Guest
Unregistered
|
Anonymous rakstīja:atradīs, jo datoriķu(programmētāju un sisadminu) tagad ir vairāk nekā mušu. Tikai mūsu 1. kursā mācās 134 cilvēki! Bet pēc statistikas ikgadu TSI, RTU un LU un vēl dažas augstskolas izlaiž aptuveni 800 datoriķu!! Kam viņi visi ir vajadzīgi!!
Pilniigi nepareizi! Atrast sakarīgu sysadminu nav nemaz tik vienkārši!
|
|
28.01.2006 18:57 |
|
Guest
Unregistered
|
kuram "IT studentinjam" muusdienaas nav darba pieredze?
|
|
28.01.2006 21:49 |
|
karlis
Junior Member
 
Ziņojumi: 41
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
|
Šo sludinājumu iekš fizmati.lv iemetu tieši tādēļ, ka tā ir lieliska iespēja zinošiem studentiem labā kolektīvā sēdēt un kūkot, šad tad paadministrējot un šad tad palīdzot lietotājiem. Ir 3 palīgi (kuriem gan tiešie pienākumi ir citi, bet - ja ir laiks, varam aiziet pie useriem sysadmina vietā), ir normālas sociālās garantijas - netiek čakarēta valsts, kā tas notiek ļoti daudzos kantoros, nav jāstrādā virsstundas (bieži pat sanāk strādāt bik mazāk kā paredzēts) un nav arī nekādas pārslodzes. Kā pirmā darba vieta, apvienojot ar studijām - ideāli! Bet nu - ka ne - ne.
vēl gribu piebilst - haļavu kļūst arvien mazāk, prasības pieaug un sistēma tiek sakārtota visur, līdz ar to, drīz, bez pieredzes, jaunie datoriķi varēs sūkāt īkšķi un daudz strādāt vienmuļu darbu par ļoti zemu atalgojumu, kamēr neuzkrās pieredzi.
Nēnu, ja maizīti dod mamma un darbā iekārto tētis - ta jau nekādu problēmu, bet citiem mok vaig padomāt...
|
|
30.01.2006 14:58 |
|