Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programmesanas atzime
Autors Ziņa
justme Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 7
Pievienojās: Nov 2009
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Programmesanas atzime
Mācos 1.kursā un esmu ne pārāk labs programmētājs pagaidām. Abus labaratorijas darbus nodevu uz max, bet KD uzrakstiju slikti un arī prakt darbos pa abiem KD savacu tikai 9p, jo visādas stulbas kļūdas pielaidu.
Tātad jautājumi:
1)Cik grūts ir eksāmens?! (mācos pie Straujuma)
2)Kā īsti tiek aprēķināta tā gala atzīme un cik nepieciešams, lai es būtu sekmīgs?! (tas tā primāri, protams gribētos pec iespējas vairāk, bet pirmkārt jāizpilda šī prasība?
05.11.2009 15:17
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
PeterB Atslēdzies
(._.)

Ziņojumi: 287
Pievienojās: Sep 2008
Reputācija: 10
Ziņojums: #2
RE: Programmesanas atzime
Eksāmenā ir diviem uzdevumiem kods jāuzraksta, un jāatbild uz diviem teorijas jautājumiem. "Grūts" ir ļoti relatīvs jēdziens - man šķita viegls, tiesa gan, man gala atzīme pie Straujuma bija 11,6.
Ja spēj tikt vaļā no kļūdām, rakstot kodu uz papīra, un spēj iegaumēt šo to par jēdzieniem jautājumos, nekā sarežģīta tur nav - uzdevumi ir aptuveni tādi, kā kontroldarbos.

Gala atzīmes aprēķinu viņš deva 1. lekcijā, e-studijās arī vajadzētu būt. Ja neatrodi, varu pameklēt savos pierakstos.
05.11.2009 15:51
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
justme Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 7
Pievienojās: Nov 2009
Ziņojums: #3
(05.11.2009 15:51 )PeterB rakstīja:  Eksāmenā ir diviem uzdevumiem kods jāuzraksta, un jāatbild uz diviem teorijas jautājumiem. "Grūts" ir ļoti relatīvs jēdziens - man šķita viegls, tiesa gan, man gala atzīme pie Straujuma bija 11,6.
Ja spēj tikt vaļā no kļūdām, rakstot kodu uz papīra, un spēj iegaumēt šo to par jēdzieniem jautājumos, nekā sarežģīta tur nav - uzdevumi ir aptuveni tādi, kā kontroldarbos.

Gala atzīmes aprēķinu viņš deva 1. lekcijā, e-studijās arī vajadzētu būt. Ja neatrodi, varu pameklēt savos pierakstos.

Nu shēma itkā ir 20%(praktiskie) +30%(labaratorija)+5%(1.kd)+5%(2.kd)+40%(eksamens)
Vienkārši man pašlaik gribās saprast to, cik ļoti esmu nogrāvis savas sekmes... Un vēl papildus - problēma jau nav tā, ka es neko nesaprastu no C++, vnk man laikam lēni pielec kā man to kodu vajadzētu būvēt... Bet to laikam tikai ar laiku var iemanīties... Bet varbūt ir kādi ieteikumi, ko es varētu darīt, lai uzlabotu savas spējas?!
05.11.2009 16:01
PeterB Atslēdzies
(._.)

Ziņojums: #4
Ja pareizi atceros, tad vajadzēja būt iesniegtiem visiem lab. darbiem, kā arī pašā eksāmenā vismaz 50% punktu jādabū.

Ieteikums - trenēties. Palasīt kādu labu grāmatu. Un tad trenēties vēl.
05.11.2009 16:36
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 529
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #5
Programmee kaut kaadus vienkaarshu uzdevuminjus. Kaut vai smiekliigi vienkaarshus, bet centies pats kaut kaadiem uzdevumiem "izpereet" risinaajuma algoritmu un uzprogrammeet.
05.11.2009 16:37
Doktors Streindžlovs Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 201
Pievienojās: Oct 2008
Reputācija: 4
Ziņojums: #6
(05.11.2009 15:51 )PeterB rakstīja:  man gala atzīme pie Straujuma bija 11,6.

Kā tu šo dabūji gatavu? Cik papildus uzdevumus tu nodevi? Very Happy
05.11.2009 18:18
PeterB Atslēdzies
(._.)

Ziņojums: #7
Viens papilduzdevums lab. darbos un plusiņi praktiskajos Wink
05.11.2009 18:21
battery Atslēdzies
Duracell

Ziņojumi: 121
Pievienojās: Aug 2008
Ziņojums: #8
Manuprāt eksāmena grūtums ir atkarīgs arī no tā kādus uzdevumus izvelc.
05.11.2009 18:32
Doktors Streindžlovs Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 201
Pievienojās: Oct 2008
Reputācija: 4
Ziņojums: #9
(05.11.2009 18:21 )PeterB rakstīja:  Viens papilduzdevums lab. darbos un plusiņi praktiskajos Wink

Plusiņi as in vērtējums virs 100%? Damn, es pat nezināju, ka tā var... Very Happy
05.11.2009 21:25
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija