Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 1 balsis - 5 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perpendikuls, plakne, taisnleņķa trijstūris....
Autors Ziņa
Delfīnists Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Nov 2009
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Perpendikuls, plakne, taisnleņķa trijstūris....
Kāds lūdzu nevar man palīdzēt atrisināt šādus uzdevumus(pats esmu aizmirsis kā tādus rēķina) Crying or Very sad

No kāda punkta telpā pret doto plakni novilkts perpendikuls un divas slīpnes. Aprēķināt perpendikula garumu ja
slīpņu garumi ir 51 un 30 (cm) un to projekcijas attiecas kā 5:2

nogrieznis AB krusto plakni alfa, . Tā galapunktu attālumi līdz plaknei ir 4cm un 12 cm . Aprēķināt attālumu no punkta C ,kas atrodas uz nogriežņa AB līdz plaknei alfa, ja AC:CB=1:1

teksts precīzi kā grāmatā neko neesmu saīsinājis vai klāt pielicis Exclamation
Ja kāds kko var pateikt kaut kripatu būšu ļoti priecīgs, jo man šo uz rītdienu vajag....
man galvenā problēma ka nezinu pārējos 2 leņķus un tāpēc arī proporcijas man nepalīdz...

perpendikuls taisnleņķa trijstūrī kko darīja? piem mala uzpusēm , kkās tāds?
esmu vairāk kā neziņa neizpratnē utt.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 29.11.2009 16:47 Delfīnists.)
29.11.2009 16:24
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
ulzha Atslēdzies
Koto Member

Ziņojumi: 683
Pievienojās: May 2006
Reputācija: 16
Ziņojums: #2
RE: Perpendikuls, plakne, taisnleņķa trijstūris....
(29.11.2009 16:24 )Delfīnists rakstīja:  No kāda punkta telpā pret doto plakni novilkts perpendikuls un divas slīpnes. Aprēķināt perpendikula garumu ja
slīpņu garumi ir 51 un 30 (cm) un to projekcijas attiecas kā 5:2
Iemet bildi (pats uzzīmē) ar apzīmējumiem, uz tās arī skaidrosim. Negribas vergot
(29.11.2009 16:24 )Delfīnists rakstīja:  nogrieznis AB krusto plakni alfa, . Tā galapunktu attālumi līdz plaknei ir 4cm un 12 cm . Aprēķināt attālumu no punkta C ,kas atrodas uz nogriežņa AB līdz plaknei alfa, ja AC:CB=1:1
Kas tagad, līdzīgus trijstūrus neatceramies?
(29.11.2009 16:24 )Delfīnists rakstīja:  man galvenā problēma ka nezinu pārējos 2 leņķus un tāpēc arī proporcijas man nepalīdz...
Kādus leņķus?
(29.11.2009 16:24 )Delfīnists rakstīja:  perpendikuls taisnleņķa trijstūrī kko darīja? piem mala uzpusēm , kkās tāds?
Perpendikuls nodarbojas ar to, ka <del>antagonizē Dillī Dallī</del> ir perpendikulārs. _|_

Ja šaubies par kādu īpašību, pazīmē un paskaties, vai visos gadījumos izskatās, ka dala uz pusēm kaut ko! Fakts, ka nedala uz nekādām pusēm. Lai ko arī tu būtu domājis ar tekstu "perpendikuls taisnleņķa trijstūrī"
29.11.2009 17:40
Delfīnists Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Nov 2009
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
RE: Perpendikuls, plakne, taisnleņķa trijstūris....
ok, paldies par intresi- jau dabūju atbildes - http://www.pajauta.lv/question/list/212/...olve=15650
29.11.2009 18:52
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija