Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 2 balsis - 5 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMF SP vēlēšanas 2011
Autors Ziņa
Valdis Zuters Atslēdzies
Slaists, liels un garš!!
***

Ziņojumi: 153
Pievienojās: Sep 2007
Reputācija: 9
Ziņojums: #1
FMF SP vēlēšanas 2011
Arī šogad man ir tas gods iesākt foruma tematu, kas saistīts ar attiecīgā gada FMF SP vēlēšanām.
Šogad tikai tā ātšķirība, ka netaisos kritizēt (vismaz pagaidām) nevienas partijas programmu vai kādus atsevišķus cilvēkus. Mans mērķis ir informēt potenciālos vēlētājus par kandidātu plusiem manā redzējumā, lai balsojot par vienu vai otru partiju būtu vieglāk salikt plusiņus.

Sākšu ar TuAK partiju. Kopējais partijas pluss ir, ka tie rada konkurenci un nāk ar atšķirīgu domāšanas veidu, kas var veidot konstruktīvu mijiedarbību ar šī brīža pastāvošo domu:
Konkrēti par TuAK cilvēkiem:
Reinis Trasūns – Lai gan viņš tiek pasniegts kā skarbais līderis, patiesība viņš nav ne līderis, ne arī skarbs. Viņš ir ļoti miermīlīgs un lādzīgs cilvēks, kas dažkārt atsaucas, ja ir vajadzīga palīdzība kādu lietu nokārtošanā. Ļoti pozitīvi ir tas, ka reāli darbojoties viņš nemēģina savu pārspīlēto statusu izmantot savtīgos nolūkos un nekavē/netraucē darbību lietās, kur to varētu darīt, turpinot sevi uzdot kā skarbo līderi.

Pēteris Aizpurietis – Cilvēks, kam ir atšķirīgs, nepopulārs viedoklis, kas dažkārt populāra viedokļa piekritējiem tomēr liek padomāt, ka varbūt tomēr daudz laba vara nest arī atšķirīga pieeja. Pēteris veicina fakultātes tēla spodrināšanu dziedot FMF korī „Aura” kā arī veic brīvprātīgu darbu izglītības attīstībai Latvijā, piemēram, palīdzot labot Fizikas olimpiādes darbus. Viņš arī nekautrējas izteikt savu viedokli un pamācīt cilvēkus Fizmati.lv forumā.

Jānis Vāvere – Pēdējā FMF SP sasaukumā atbild par Sporta darba grupu. Noorganizējis fakultātes Mini turnīru. Pie viņa darba augļiem var pieskaitīt to, ka tagad fakultātes svaru zāle tikt iekšā ir daudz vienkāršāk nekā iepriekš. Vēl aizvien turpina darbu pie tā, lai tiktu sarīkots Zolītes turnīrs. Veicinājis fakultātes atpazīstamību spēlējot basketbola komandā.

Mārtiņš Sarma – Viņš labi spēj sadalīt prioritātes un saprot, ka jēga darboties kāda organizācija ir tikai tad, kad spēj tai sniegt reālu labumu, nevis tikai eksistējot.

Toms Dzenis – Liekas ļoti labvēlīgs cilvēks, vismaz tik, cik ir nācis kontaktēties. Lai gan dažādu iemeslu dēļ ir apmeklējis maz FMF SP sēdes, būdams biedra statusā, par katru reizi ir ziņojis par nebūšanas iemesliem atšķirtībā no dažiem citiem biedriem, kas neklapē ar ausīm arī pēc dažiem atgādinājuma e-pastiem.

Emīls Vāvere – Nav diemžēl iznākusi darīšana ar šo cilvēku, iespējams, ka viņā slēpjas kāds apslēpts talants, ko fakultātē gaida jau vairākus gadus! 

Krista Šeped – Viens no dažiem cilvēkiem, kas izrādījis vēlmi darboties Fizmati.lv labā, rakstot rakstus un noteikti darot arī kādas citas lietiņas.

Jānis Ratnieks – Patiesais TuAK līderis. Viņš ļoti daudz laika velta darbam, taču arī ārpus darba pienākumiem atrod laiku padarboties studentu labā. No viņa ir nākušas ļoti labas un oriģinālas idejas dažādiem pasākumiem. Viņš bieži piesakās palīdzēt dažādu pasākumu sagatavošanā. Viņš spēj uzņemties atbildību un ir cilvēks ar viedokli. Gatavs darboties arī ar lietām, ar kurām neviens negrib darboties. Sociāli mēdiji ziņo, ka viņš ir piekāvis Čaku Norisu.

Jānis Savickis – Diemžēl nav sanākusi darīšana ar šo cilvēku

Virgīnija Liepiņa – Ar fizmatiem bijusi saistīta jau ilgi vēl pirms sāka šeit studēt, un tas ir saistīts ar viņas dalību Fizikas un matemātikas fakultātes jauktajā korī „Aura”. Virgīnija ir ļoti uzņēmīgs un idejām bagāts cilvēks, kas gatavs darboties dažādās jomās. Viņas aktivitāti dažādos pasākumos var tikai apbrīnot, viņa spēj ar savu aktivitāti paraut līdzi arī citus cilvēkus. Virgīnija veic darbu pie skolēnu izglītošanas sākot ar privātstundu pasniegšanu un beidzot ar darbošanos Jauno fiziķu skolā. Man ir radies iespaids, ka, ja Virgīnijai būtu pietiekami laiks, tad viņa uzņemtos darīt jebko (Andris Bērziņš cer, ka viņai tomēr tik daudz laika nepietiks)

Jānis Žideļūns – Līdz šim nav traucējis FMF SP darbu un cik zināms, turpmāk apsolās to arī nedarīt!

Kārlis Janisels – Ļoti pozitīvs cilvēks, kas gatavs dalīties pēdējā kumosā pat tad, kad tas ir vienīgais kumoss. Gatavs izpalīdzēt tad, kad viņam to lūdz, ļoti komunikabls un labi panes humoru.

Aigars Zesers – Diemžēl nav iznākusi darīšana arī ar šo cilvēku.

Turpināšu ar Mazajiem oranžajiem. Partijas kopējais pluss ir tradīciju ieverošana, skaidri nodefinēti mērķi un cilvēki ar lielu pieredzi un vēlmi darboties turpmāk. Konkrētāk par MO cilvēkiem:
Laura Vēze – Cilvēks ar ļoti augstu potenciālu, kura lielākās izpausmes vēl tikai gaidāmas. Ļoti uzņēmīga un darbīga blondīne, kas nebaidās jaunu izaicinājumu. Viņai ir pieredze organizēšana un vadīšanā, jo šobrīd viņa ir PR darba grupas vadītāja. Viņas kontā ir arī tāda liela pasākuma kā Baldones organizēšana. Atmiņā arī palicis ļoti kvalitatīvi noorganizētais personību vakars Fizmatdienu 2011 ietvaros. Kā izrādās, viņa arī spēj motivēt cilvēkus darboties un liekas, ka viņai jau ir izstrādāts nākotnes darbības plāns, kura pamati tika sākti likt jau krietnu laiku atpakaļ. Viņai ir draudzīgas attiecības ar daudzu citu fakultāšu aktīvajiem studentiem un ar LUSP un LSA cilvēkiem, kas ir ļoti svarīgi Fizmatu tēlu labajai integrācijai sabiedrībā. Un neskatoties uz daudzajiem darbiem, viņa pagūst arī dziedāt korī „Aura”, palīdzēt Jauno fiziķu skolas norisē, kā arī darbojas Matemātikas Studiju programmas padomē un Fakultātes domē.

Līga Veinberga – Labestīgs FMF SP biedrs, kas mēģina vērstu uzmanību un novērst nežēlīgas rīcības, kas vērstas pret fakultātes studentiem (izņemot iesvētību aktivitātes Very Happy). Padarījusi milzīgu darbu FMF SP finansu attīstībā. Līgas sarunāto sponsoru skaits ir ļoti liels un tas ir bijis par iemelsu tam, ka daži pasākumi studentiem bija pieejami lētāk un, turklāt, viņas atbildība ir arī tā, ka šajos pasākumos varēja iegūt vērtīgas un noderīgas balviņas. Savā laikā Līga ir arī vadījusi PR darba grupu un ne velti, viņa ļoti labi spēj komunicēt ar cilvēkiem ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās, piemēram, ar šveiciešiem, tāpēc pieredzes apmaiņas braucienu ar tiem koordinēja tieši viņa. Līga arī dzied FMF jauktajā korī „Aura”, palīdz Jauno fiziķu skolas norisē un pa brīvajiem brīžiem ģenerē idejas labākai dzīvei, bet brīvo brīžu nesanāk daudz, jo šobrīd arī ir uzsākts aktīvs darbs Latvijas Universitātes Studentu padomē, lai aizstāvētu fizmatu intereses un padarītu visas Universitātes studentu dzīvi labāku.

Gunita Sprūde – Šī mierīgā un nosvērtā fiziķe ļoti aktīvi pēdējā gada laikā ir darbojusies kā priekšsēdētāja biedrs un darījusi gandrīz visus tos darbus, ko priekšsēdētājs nevar ciest, un tādi izrādījušies daudz. Gunitai ir ļoti liela organizatoriskā pieredze, viņas kontā ir gan Baldones, gan iesvētību, gan arī citu pasākumu organizēšana. Arī pēdējo Potencālo biedru semināru organizēja tieši viņa. Viņa spēj uzņemties atbildību, turklāt viņai dažos jautājumos ir atšķirīgs viedoklis, ko viņa arī spēj pamatot. Viņa jau kādu zināmu laiku seko līdzi notikumiem Fizikas nodaļā, proti, ierodoties uz Fizikas nodaļas valdes un Fizikas Studiju programmas padomes apvienotajām sēdēm. Viņa visaktīvāk seko līdzi visiem notikumiem organizācijā, kas saucas FMF SP, un pēc iespējas dalās ar ieteikumiem dažādu sfēru uzlabošanā. Darbojas arī JFS labā.

Zane Kalniņa – māksliniecisks cilvēciņš ar ļoti daudz pozitīvām emocijām, ko spēj pārnest arī uz citiem cilvēkiem. Runā, ka viņa spēj salabot jebkuru santehnikas iekārtu vai mezglu, tādēļ ieguvusi iesauku „Santehniķe”. Viņa arī dzied korī „Aura” un nodarbojas ar citām pašdarbnieku aktivitātēm, piemēram, teātra sportu. Zane ir organizējusi Fizmatdienu gājienu, kā arī palīdzējusi organizēt dažāda veida pasākumus fakultātē. Atbalsta jaunas un inovatīvas idejas. Darbojas JFS labā. Viņa ir arī projekta „Fizmats 365 dienas” koordinatore.

Brigita Zutere – izrādījusi aktivitāti vēl pirms mācību procesa sākuma fizmatos. Arī pēc tam aktivitāte ir apbrīnojama, jo kā pirmkursniece uzņēmās ļoti atbildīgo un grūto Izglītības darba grupas vadīšanu. Tā ir darba grupa ar nopietniem un daudz uzdevumiem, kas gada laikā jāpaveic, bet kuru veikšanai parast ir grūti atrast cilvēku resursus. Realizējusi vai šobrīd realizē pilnīgi jaunas idejas, piemēram, Pirmziemnieku manuālis vai arī Zinātniskās literatūras konkurss. Brigita ir ļoti aktīva arī citu darba grupu darbībā un viņas pozitīvo ietekmi pastiprina tas, ka viņa ir optomestrists, kuru pārstāvniecība FMF SP ir ļoti nepieciešami, bet parasti maza. Viņa arī ir izrādījusi iniciatīvu turpināt iesāktos darbus Izglītības darba grupā. Darbojas arī JFS labā.

Zane Lanka – Optometristu pirmkursniece, kas jau Baldonē sevi parādīja kā patriotisku, dzīvespriecīgu fizmatu, kas ar dziesmu un smaidu uz lūpām klīst pa pasauli un iepriecina citus cilvēkus. Viņa arī dzied jauktajā korī Aura, kuras uzņemšana dziedāja dziesmu, pārvērstu fizmatiskā formāta, šī dziesma šobrīd jau ir apskatāma Fizmati.lv folkloras resursu sadaļā. Zane arī paspējusi aplaimot FMF SP ar savu mākslinieces talantu. Paspējusi darboties arī JFS labā.

Jānis Āboltiņš – Cilvēks ar mūžīgo smaidu. Jau paspējis piedalīties dažādās fizmatu aktivitātes, piemēram, iesvētību video filmēšana. Viņš bīdīja ideju par teātra sporta pulciņu izveidi fizmatos un vēl arvien darbojas tajā. Neatsaka, ja viņam lūdz palīdzību. Ir viens no jaunajiem kora „Aura” dziedātājiem.

Ingmārs Felcis – Šobrīd vada Sociālo lietu darba grupu. Viņa darbības laikā ir saremontētas meiteņu dušas kojās, norisinājies atkritumu šķirošanas konkurss, kura aktivitātes bija manāmas arī FMF. Viņš arī ir atbildīgs par to, ka tika īstenota ideja par oranžās līnijas novilkšanu pie fakultātes, lai smēķējošie fakultātes cilvēki zinātu kur nav atļauts smēķēt. Šobrīd tiek bīdīta ideja par atpūtas telpu fakultātē, bet vēl daudz darba darāms. Viņš arī darbojas pašdarbības kolektīvā, ja nemaldos, tad saistītā ar dejošanu.

Roberts Kiršteins – Fiziķis, kurš arvien pārsteidz gan ar savām personiskajām īpašībām un to izpausmēm, gan ar uzdoto uzdevumu izpildes rezultātu. Ar viņu allaž ir jautri un viņš spēj sasmīdināt cilvēkus. Labprāt uzņemas dažādus tehniskus darbiņus. Jaunajā FMF SP sasaukumā viņš ir nobriedis kandidēt uz kādu augstu amatu, pats vēl gan neatklāj uz kādu. Roberts dzied arī korī „Aura”.

Daiga Čerāne – Šai jaunajai dāmai tā vien spiežas laukā vēlme sevi radoši izpaust, tādēļ viņa cenšas sekot līdzi notikumiem FMF SP lai saprastu, kur viņa to vislabāk spēj izdarīt. Spēj darboties nevienam lieki netraucējot.

Diāna Babiča – Vēl viens piemērs cilvēkam, kurš ir pārpilns ar milzum daudz pozitīvas enerģijas, kas spiežas laukā par visiem galiem. Tas izpaužas gan kā milzīgs dzīvesprieks pašai Diānai, gan arī apkārtējo omas uzlabošanās esot kopā ar šo cilvēciņu. Liekas, ka Diānai patīk viss, un pat ja nepatīk, tad tik un tā apkārtējiem liekas, ka patīk. Viņa spēj ļoti ātri iejusties kolektīvā un organizēt, darboties, smieties un darīt visu citu.

Jekaterina Soma – klusa un nosvērta optometrijas studente, kas gatava piedalīties visos pasākumos un seko līdzi pēc iespējas visam, kas notiek FMF SP. Viņa dzīvi pavada pārsvarā smaidot, un tas nav raksturīgi lielākajai daļai cilvēku. Domāju, ka šīs studentes spējas vēl nav pilnībā atklājušās un jādod tikai iespēja darboties un tad viss notiks. Jekaterina ļoti labi spēj raksturot citus cilvēkus, turklāt viņai tas patīk.

Laura Kapteine – Pati par sevi saka, ka prot uzbūvēt neredzamu siltuma burbuli, kas pasargā viņu no aukstuma, kas nemaz nav tik neticami, jo viņa izskatās ļoti dzīvespriecīga arī apstākļos, kad viņai vajadzētu pamatīgi salt un būt neapmierinātai ar dzīvi. Lauras uzvārds vien skaidro to, ka viņai varētu būt iemaņas lietu vadīšanā, bet viņa atrodas šobrīd atrodas ļoti ērtā pozīcijā, jo viņa vēl nav stingri izlēmusi ar ko vēlas nodarboties, tāpēc viņai visa pasaulē vaļā, nu vismaz fakultāte noteikti.

Krista Skujiņa – Ļoti labs sarunu biedrs. Liekas, ka viņa ar aizdomām skatās uz informāciju, kas viņai tiek pasniegta, tas nozīmē, ka viņa neuzķersies uz katru mazāko ēsmu un māni, ar ko nākas saskarties darbojoties SP. Viņas mērķis SP ir tieši tas primārais mērķis, kam ir jābūt darbojoties šādā organizācijā – iegūt kontaktus, organizatoriskās prasmes, uzstāšanās prasmes, pārstāvēt studentus. Uzņēmusies kursa vecākā pienākumus.

Diāna Kempele – Cilvēciņš, kura sabiedrība ir vienkārši patīkami būt, tas varētu būt gan kāda neredzama lauka dēļ, gan arī tāpēc, ka Diāna vienkārši ir labs cilvēks. Viņa ar savu aktivitāti spēj paraut līdzi cilvēkus uz deju laukuma, it sevišķi kāds 4:00 vai 5:00 no rīta. Viņa ir potenciāla pasākumu organizētāja, jo liekas, ka lietas uzver ļoti mierīgi, neaizsvilstoties, kas ir pamats labam organizatoram. Viņa ir arī komunikabla un spēj bez problēmām uzturēt sarunu ar nepazīstamiem cilvēkiem.

Toms Vāvere – Jaunietis, kas pārkāpj enerģijas nezūdamības likumu, jo viņš visu laiku patērē enerģiju runājot un kustoties dažādos veidos, bet enerģijas uzņemšanu neesmu lielos apmēros redzējis. Viņš ļoti aktīvi iesaistās dažādos pasākumos un viņam ir viedoklis par visu, tagad tikai atliek to ievirzīt pareizā gultnē un tad jau visas lieta notiksies.

Gatis Bergs – Jauno fiziķus skolas absolvents, kas nonācis Fizmatos. Gatavs palīdzēt un darīt, vajag tikai pajautāt. Plāno iesaistīties Jauno fiziķu skolas organizēšanā. Pozitīva attieksme pret lietām, redz sevi kā palīgu dažādos tehniskos darbos.

Madara Ziņģe – Klusa darītāja jau vairākus gadus. Viņas lauciņš ir kārtošana, un to tiešām viņai patīk darīt. Nodarbojas arī ar dažādu sporta aktivitāšu organizēšanu dažādu pasākumu ietvaros. Spēj izteikt negatīvu viedokli par lietām, kas viņai nepatīk. Madara aktīvi dzied korī „Aura” un palīdz JFS norisē, arī kā pasniedzēja.

Olga Petrova – Aktīva pirmkursniece, kas iemēģina roku uzreiz dziļos ūdeņos gan kā kursa vecākā, gan kā fakultātes domes locekle. Ir izteikusi vēlmi darboties ne pārāk populāra, bet svarīgā lauciņā – izglītības lauciņā. Vēlas daudz ko zināt un skaidro lietas, lai tikai kaut ko nepalaistu garām.

Maira Belova – Aktīvākā un blondākā jaunā matemātikas skolotāja, kas šogad redzēta. Cenšas visādos veidos iekustināt savu kursu, jo viņa taču tomēr ir kursa vecākā. Un jebkurā gadījumā arī pašās kustīgums ir ļoti augsts, jo viss kas jau tagad tiek darīts un viedoklis Mairai tiešām ir par daudz ko un daudz. Maira arī bija Fizmatu pirmkursnieku pārstāvis seminārā „Kam rūp students”, kur salasās studenti no visas Latvijas. Šķiet, ka Maira ir gatava ķerties klāt jebkam, vajag tikai iedot kādas lietas mazo pirkstiņu, un tā tiks apgūta pilnībā.

Kirils Solovjovs – Leģendām apvīts cilvēks, kas darbojies studentu interesēs un pārstāvējis Fizmatus visa veida līmeņos. Pats saka, ka ir Fizmats uz mūžu, un tā vien liekas, jo no viņa nav iespējams tikt vaļā. Viņam ir ļoti pieredze un viņš uzķer daudzas lielākas un mazākas detaļas, ko citi parasti palaiž garām. Viņa kontā arī ir FMF SP vadīšana un Fizmati.lv pārraudzība, ko viņš dara vēl arī šobrīd.

Jānis Kalniņš - Fizmats, kas grib darboties, gaida tikai brīvu laiku un iespējas. Aktīvi atbalstījis Fizmatu pasākumus, kur kopējais citu cilvēku atbalsts ir ļoti niecīgs.

Katrīna Laganovska – Cilvēks, kas galīgi nelec acīs, bet kuram varētu būt lieli mērķi un vēlme darīt lietas. Ir viedoklis par lietām, ne tikai personīgām, bet arī vispārējām.

Ieva Ozolniece – Pasākumu darba grupas vadītāja. Bijusi galvenā organizatore jau ļoti daudziem pasākumiem, gan lielākiem, gan mazākiem. Nebaidās īstenot jaunas un nebijušas idejas. Ir ļoti radošs cilvēks. Dzied korī „Aura”, darbojas Jauno fiziķu skolā, nodarbojas ar teātra sportu un gan jau pa vidam paspēj vēl daudz ko sadarīt. Ieva nemet plinti krūmos pēc pirmās neveiksmes, arī pēc otrās ne, kaut vai nezinu vai viņa piedzīvo divas neveiksmes pēc kārtas.

Druvis Priede-Priedēns – Pirmajā acu uzmetienā – āksts -, bet pozitīvā nozīmē. Dara, kustas, jautrojas un izklaidē citus. Labs elements labā kompānijā. Gatavs palīdzēt pēc pirmā aicinājuma. Zina, ko grib, bet grib, ko nezina. Ja viņš ir koncentrējies uz kādu lietu, tad viņa uzmanību nespēs novērst arī puskaila meitene, kas tinas ap kaklu.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 01.11.2011 23:08 Valdis Zuters.)
01.11.2011 22:00
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Dr. evel Atslēdzies
pasaule buus mana!!!
****

Ziņojumi: 566
Pievienojās: Dec 2008
Reputācija: 1
Ziņojums: #2
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
man radaas divi jautaajumi:
! : shogad buus tikai 2 partijas? pagaatnee tacu bija vairak, vai arii es kljuudos
@ : vai tad Kirils nav datorikas students un vispaar vai vinjsh irr students veeljoprojaam?
02.11.2011 08:33
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Valdis Zuters Atslēdzies
Slaists, liels un garš!!
***

Ziņojumi: 153
Pievienojās: Sep 2007
Reputācija: 9
Ziņojums: #3
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
1) Šogad būs tikai divas partijas. Pagātnē ir bijušas vairākas, bet tā ir pagātne!
2) Kirils studē Fizikas un matemātikas fakultātes Vidusskolas matemātikas skolotāju Studiju programmā. Tātad, viņš ir Fizmats.
02.11.2011 08:49
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
ki Atslēdzies
rils
*****

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #4
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
Fizmats — tā nav fakultāte, tā ir pārliecība!

Bet taisnība, ka, lai kandidētu vēlēšanās, nepieciešams būt ne tikai Fizmatam, vēl arī jāstudē FMF. Tieši to es pašlaik arī daru.
02.11.2011 08:54
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Doktors Streindžlovs Atslēdzies
Member
***

Ziņojumi: 201
Pievienojās: Oct 2008
Reputācija: 4
Ziņojums: #5
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
(01.11.2011 22:00 )Valdis Zuters rakstīja:  Kirils Solovjovs – [..] no viņa nav iespējams tikt vaļā.

[Bilde 1320222045.jpg]
02.11.2011 10:20
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Ingrīda Atslēdzies
Member
***

Ziņojumi: 132
Pievienojās: Oct 2008
Reputācija: 5
Ziņojums: #6
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
Visu cieņu Valdim par pacietību un apņēmību sarakstīt šādu palagu, turklāt visos atrodot tikai labo.
Ceru, ka visi, kas tiks ievēlēti, neliks vilties ne Valdim, ne tiem, kas šo visu izlasīja un tiešām parādīs sevi tikai no labākās puses.

P.s. Bet tiešām - kur ir paši partiju pārstāvji? Pastāstiet šeit paši, kāpēc kandidējāt, ko vēlaties darīt un izdarīt SP un kāpēc man kā vēlētājam būtu jāizvēlas Tevi un Tava partija?
02.11.2011 15:03
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
peteris.a Atslēdzies
Member
***

Ziņojumi: 53
Pievienojās: Nov 2010
Reputācija: -5
Ziņojums: #7
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
FMF SP pēdējos gados ir kļuvis pārāk maigs.
Kas attiecas uz mācībām, fakultātē būtu nepieciešams šo to mainīt
( erasmus kredītpunktu nepārskaitīšana, kas dažiem diezgan centīgiem studentiem ir radījusi pamatīgas problēmas, fizikas praktiskie, kad uzdevumu ir tik daudz, ka vienīgais, ko var paspēt , ir ātri norakstīt no tāfeles, fiziķu 2 obligātie kursi datoros, kuru jēga ir stipri apšaubāma, jo tāpat piem. laboratorijas aprēķini tiek ar ekseli taisīti, lai gan pastāv plaši pielietoti, starp citām universitātēm atzīti rīki(matlab, octave). utml)
bet šaubos , vai Mazie o. gribētu izdarīt spiedienu uz pasniedzējiem, ar kuriem tik ļoti sadraudzējušies.
FMF SP ir kļuvusi kaitinoši politkorekta (paprasliet L. Vēzei, kas ir politkorekts)
Nopietnas reformas nevar nākt no kolektīva, kur viss ir jauki un labi, un vienmēr notiek pozitīvas pārmaiņas.
Lūdzu balsojiet par mums, jo TuAK ir alternatīva!

btw ir nepieciešama mācību satura kontrolēšana arī no studentu puses, bet pēdējā lakiā šķiet šis līzsvars ir zudis. šobrīd laikam man pat īsti negribētos braukt pa latvijas skolām un stāstīt, cik šeit viss labi, jo laikam īsti nav..
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 02.11.2011 15:35 peteris.a.)
02.11.2011 15:31
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Laura Vēze Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 23
Pievienojās: Sep 2009
Reputācija: -2
Ziņojums: #8
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
Uzskicējām Mazo oranžo darba plānu nākamajam gadam.

Darbs pie skolēnu piesaistes FMF:
1. Turpināt iesākto darbu pie Jauno fiziķu skolu.
2. Atbalstīt ar visiem pieejamajiem līdzekļiem Mazās matemātikas universitātes aktivitātes skolēniem, kas sāksies decembrī.
3. Budžetā paredzēt finansējumu diviem augstāk minētājiem aktivitāšu kopumiem.
4. Sagatavot labākus izdales materiālus un piesaistošus demonstrējumus dažādās izstādēs un pasākumos, kas tendēti uz skolēnu piesaisti kādai noteiktai augstskolai vai studiju programmai.

Fizmati.lv attīstība:
1. Šobrīd ir atrasts cilvēks, kas aktīvi darbosies ar fizmati.lv lietām, tāpēc šī lapa iegūs sen neredzētu popularitāti.
2. Palaist sadaļu „Šī diena vēsturē”; atbildīgie ir atrasti, atliek vien padot starta dzirksteli.
3. Izveidot apjomīgu rakstu konkursu ar vērtīgām balvām pēc iespējas plašākam dalībnieku lokam.
4. Piesaistīt arī ārpusfakultātes sadarbības partnerus aktīvai rakstu apmaiņai.
5. Runāt ar nodaļu pasniedzējiem, lai vajadzības gadījumā varētu iegūt fakultātes darbinieku komentārus par aktuālajiem tematiem, par kuriem publicēti raksti.
6. Aktivizēt citu augstskolu ziņu ievietošanu fizmati.lv.
7. Aktivizēt mācību materiālu apmaiņas sadaļu.
8. Ievietot sporta zāles grafikus.
9. Veidot regulāras intervijas ar fakultātes mācībspēkiem un citiem darbiniekiem.
10. Turpināt regulāros atskatus par paveikto FMF SP darbu “caurspīdīguma” uzturēšanai.
11. Izveidot sadaļu atbalstītājiem/sponsoriem.

Izglītības jautājumi:
1. Iedrošināt studentus rakstīt sūdzības par nekvalitatīvu lekciju pasniegšanas stilu un citām nepieļaujamām pasniedzēju izdarībām.
2. Uzlabot „Pirmziemnieka manuāli”.
3. Turpināt studentu anketēšanu par studiju kursiem.
4. Attīstīt ideju par mācību vakariem, un realizēt to.

Sociālie jautājumi:
1. Atpūtas telpas izveide.
2. Kārtības uzlabošana kojās (ietver dažādu dzīves sīkumu/lielumu novēršanu).
3. Riteņu drošības problēmas risināšana.
4. Cīņa pret aukstumu auditorijās.

PR jautājumi:
1. Turpināt draudzēties ar citām fakultātēm un universitātēm.
2. Fizmati uz ledus 2012.
3. Jauna Fizmatu atribūtika/simbolika.
4. Turpināt jau iesāktās reklāmas akcijas un veidot jaunas.

Kultūras jautājumi:
1. Nodrošināt tradicionālo pasākumu norisi.
2. Sarīkot zolītes turnīru.
3. Veidot fizmatu komandas un piedalīties dažādu fakultātšu/augstskolu pasākumos un konkursos.
4. Salidojuma organizēšana.
02.11.2011 15:54
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Līga Krūziņa Atslēdzies
member
**

Ziņojumi: 39
Pievienojās: Aug 2009
Reputācija: 1
Ziņojums: #9
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
(02.11.2011 15:31 )peteris.a rakstīja:  šaubos , vai Mazie o. gribētu izdarīt spiedienu uz pasniedzējiem, ar kuriem tik ļoti sadraudzējušies.

Uzskatu, ka mūsu pluss ir tāds, ka tiešām regulāri runājam ar pasniedzējiem, līdz ar to - ticiet vai nē - viņi tiek informēti par dažādām problēmām, kas studentiem ir radušās tieši mācību jautājumā. Par pasniedzējiem, kuri neprot stāstīt normālā tempā, par tiem, kuri joko nepārtraukti un rezultātā neņem starpbrīdi.. Šīs sarunas tiek raisītas, un mēs ne tikai par to runājam, bet arī reāli meklējam variantus, kā to labot. Tāpēc paldies vadībai, jo diez vai vieni paši mēs spētu tikt galā ar šo.
Protams, ir ļoti daudz, ko labot, tāpēc, ja Tev, vēlētāj, ir radusies kāda sāpe, priekšlikums, jautājums, nāc pie mums. Kopā mēs varam.
02.11.2011 22:11
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Norberts Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 15
Pievienojās: Nov 2010
Reputācija: 0
Ziņojums: #10
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
Ja priekšlikumi neapklustu un iniciatīva nenorimtu uzreiz pēc vēlēšanām, tad būtu ļoti jauki. Principā iespēja ir dota katram studentam iesaistīties, kandēt, utt.
Labs piemērs 'runā, bet nedari' bija pagājušā gadā, kad TuAK līderis atteicās no kandidatūras par SP vadītāju. Ja tiešām būtu vēlme īstenot visas reformas, utt., tad kāpēc šāds solis ? Nav tā, ka SP neuzklausītu citu domas, tāpēc iesaku vispirms parādīt sevi ar darbiem un idejām arī ārpus pirmsvēlēšanu kampaņas, vienalga cik daudz cilvēku tiek ievēlēts. Nenoliedzami, kvorums nobalsotu par ideju, ja tā būtu laba.

Un visā visumā - vēlēšanas vajadzētu uztvert ar mazāku saspringumu un savstarpēju naidu...
03.11.2011 00:33
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Atslēdzies
Suq Madiq
****

Ziņojumi: 468
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #11
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
(02.11.2011 15:54 )Laura Vēze rakstīja:  Uzskicējām Mazo oranžo darba plānu nākamajam gadam.
..
1. Šobrīd ir atrasts cilvēks, kas aktīvi darbosies ar fizmati.lv lietām, tāpēc šī lapa iegūs sen neredzētu popularitāti.
..

Paudīšu savu sākotnējo reakciju Streindžlova iesāktajā stilā:
[Bilde tumblr_l9uzs3K7CQ1qz9upvo1_500.jpg]

Bet, ja nopietni, tad es tiešām ceru, ka tā ir taisnība Very Happy
03.11.2011 02:25
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
PeterB Atslēdzies
(._.)
****

Ziņojumi: 287
Pievienojās: Sep 2008
Reputācija: 10
Ziņojums: #12
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
(03.11.2011 02:25 )Andreass Šulcs rakstīja:  ...

Turpinot domu:
[Bilde 9769400.jpg]
03.11.2011 10:46
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Valdis Zuters Atslēdzies
Slaists, liels un garš!!
***

Ziņojumi: 153
Pievienojās: Sep 2007
Reputācija: 9
Ziņojums: #13
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
(02.11.2011 15:31 )peteris.a rakstīja:  FMF SP pēdējos gados ir kļuvis pārāk maigs.
Kas attiecas uz mācībām, fakultātē būtu nepieciešams šo to mainīt
( erasmus kredītpunktu nepārskaitīšana, kas dažiem diezgan centīgiem studentiem ir radījusi pamatīgas problēmas, fizikas praktiskie, kad uzdevumu ir tik daudz, ka vienīgais, ko var paspēt , ir ātri norakstīt no tāfeles, fiziķu 2 obligātie kursi datoros, kuru jēga ir stipri apšaubāma, jo tāpat piem. laboratorijas aprēķini tiek ar ekseli taisīti, lai gan pastāv plaši pielietoti, starp citām universitātēm atzīti rīki(matlab, octave). utml)
bet šaubos , vai Mazie o. gribētu izdarīt spiedienu uz pasniedzējiem, ar kuriem tik ļoti sadraudzējušies.
FMF SP ir kļuvusi kaitinoši politkorekta (paprasliet L. Vēzei, kas ir politkorekts)
Nopietnas reformas nevar nākt no kolektīva, kur viss ir jauki un labi, un vienmēr notiek pozitīvas pārmaiņas.
Lūdzu balsojiet par mums, jo TuAK ir alternatīva!

btw ir nepieciešama mācību satura kontrolēšana arī no studentu puses, bet pēdējā lakiā šķiet šis līzsvars ir zudis. šobrīd laikam man pat īsti negribētos braukt pa latvijas skolām un stāstīt, cik šeit viss labi, jo laikam īsti nav..

Cik saprotu, tad šajā gadījumā MO sadraudzēšanās ar pasniedzējiem ir domāta FMF SP valdes sadraudzēšanās ar fakultātes vadību (dekāns, izpilddirektors, nodaļu vadītāji), ar kuriem notiek regulāras tikšanās? Lai cik neticami izklausās, bet šis kolektīvs ir tāds, kurā spiedienu vai neapmierinātu viedokli, konstruktīvus ietekumus var izteikt arī esot draudzīgās attiecībās, proti, nav jāsaiet ragos, jāstrīdās vai ikdienā jāiet garām vienam otram ar līkumu, lai izdarītu tā saucamo spiedienu!

Lielākā problēma šajā gadījumā ir tā, ka studenti nevēšas pie studentu padomes ar šīm problēmām, FMF SP nevar izdrukāt no foruma ziņu un nest to vadībai un teikt, ka rekur viens cilvēks rakstīja, ka ir slikti, vajaga kaut ko mainīt vai arī teikt, ka mēs kaut kur pa gaiteņiem dzirdējām ka ir tā un tā. Vajaga iesniegt iesniegumu ar problēmas formulējumu un tad SP to var ņemt un kārtot lietas tālāk.

Tie, kas FMF SP kolektīvā darbojas, zina, ka tur nemaz nav viss tik labi un jauki, bet viss, kas notiek, notiek uz labu un notiek ar virzību uz attīstību. Un kā jau daudzas reizes ir teikts, ne jau partijas ir tās, kas kaut ko dara, tie ir cilvēki, un ja cilvēkam ir vēlme darboties, tad partijai nav nozīmes.
04.11.2011 18:40
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
wolvenforest Pieslēdzies
Posting Freak
*****

Ziņojumi: 90 451
Pievienojās: Dec 2022
Reputācija: 0
Ziņojums: #14
RE: FMF SP vēlēšanas 2011
Гала279.7фокуBettMarlПушкШишкStreRobiКонслошаЛувсClarMorePRESЛукаNX04ShinMASTхороживоReneDISC
WillкандХарринтеCartJackDaviPianrazyфармBarrHeatButcЛаскБутиСодеБараЭнгевперPatrLattJohnИллю
AlicFranNightechJust1941Ouve(ИАЕWojcНСлеуспеблагGordPaliDarkSelaкармАбдуBollSeriКощесертPush
ЛаскСергVentРыжиистослужАшраZoneSergELEGZoneZoneКосыPascСаакИващJaroКащеБураБатхAdioменяГука
EditMiyoCurtПокрWhitZoneZoneZoneZone1240подлZoneZoneШациZonediamZoneиллювероPeteзакаZoneZone
ZoneукраверхHarmDAXX(шкуПроиСербGranSonyКитаJeanJardБарыкомпReasстакгазоDrivLanzURSSкардtrac
10-1TwisкистХудоLegePoliBridPontMotoBorkWinxDeLoсертМатяFrisФокиЛитРЛитРСинъЛитРдеятСардМоск
прелHillредаXVIIоднаГолоСитнИллюLouiThreувлеVIIIGeorWindsideJohn(ВедЧернDylaBabyVIIIVaulвеще
wwwbCIPDСороNancИспоМищеБулгчтенВесемагиSonyJuniКлимКефаКондLouiPictWindпринРеттCodeHarmHarm
HarmJohnBonbWannPackсборСодепокаGrooКириPostminuКузнtuchkasТимеPasc
09.03.2023 19:35
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija