumentētam!
Nevis kkāds mēsls, kā FAQ.
Sanāk, ka nekas, kas ir Datorikas viedokli, nav argumentēts?

Treškārt, man ir kauns, ka tu kā 2. kursa students, centies piedalīties FMF SP sagraušanā. Es atbalstītu tevi, ja tu piedalīto Datorikas Fakultātes veidošanā, jo katram ir tiesības uz savu viedokli. Tomēr, ja tev tāds ir, tad pasaki man kaut vienu reālu argumentu, kāpēc man, kā vidusmēra studentam, tas būtu vajadzīgs.

Un lūdzu, tu esi pieaudzis cilvēks, iztiec bez apvainojumiem.
Un iemācies respektēt citu cilvēku teikto. Ja tev ir ko piebilst, tad neaizmirsti argumentēt savu viedokli. Savādāk tas, ka tu mani nosauc par debīlu, izskatās pēc bērnu dārza līmeņa.
(16.02.2009 21:16 )Sersers rakstīja:  Patiesībā nesaprotu, kāpēc daži cilvēki tik ļoti noliek ideju par datorikas fakulitāti. Ja mācībspēki to tik ļoti vēlas.... cik noprotu nekas sliktāks no datorikas fakulitātes izveidošanas nebūs. lai jau ucukiem tiek Smile
ne jau prikola pēc vinji grib to fakulitāti izveidot, bet studenti jau vienmēr gudrāki.... Smile

Ps. par to fimatu zimolu... pajautāju vienam pazīstamam cilvēkam (strādā IT jomā) par so tēmu, un vins teica ka patiesībā Latvijā nemaz neskatās kuru universitāti esi beidzis (nav mums te ne oksfordas, ne kembridžas), bet viss atkarīgs no tā, ko tu spēj parādīt!

Lieta ir tāda, ka jautājums tiek pacelts, nesaprotamu iemeslu dēļ, jo LUSP studentu senāts ir uzlicis VETO. Es nesaprotu, kāpēc tā ir jācenšas. Varbūt Bergmaņa jaunskungam tiešām tik ļoti nepatīk studēt zem fizmatu vārda?
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 16.02.2009 22:16 Rouziys.)
16.02.2009 22:14
krabis Atslēdzies
vecs stulbs krabis

Ziņojumi: 86
Pievienojās: Apr 2007
Ziņojums: #13
Citāts:Vai “Fizmata” vārds nav izdevīgāks ejot uz darba intervijām?

prasiitos faktus un statistiku - es ar varu pateikt - es esmu dikti gudrs Very Happy bet kameer tam nav reaala faktiska pamatojuma tas izteikums nav ne krabju nuujinjas veerts Very Happy vai nu pasakam ka A. Kalns kas ir SIA "mees kodeejam kruti" un kas nodarbina 500 cilveekus un J. Bomis no SIA "uuber krutais softs" pateica ka "aj mums pajaat ka tu esi fizmats, pakapaasi 3 meeneshus un tad skatiisimies", vai arii nesakaam neko. Plikiem izteikumiem bez argumentaacijas nav speeka, nezinu kaapec dn taadus liek savaa maajas lapaa
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 17.02.2009 17:53 krabis.)
17.02.2009 17:52
TomsBergmanis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #14
(16.02.2009 22:14 )Rouziys rakstīja:  Treškārt, man ir kauns, ka tu kā 2. kursa students, centies piedalīties FMF SP sagraušanā.

Varēji ierasties uz sēdi, ja tu tik ļoti turi rūpi par FMF SP. Tur es skaidroju, kas manu prāt jādara, lai saglabātu sadarbības iespējas ar FMF SP DF izveides gadījumā. Par SP man ir vienalga, bet ja Tu man jautā, tad man šķiet, ka lielāka jēga būs tad ja DF izveides gadījumā DF SP un FMF SP strādātu kopā uz līguma pamata.

Par vārdiņu "debils", ko tur lieki apvainoties, šķiet neesi izlasījis virsrakstu, ja runā par argumentiem. Ir jautājums - ir atbilde - kādas instances viedoklis. Ja Tu vēl nesaprati, tad neviens Tevi neaģitē par vai pret, es saprotu, Tavus apsvērumus kādēļ vēlies mācīties zem viena nosaukuma ar pārējiem, lai arī tie man liekās muļķīgi, es nevienu necenšos pārliecināt.

Man ir savi iemesli kādēļ rīkojos vienā vai otrā veidā.
17.02.2009 18:46
Rouziys Atslēdzies

Ziņojums: #15
Nu tad lūdzu. Esi beidzot 1. cilvēks, kurš argumentēti pasaka kāpēc vajag Datorikas Fakultāti!

Vēl Tom. Es ļoti gribētu redzēt pasniedzēju viedokli. Teiksim pasniedzēja Rūmnieka, Arnicāna. Es domāju, ka viņi savu viedokli mācēs ļoti labi pamatot.
Nākamais. Es nesaku, ka es esmu pret DF izveidi. Es tev mēģinu iegalvot, ka es neredzu nevienu argumentu, lai viņu vispār veidotu! Pēc principa "neaiztiec to, kas jau strādā".

Nu tad iemācies arī tikai atstāt virsrakstu nevis
Toms Bergmanis rakstīja:Datorikas nodaļas oficiālais viedoklis
Jo, ja ir viedoklis, tad vajag arī argumentus. Un es kā parasts mirstīgais sapratu, ka tās atbildes ir argumenti.
18.02.2009 01:06
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija