Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
paliidziet luudzu nabaga sestklasniekam!
Autors Ziņa
jmellens Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Feb 2009
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Shy paliidziet luudzu nabaga sestklasniekam!
LAbdien visiem!
Pieļauju ka ne ļoti bieži saņemat forumā kaut ko no sestklasnieka, bet man priekšā ir biedējošais 1. ģimnāzijas iestājeksāmens, un es vēlējos pajautāt, varbūt jūs zināt, kur un kā varbūt, ka kaut kur intrenetā var dabūt kādu lejupielādējamu ierakstu ar galvenajām 6. klases līmeņa matemātikas formulām. būšu ļoti iepriecināts, ja varēšu šeit rast kādu iespēju...
Jau iepriekš paldies...
Smile
18.02.2009 17:19
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Dr. evel Atslēdzies
pasaule buus mana!!!

Ziņojumi: 566
Pievienojās: Dec 2008
Reputācija: 1
Ziņojums: #2
RE: paliidziet luudzu nabaga sestklasniekam!
6. klasee jau nekaadu iipashu formulu nav, tur ir tikai saiisinaataas reizinaashanas formulas un nekas vairaak, bet to var dabuut kaut vai jebkuraa matemaatikas maaciibu graamataa, tev tachu taada ir, un neko vairaak nevajag, jeb uzraksti kadas tieshi tev ir vajadziigas un varu uzrakstiit
18.02.2009 17:26
jmellens Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Feb 2009
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
(18.02.2009 17:26 )Dr. evel rakstīja:  6. klasee jau nekaadu iipashu formulu nav, tur ir tikai saiisinaataas reizinaashanas formulas un nekas vairaak, bet to var dabuut kaut vai jebkuraa matemaatikas maaciibu graamataa, tev tachu taada ir, un neko vairaak nevajag, jeb uzraksti kadas tieshi tev ir vajadziigas un varu uzrakstiit

protams, ka nekaa taada jaw naw, bet nu vsp jaw es ja taa godiigi gribeeju vnk dažas formulas iezubriit tu teixim viskaukadas tilpumu laukumu formulas utml. nu vnk drusku dazhaadot maaciibas lai taa zubriishanaas no graamataam vnk mani nobeiks...
Smile
18.02.2009 17:30
Dr. evel Atslēdzies
pasaule buus mana!!!

Ziņojumi: 566
Pievienojās: Dec 2008
Reputācija: 1
Ziņojums: #4
veciit, matemaatiku tu ar zubriishanu neiemaaciisies, tur ir jaarubii fishka, pameegini tomeer taas formulas izprast un tad tev nebuus jaazubrii, tici man, ja reiz sapratiisi tad visu muuzu atcereesies, ja iezubriisi, tikko ienaaksi rv1g likt eksi tad viss no galvas buus laukaa
18.02.2009 18:32
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija