Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fizikas CE 2010
Autors Ziņa
daavis69 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Apr 2010
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
fizikas CE 2010
čau!

tā nu ir sanācis, ka esmu pierakstījies likt centralizēto eksāmenu fizikā, bet īstenībā šitais liek biški pastressot, - kā mācīties? no kā? C līmeni ar formulu lapu un cītīgi sēžot reāli dabūt? fizika pagaidām kaut kā manī iekšā nelien, es bleimoju videnes pasniedzēju. ;D

D.
06.04.2010 22:26
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Dievs Atslēdzies
Alfa & Omega

Ziņojumi: 87
Pievienojās: Nov 2007
Ziņojums: #2
RE: fizikas CE 2010
bleimoju = vainoju
06.04.2010 22:43
daavis69 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Apr 2010
Ziņojums: #3
(06.04.2010 22:43 )Dāvis Engers rakstīja:  bleimoju = vainoju
jā, es zinu.
07.04.2010 08:35
Laima Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 21
Pievienojās: Dec 2008
Ziņojums: #4
Pamēģini iepriekšējo gadu eksāmenus papildīt.
http://visc.gov.lv/eksameni/vispizgl/uzdevumi.shtml
07.04.2010 09:57
Dievs Atslēdzies
Alfa & Omega

Ziņojumi: 87
Pievienojās: Nov 2007
Ziņojums: #5
Ja tev fizika nelien iekšā, c līmeni ar formulu lapu vien var būt pagrūti dabūt.
Jaunas metodes diemžēl nav izdomātas, tāpēc atliks vien sēsties pie grāmatām, vai apmeklēt kādas konsultācijas par šo tēmu...
07.04.2010 13:04
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 529
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #6
No manas pieredzes - njem pagaajusho gadu uzdevumus un leilos daudzumos reekjini. Ljoti lielos daudzumos. Uzdevumi eksaamenaa nav supersarezhgjiiti, tomeer, lai visu leenaam un praatiigi izdomaatu, pietruukst laiks.
07.04.2010 16:07
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Dr. evel Atslēdzies
pasaule buus mana!!!

Ziņojumi: 566
Reputācija: 1
Ziņojums: #7
eksaamena uzdevumi ir elementaari, ja zina vielu, un laiks paliek paari.
07.04.2010 19:39
Obsis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 399
Pievienojās: May 2007
Reputācija: 12
Ziņojums: #8
(07.04.2010 19:39 )Dr. evel rakstīja:  eksaamena uzdevumi ir elementaari, ja zina vielu, un laiks paliek paari.

Ja vēlme ir nopietna, iesaku iepazīties ar iepriekšējo gadu eksām uzdevumiem, Giancoli mācību grāmatu un simtiem failu vidusskolas apjomā, kas noklāj apmēram 75% mācību vielu saitā http://www.r25vsk.edu.lv/moodle.
Ieeja kā viesim (tā saucas poga) un passwords= ermuza. Ar šo gan visu saturu neredz, bet domāju ka iesākumam pietiks.

Otrkārt, ja ir maksātspēja, drīkstii palūgt privātstundas, varu piedāvāt kā vietu pašu Vecrīgas centru gandrīz vai jebkurā laikā un daudzumā, vai ceturtdienās man mājās tuvīnā Pārdaugavā. Parasti es ņemu 10 Ls/60 min stundu lai neradītu dempingu, bet kā vairumpircējam varam kaulēties. Pirmā stunda demonstrācijas nolūkos bezmaksas. Mana pastkaste janis_59@inbox.lv un +37129151480.
11.04.2010 09:23
wizulis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 25
Pievienojās: Sep 2009
Ziņojums: #9
Pats pagājušogad vienk pirms eksāmena izgāju 3x cauri visām 3 vidusskolas fizikas grāmatām cauri lēnām, malkojot alu, bet man vsp pašam fizika vidusskolā samērā labi padevās... Rezultāts bija diezgan labs..

Principā viskas kas jāzin fizikas eksāmenam ir tajās pašās grāmatās, ko stundās lieto, Giancoli būtu pa daudz tās fizikas, ar to varēja gandrīz uz fizikas bakalaura mehānikas eksāmenu mācīties ..
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 11.04.2010 19:53 wizulis.)
11.04.2010 19:52
Dr. evel Atslēdzies
pasaule buus mana!!!

Ziņojumi: 566
Reputācija: 1
Ziņojums: #10
(11.04.2010 09:23 )Obsis rakstīja:  varu piedāvāt kā vietu pašu Vecrīgas centru gandrīz vai jebkurā laikā un daudzumā, vai ceturtdienās man mājās tuvīnā Pārdaugavā. Parasti es ņemu 10 Ls/60 min stundu lai neradītu dempingu, bet kā vairumpircējam varam kaulēties. Pirmā stunda demonstrācijas nolūkos bezmaksas. Mana pastkaste janis_59@inbox.lv un +37129151480 begin_of_the_skype_highlighting              +37129151480      end_of_the_skype_highlighting.

vai tad tev jau nebija jaabuut aarzemees?
11.04.2010 20:27
Obsis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #11
Es pirmkārt šopavasar jau pārreizes esmu paguvis gan izbraukt gan iebraukt, bet pavisam pārceļos ar Jāņiem, tātad pēc CE-2010.

Bet par Giancoli... vai tiešām kopš laika kad es beidzu fizmatus tie TIK BAISI vulgarizējušies ka normālu koledžas mācību grāmatu kurā pat integrāļa vai diferenciāļa JĒDZIENS nav pieminēts (un tieši tā ir galvenā vidusskolas kursa atšķirība no augstskolas kursa) būtu pietiekama sekmīgai augstskolas absolvēšanai. Ja Tu nekļūdies - tas ir pilnīgs un galīgs fizmatu morāles bankrots. Ceru kia kļūdies. Ar Giancoli var sekmīgi ATKĀRTOT skolā slikti iemācīto, kad bakalaurs cenšas beigt PIRMO KURSU. Un tad ķeras pie ĪSTĀS fizikas.
Bet par gaumi jau nestrīdās, man Giancoli ir mīļš kā ļot vienkārša un pārskatāma un arī kompakta grāmata, bet ja patīk bezmaz divreiz biezākās un samudžinātās Latvijiešu bāleliņu saradītās piņķergrāmatas, tad var lieto da jebko.

Citu starpā, tajā saitā ir arī linki uz tādām, un vienu ļoti labu, kas skaitās raritāte, jo pēdējoreiz izdota 1973. Laimīgā kārtā skolas kursā jau pamatā runā par agrīno viduslaiku atklājumiem, tāpēc grāmatas tekstos korekcijas nav jātaisa.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 12.04.2010 13:25 Obsis.)
12.04.2010 13:24
wizulis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 25
Pievienojās: Sep 2009
Ziņojums: #12
Pareizi, giancioli laikam bija divi varianti grāmatai, kur vienā bija atvasinājumi un integrējumi, bet otrā bija deltaX utt, piemirsu.

Manuprāt kursa saturs mehānikā nav ipaši mainījies, bet nu laikam nepareizi radīju priekštatu, piekrītu, ka ar giancioli var pamatā atkārto to, kas piemirsies vidusskolā, bet vismaz man personīgi visusskolā mācīja ļoti daudz seklāk, kā gioncioli viss ir apskaidrots.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 12.04.2010 14:00 wizulis.)
12.04.2010 14:00
Obsis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #13
[quote='wizulis' [/quote]
Okay, manuprāt Latvija stipri vinnētu, ja IZM pasludinātu to par vienīgo atļauto vidusskolas kursa grāmatu. Vienīgais tās trūkums ir ļoti vājais un vidusskolai nepietiekamais elektrības kurss, īpaši elektronikas virzienā. Bet tas nav grūti labojams defekts.

Savukārt bāleliņu sarakstītajās grāmatās, ja neskaita dažas smieklīgas aplamības principu skaidrojumos un faktu kļūdas, lielākā nelaime ir samudžinātība, neuzskatāmība, nepraktiskums pielietojumorientētības ziņā, un pilnīgi lieks "ūdens" kur tas nav vajadzīgs komplektā ar zvērisku konspekīvumu kur vajadzētu skaidrot un dot piemērus. Vispār visas māc grām latv valodā cieš no akūta piemēru un pielietojumu trūkuma.

Nu bet ir jau tikai tā kā ir.
14.04.2010 10:38
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija