Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IT Testētājiem
Autors Ziņa
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #16
RE: IT Testētājiem
pateicos par piedāvājumu.
nedomāju, ka testēja pienākumi un atalgojums mani varētu ieinteresēt.
15.03.2011 16:25
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
dambō bet rōzā Atslēdzies
Man ir tituls.

Ziņojumi: 304
Pievienojās: May 2010
Reputācija: 0
Ziņojums: #17
IT draugam derētu blogu, kur viņš apraksta savas gaitas plašajās interneta ārēs.
15.03.2011 16:51
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #18
Es arī teikšu paldies par piedāvājumu, bet pašlaik (diemžēl vai arī par laimi) esmu aizrāvies ar interesantākiem projektiem Very Happy
15.03.2011 19:32
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
IT draugs Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 4
Pievienojās: Mar 2011
Reputācija: 0
Ziņojums: #19
(15.03.2011 19:32 )Guntis Šmaukstelis rakstīja:  Es arī teikšu paldies par piedāvājumu, bet pašlaik (diemžēl vai arī par laimi) esmu aizrāvies ar interesantākiem projektiem Very Happy

Mēs lieliski saprotam, ka tik labi speciālisti pašlaik noteikti ir nodarbināti. Mēs nemeklējam cilvēku, kur sēž bez darba un neko nedara. Bet mēs sadarbojamies ar daudziem IT uzņēmumiem, kas piedāvā arī perspektīvas nākotnē. Atsūtot mums savu CV mēs jums varam piedāvāt karjeras izaugsmes iespējas tad, kad tas būs aktuāli. Turklāt vienmēr taču ir labi būt informētam par to, kas notiek darba tirgū sev aktuālā sfērā. Laughing
23.03.2011 17:57
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija