Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darba piedāvājums A/S Datorzinību centrā
Autors Ziņa
nulle Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Apr 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Darba piedāvājums A/S Datorzinību centrā
Gan jau ka daži datoriķi ir pamanījuši, ka uz ziņojumu dēļa Raiņa bulvārī ir parādījies jauns darba piedāvājums - Datorzinību centrs piedāvā darbu programmētājam. Īstenībā ir divi: datorkursu pasniedzējam un programmētājam.

Kas vēl nav redzējis, te būs links uz mājaslapu:
http://www.dzc.lv/i1ParMums/vakances.htm

Bet nu par programmētājiem..
Kapēc rakstu - Pats strādāju šajā uzņēmumā apmēram 1/2 gadu un rakstu programmas. Daudz labprātāk redzētu savus jaunos kolēģus no savējiem - fizmatiem nevis RTU datoriķiem (nekāda vaina viņiem jau nav - visnotaļ forši cilvēki. tikai girbētos palielināt LU īpatsvaru šeit).

Kā raksturotu darbu - nu darbiņš tādam vidējam developerim (programmētājam). Ar ūberkrutām lietām šeit gan nenodarbojas (piemēram tādiem advancētām lietām kā balss atpazīšana vai rokraksta atpazīšana vai attēlu apstrāde). Šeit arī nenodarbojas ar tādām lietām kā web būvēšana, dizainēšana. Šeit taisa lietas, kas strādā ar datiem un datubāzēm. Raksta programmas, kas slēdzas pie datubāzēm, ir taisīti daži web servisi un kāda web lapa, bet pārsvarā nodarbojas ar to pirmo.

Ko es labu varu pateikt:
+Labs darba laiks - es strādāju uz 3/4 slodzi (t.i. 6 stundas dienā, darba laiku nosaku pats)
+Superīgs šefs - nekliedz virsū, ja kādreiz vajag iet uz lekcijām un darīt tādas lietas un savādāk arī normāls onka.
+Nenormāla pieredze - šeit strādā ar microsoft Rīkiem ar lielo R (ms visual studio (tagad jau 2005) un sql server (tagad arī jau 2005)) Turklāt tiek dots laiks adekvāti iepazīties ar šīm lietām (sākot darbu par SQL zināju ļoti maz - vispār neko. tagad saku ka tas ir nenormāli vienkārši - SELECT, INSERT, DELETE, UPDATE un nu protams nāk visas tās nelielās specifiskās lietas. Zinu, ka SQL atšifrējas kā Structured Query Language un angliski SQL izrunājas kā Sīīkvel)
+Iespēja izaugsmei - Datorzinību centrs ir Microsoft sertificēts partneris. Šeit tiek visādi atbalstīta microsoft eksāmenu likšana. Kas protams ceļ vērtību darba tirgū.
+Darbs par tēmu - datoriķi nodarbojas ar datorlietām vistiešākajā nozīmē

Nu alga šeit gan nav pati lielākā bet nu ir ok - priekš džeka ar manu pieredzi (ļoti mazu) domāju ka man maksā adekvāti. par 300 - 400 latiem gan nav ko sapņot (uzreiz). Tas nāk pamazām.

Tākā visā visumā iesaku nākt uz šejieni 2.+ kursa datoriķiem. Kam interesē - piesakās sludinājumā aprkastītajā procedūrā, nāk uz interviju un, ja būsi sakarīgs deguns (vai sakarīga meitene), moš Tevi pieņems.
10.01.2006 12:28
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Lauma Pretkalniņa Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 20
Pievienojās: Dec 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #2
 
A kaada ir attieksme pret taadiem subjektiem no seerijas: es praktiski neko nezinu, tachu zinaat gribu, un taapee pirmaam kaartaam veeleetos te straadaat zinaashanas, ne algas deelj?
10.01.2006 15:24
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Agnia Atslēdzies
noname
***

Ziņojumi: 183
Pievienojās: Dec 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
 
300-400 ls jau nav nauda par ko būtu vērts sapņot Laughing Tas būtu minimums uz seju Smile

Bet darba piedāvājums izklausās ļoti sakarīgs. Ja es nestrādātu un man nebūtu darba pieredze, tad noteikti pieteiktos, tā ka zaļie gurķi - UZ PRIEKŠU! Wink
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 10.01.2006 16:13 Agnia.)
10.01.2006 15:45
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
nulle Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Apr 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #4
 
Lauma Pretkalniņa rakstīja:A kaada ir attieksme pret taadiem subjektiem no seerijas: es praktiski neko nezinu, tachu zinaat gribu, un taapee pirmaam kaartaam veeleetos te straadaat zinaashanas, ne algas deelj?

Kāda attieksme? Vispār ļoti laba - par galveno tiek uzskatīta vēlme apgūt jauno. Ja tā ir liela - subjektu vērtēs ļoti augstu.

Bet jāņem vērā, cik ļoti maz subjekts praktiski zin.. Protams, ka kautkādām minimālām zināšanām jābūt. Neņems jau sētnieku par programmētāju un tad riktīgi visu no pamatiem mācīs. Nē.
Nu vajadzētu zināt kas ir objektorientētā programmēšana - būtībā pietiktu ļoti labi pārzināt DatZ 1 "datori un programmēšana". Saprast kas ir klases, metodes, mainīgie. Kas ir funkcija. Nu tādas lietas. Vajadzētu būt priekšstatam par .NET framework, lai gan to var izveidot vienā vakarā palasot kādu rakstu.
Jārēķinās ar to, ka te programmas raksta C#. C# būtībā ir ļoti vienkārša un ērta valoda - vieglāka par C++, tākā ar to problēmu nevajadzētu būt.
Jāzin kas ir relāciju datubāze. Tas arī būtu būtiskākais. Īsāk sakot, vajag būt normālam datoriķim.
Nav obligāti būt ekspertam specifiskās lietās - piemēram ADO.NET un tādām specifiskām tehnoloģijām - to var pēc vajadzības salīdzinoši ātri apgūt. ĀĀ, un tādā gadījumā jābūt gatavam pirmās pāris nedēļas daudz daudz lasīt.

Galu galā svarīgi saprast kā lietas darbojas principā - apgūt jaunu valodas sintaksi var salīdzinoši ātri.
Protams, gala lēmumu - vai esi sakarīgs vai nē, intervijā pieņems šefs.

Starp citu, te pret fizmatiem ir respekts.

ps
Un par tiem manis minētajiem 300-400 latiem, kas ir summa, kura nereti izskan diskusijās.. Protams, pieredzējušam datoriķim šāda alga nav nekas tāds, par ko jāsapņo, bet priekš keksa, kuram šis būs pirmais algotais darbs (neskaitot zemeņu lasīšanu un tādām lietām) tas būtu tākā drusku par daudz prasīts no darba devēja..
10.01.2006 16:09
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
agodanzy
Unregistered

 
Ziņojums: #5
par datorikiem....
Idea es gribeetu iet studeet, bet cik liela buutu tam alga? un cik maksaa studijas? Very Happy
17.01.2006 17:46
Citēt šo ziņu atbildē
Aleksandius Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 25
Pievienojās: Jul 2009
Reputācija: -2
Ziņojums: #6
RE: Darba piedāvājums A/S Datorzinību centrā
Есть очень лёгкий путь как можно заработать небольшие деньги.Это не занимает много времени - этим вы можете заняться пока ищите постояную работу, этим вы сможете заниматься когда постояная работа у вас уже будет - а главное что от этого вы ничего не потеряете, а наоборот у вас появиться возможность дополнительно заработать неплохие деньги - которые так не помешают в этот нелёгкий период в стране.Ниже поэтапное описание регистрации и плана действий если эта информация не будет исчерпывающей я отвечу на все ваши вопросы! (если вы не хотите читать всё, а узнать какая же прибыль вас ждёт если вы зарегистрируетесь - переходите сразу к пункту 4)
1. Первое это создание рабочего е-маила - лучше всего его создать на http://www.gmail.com
Остальные е-маилы сайт не распознаёт. А так же этот е-маил хорош тем что можно выбрать русский язык оформления.
2. Второй подготовительной работой будет создание счёта на Moneybookers или PayPal. На Moneybookers можно выбрать язык интерфейса
Теперь переходим к регистрации заходим http://www.getrefmails.com
Находим чуть ниже надпиcь - Become a new member now .
Выбираем,
Вводим свой е-маил созданный на http://www.gmail.com .
В графе Send emails to: выбирите куда вы хотите чтоб приходили письма
- В графе State: выберите N/A
- В графе Referred by: puntoumb- мой ник, это означает, что вы попали на этот сайт по моей рекомендации и за это вы получаете бонус 20$. Если нету человека, который порекомендовал то и следовательно не будет бонуса. Если будет другая надпись, сотрите её и впишите puntoumb.
Не забудьте выбрать сайт на котором вы создали свой интернет счёт, и ввести номер ID вашего счета на этом сайте. Остальные графы часто встречаються и с ними не должно возникнуть проблем. Когда вы подтвердите данные своей анкеты вам нужно будет выбрать -> affiliate
user. Сразу же после регистрации вы получите на ваш счёт getrefmails 20$ - бонус!
4. Первая возможность заработка это обработка е-маилов - на ваш е-маил будут присылать различные письма которые нужно обрабатывать (обработка заключается в том, что вам нужно пройти по ссылке на сайт и пробыть там 40 сек) и за каждое такое посещение вы получите 1$! Вы будете получать в день от 5 до 15 писем. Сумму оплаты и количество писем на вашем е-маиле вы сможете отслеживать по ссылке Earning -> Inbox и в вашем почтовом ящике.
5. Деньги вы сможете получить только тогда когда вы заработаете 1000$ . Свою первую 1000$ я заработал за 2 месяца, поначалу не привлекая никого дополнительно и только через 1,5 месяца стал задействовать друзей и знакомых. Может эта сумма вам покажется нереальной, но если посчитать, её можно заработать в течении месяца - уделяя работе всего лишь 15 минут в день! Пробуйте, и у вас получится.
21.07.2009 13:53
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija