Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spēļu vakars
Autors Ziņa
Ingrīda Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 132
Pievienojās: Oct 2008
Reputācija: 5
Ziņojums: #1
Spēļu vakars
Lai gan šoreiz bijām krietni mazāk kā iepriekšējās reizēs (gan jau pie vainas ir semestra beigas), liels paldies visiem, kas atrada laiku un atnāca. Tagad gan būs neliela pauze visticamāk līdz par februārim (jā, jā - sesija), bet tad noteikti parūpēsimies par lielisku spēļu vakaru jaunās sezonas atklāšanu Smile

Tomēr, lai cik jauki parasti būtu vakari, tam visam ir arī sava neglītā puse. Diemžēl ir cilvēki, kuriem nav īsti skaidri pasākuma mērķi. Tā NAV dzeršana. Katru reizi par telpām un pašu pasākumu kāds ir uzņēmies atbildību. Un tam kādam nav nedz jāstāv katram blakus, nedz jākontrolē, kādā stadijā katrs atnāk. Šodien (un diemžēl ne pirmo reizi) biju ļoti vīlusies pēc pasākuma, redzot, ka atkal ir tukšas pudeles un nolieta grīda, nemaz nerunājot par to, ka bija atnācis pat izpilddirektors ar jautājumu, vai šeit bijusi meitene, kura manīta ļoti bēdīgā stāvoklī tualetē. Ir pasākumi, kuros tas, iespējams, ir pieņemami, bet šis nav viens no tiem. Mīļie cilvēki - spēļu vakari sākas darbdienu pēcpusdienā - vai tiešām tas ir piemērots laiks (un pasākums), kad dzert?!

Man ir tiešām ļoti žēl par šādu negāciju, bet, acīmredzot, ja neviens neko neteiks, nekas nemainīsies.

Ceru, ka šis nemazinās spēļu vakaru apmeklētību un mainīs dažus paradumus attiecībā uz dzeršanas pasākumu izvēli.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 10.12.2009 23:19 Ingrīda.)
10.12.2009 23:08
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Doktors Streindžlovs Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 201
Reputācija: 4
Ziņojums: #2
RE: Spēļu vakars
Par dzeršanu/dzērājiem/ar to saistītām lietām neko daudz nezinu, bet zinu, ka pasākums bija labs!

Ingrīda - kā 'putekļu sūcējam' motors darbojas? Very Happy Very Happy Very Happy
10.12.2009 23:13
Dr. evel Atslēdzies
pasaule buus mana!!!

Ziņojumi: 566
Pievienojās: Dec 2008
Reputācija: 1
Ziņojums: #3
gribeetos zinaat kuri gan bija tie kas atnaaca apdzeerushies. ja cilveeki dzer un aiz sevis salietu griidu un pudeles, tas noziimee, ka nevajag dariit to ko neprot, respektiivi, dzert. jautaajums Ingrīdai, ja tas nav pirmo reizi, un tie pashi cilveeki ir pie vainas,tad varbuut vinjus vnk nevajadzeetu pielaist pie pasaakuma?
11.12.2009 16:36
Ingrīda Atslēdzies
Member

Ziņojums: #4
Citāts:jautaajums Ingrīdai, ja tas nav pirmo reizi, un tie pashi cilveeki ir pie vainas,tad varbuut vinjus vnk nevajadzeetu pielaist pie pasaakuma?

Diemžēl nezinu, vai tie ir tie paši cilvēki un kuri tie vispār ir, bet fakts, ka ir nolieta grīda un atstātas tukšās pudeles, gan diemžēl jau atkārtojas. Ceru, ka tie kas šādi rīkojas, paši apzinās, ka šis lūgums izvēlēties citus pasākumus dzeršanai, ir veltīts viņiem un attiecīgi arī turpmāk rīkosies.
11.12.2009 17:35
rižuks Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Reputācija: 0
Ziņojums: #5
Es arī uzskatu, ka spēļu vakari nav tā vieta un laiks, kad piedzerties. ja nu bez iedzeršanas nekā, tad nu tā, ka spēj aiz sevis novākt un normāli aiziet no pasākuma. Smile
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 13.12.2009 22:16 rižuks.)
11.12.2009 17:37
vii Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 118
Pievienojās: Jun 2007
Ziņojums: #6
kas tur tik slikts ?
11.12.2009 22:15
Ingrīda Atslēdzies
Member

Ziņojums: #7
Citāts:kas tur tik slikts ?
Tas, ka kādam/kādiem citam/citiem aiz šādiem cilvēkiem jāvāc atstātā šmuce un ka jāatbild par šādiem notikumiem, piemēram, jau minētā izpilddirektora priekšā. Ne jau viņi paši tiek piefiksēti un par to atbild.
11.12.2009 22:55
vii Atslēdzies
Member

Ziņojums: #8
Nu bet tāpēc arī ir SP, lai atbildētu par kaut ko, ne ? Respektīvi, cilvēki ievēl Tevi/kādu citu personu, lai varētu kaut ko darīt, sekojoši no viņu puses tas ir tik ļoti leģitīmi kaut ko darīt tik ilgi, kamēr Tu neprotest. No otras puses, ja Tev tas nepatīk, tad laikam ir jāveic stingrāka kontrole.
13.12.2009 15:45
Rouziys Atslēdzies
Mētāties, mētāties un vēlreiz mētāties

Ziņojumi: 340
Pievienojās: Aug 2007
Reputācija: 2
Ziņojums: #9
Atdzīšos, ka man patīk iedzert, bet nu aiz sevīm nesavākt?
Kaunējušies būtu.. tas jau tā kā vidusskolā. Visi tak tagad pieauguši cilvēki esam!
13.12.2009 16:30
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
MartinsZviedris Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 27
Reputācija: 2
Ziņojums: #10
(13.12.2009 15:45 )vii rakstīja:  Nu bet tāpēc arī ir SP, lai atbildētu par kaut ko, ne ? Respektīvi, cilvēki ievēl Tevi/kādu citu personu, lai varētu kaut ko darīt, sekojoši no viņu puses tas ir tik ļoti leģitīmi kaut ko darīt tik ilgi, kamēr Tu neprotest. No otras puses, ja Tev tas nepatīk, tad laikam ir jāveic stingrāka kontrole.

Njā, ar šitādu domāšanu nav brīnums, ka valstī iestājas dižķibele, jo var darīt da jebko, jo ir ievēlēts kāds, kuram par to būtu jāatbild.
Reizēm ir elementāras normas, kuras ir jāievēro.
13.12.2009 16:52
vii Atslēdzies
Member

Ziņojums: #11
Protams, ka tieši tāpēc valstī ir krīze, ka ir tādi kā es, kuri grib darīt jebko un pēc tam negrib atbildēt.
Bet šis izteikums ir savā ziņā psihopātiski amizants, jo pēc būtības ir tā, ka, ja valsts neuztaisa stingras institūcijas ( tas ir neizveido skaidrus spēles noteikumus ), tad es varu interpretēt šos noteikumus kā vien es vēlos.
Sekojoši, ja noteikumi nebija skaidri nostādīti, tad cienītie jaunskungi/jaunkundzes varēja darīt, ko vien gribēja. Ja tie bija nostādīti, tad viņiem ir jāsaņem sods. Ko es ar to gribu pateikt, ir kaut kādā ziņā nepareizi nopelt kādu post factum ( redz tiek, kas kaut ko lietoja ir tie sliktie ), ja ex ante nebija stingri pateikts,ko nedrīkst darīt ( varbūt viņiem ir asociācija, ka galda spēles nevar notikt bez vēl kaut kā ). Vēl intersantāka situācija ir tad, ka uz vietas redz, ka viņi dzer, bet nu neko īpaši stingri nesaka, bet pēc tam saka, ka redziet, tas, ko jūs darījāt bija slikti. Tiešām amizanti
p.s.
Man negaršo alkohols!
13.12.2009 17:08
Raivis Bēts Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 199
Pievienojās: Mar 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #12
(13.12.2009 17:08 )vii rakstīja:  Protams, ka tieši tāpēc valstī ir krīze, ka ir tādi kā es, kuri grib darīt jebko un pēc tam negrib atbildēt.
Bet šis izteikums ir savā ziņā psihopātiski amizants, jo pēc būtības ir tā, ka, ja valsts neuztaisa stingras institūcijas ( tas ir neizveido skaidrus spēles noteikumus ), tad es varu interpretēt šos noteikumus kā vien es vēlos.
Sekojoši, ja noteikumi nebija skaidri nostādīti, tad cienītie jaunskungi/jaunkundzes varēja darīt, ko vien gribēja. Ja tie bija nostādīti, tad viņiem ir jāsaņem sods. Ko es ar to gribu pateikt, ir kaut kādā ziņā nepareizi nopelt kādu post factum ( redz tiek, kas kaut ko lietoja ir tie sliktie ), ja ex ante nebija stingri pateikts,ko nedrīkst darīt ( varbūt viņiem ir asociācija, ka galda spēles nevar notikt bez vēl kaut kā ). Vēl intersantāka situācija ir tad, ka uz vietas redz, ka viņi dzer, bet nu neko īpaši stingri nesaka, bet pēc tam saka, ka redziet, tas, ko jūs darījāt bija slikti. Tiešām amizanti
p.s.
Man negaršo alkohols!

LU telpas alkoholu lietot/but tajas dzeruma nedrikst!

Un tas ir rakstits LU noteikumos!
13.12.2009 17:31
Ingrīda Atslēdzies
Member

Ziņojums: #13
(13.12.2009 17:08 )vii rakstīja:  Vēl intersantāka situācija ir tad, ka uz vietas redz, ka viņi dzer, bet nu neko īpaši stingri nesaka, bet pēc tam saka, ka redziet, tas, ko jūs darījāt bija slikti. Tiešām amizanti
Kā jau minēju, nevar izstāvēt katram blakus un pārbaudīt, kas kuram ir somā, kolas pudelē vai kādā stāvoklī viņš ierodas. Viena lieta, kad tas ir skaidri redzams, bet tā līdz šim nav bijis (arī meitene, kura tika manīta tualetē līdz spēļu vakaram, acīmredzot, tādā stāvoklī pat nepaspēja tikt). Savukārt tiem, kurus esmu redzējusi, bet tādu nav daudz, diezgan skaidri ir pateikts, ka spēļu vakari nav dzeršanas pasākums. Un, kā jau Raivis minēja, dzert un būt dzērumā LU telpās ir aizliegts un tas IR rakstīts noteikumos, savukārt noteikumu nezināšana (ja nu kāds to ir palaidis garām) no atbildības neatbrīvo.
Turklāt es šobrīd necenšos meklēt vainīgos vai novelt no sevis un pārējiem organizatoriem kādu daļu atbildības, bet ga vienkārši lūgt ievērot elementāras normas un, ja reiz tie jau ir piesaukti, tad jā - arī LU noteikumus.
13.12.2009 19:07
Uģis Lazdiņš Atslēdzies
Emulators pēc pieprasījuma

Ziņojumi: 222
Pievienojās: Sep 2008
Reputācija: 8
Ziņojums: #14
vii vēlas, lai viss būtu atrunāts noteikumos.

[ironija]
Way to go, katrreiz ieejot kādā telpā parakstīsimies par noteikumu ievērošanu, tualetēs lietosim autorizācijas mehānismu, lai atrastu ntā stāva scatman, piedzimstot slēgsim ar vecākiem līgumu par uzturēšanu.
[/ironija]

Ir tomēr kaut kādas pieklājības, kārtības, saprāta normas. Ievērosim tās, lūdzu, bez īpašas bāšanas sejā, kā šoreiz to apstākļu spiestai bija jādara Ingrīdai.
13.12.2009 20:32
vii Atslēdzies
Member

Ziņojums: #15
No kurienes seko, ka ir šīs normas ? Ir cilvēki, kas ievēro sociālo kontraktu, ir, kas nē. Jautājums ir:"Kā izdarīt tā, lai neciestu pirmā grupa un būtu ierobežota otrā grupa ?"
13.12.2009 21:16
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija