Pavediens aizvērts 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sysadmins vajadzīgs
Autors Ziņa
karlis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 41
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Sysadmins vajadzīgs
Jaaadministree ir:
windows server 2003 (active directory, fileserver, printer server, ...)
Linus (redhat), SUN Solaris
Antivirus server
E-mail server (administreeshana paarsvaraa webaa)
Nais serveris.
Lietotaaju supports (~50 datorlietotaaji) + ~15regjionos
Kaa arii viss cits kas saistiits ar datortiikliem (firewall, switch, modem, ...)
Visu veidu OS un softu instaleeshana (windows, linux, antivirus, office, tilde, grafikas, utt)
Papildus darbinji, skaneet shoto, shaadi taadi grafiski darbi, shad tad projektoru uzstaadiit, ar video tehniku darboties un tmldz.
Datori saliidzinoshi jauni (protams dazhi iznjeemumi) ~5 portatiivie.

Ir aareejs supports praktiski visam arii pieejams aarkaartas apstaakljos.
------------------------

Kontaktējiet ar mani: Karlis@depo.lv
18.01.2006 15:17
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Guest
Unregistered

Ziņojums: #2

kāda alga?
18.01.2006 18:17
Guest
Unregistered

Ziņojums: #3

kas ir Nais serveris?
es uz shitik smagu darbu zem 600ls/meen neparakstiitos.
18.01.2006 18:40
Guest
Unregistered

Ziņojums: #4

HAHAHA...Sisadminam vairāk par 300-400 Ls nemaksās! Bet par algu
600-800 Ls neviens datoriķis pat nesapņo!
18.01.2006 22:00
Guest
Unregistered

Ziņojums: #5

400ls ir standarta sistadmina alga, kas vienkaarshi kuuko. bet shis piedaavaajums liek noprast par melnu darbu, kur jaaadminstree dazhaadu arhitektuuru serveri un veel jaapaliidz lietotaajiem + jaastraadaa ar multimeedijiem.
jebkuram programmeetaajam, kas zin, ko dara, cieniigaa firmaa maksaa no 500ls uz augshu.

ja Tev buutu taisniiba par datorikju algaam, es sen buutu paarkvalificeejies uz zemkopiibu.
18.01.2006 23:53
Guest
Unregistered

Ziņojums: #6

"no 500 Ls uz augšu"

kā to saprast? 500,600,700,800,900.....2000.....10000 Ls? "Uz augšu" var ļoti nevienozimīgi interpretēt! bet es 100% zinu, ka neviens programmētājs augstāk par 700 netiek...un vispār datoriķim jāpriecājas, ja vismaz darbu sev atradīs, jo datoriķu(programmētāju un sisadminu) tagad ir vairāk nekā mušu. Tikai mūsu 1. kursā mācās 134 cilvēki! Bet pēc statistikas ikgadu TSI, RTU un LU un vēl dažas augstskolas izlaiž aptuveni 800 datoriķu!! Kam viņi visi ir vajadzīgi!!

Tā kā iesāku Tev pārkvalifēceties uz zemkopību, tas Latvijā ir perspektīvak...
19.01.2006 00:22
Guest
Unregistered

Ziņojums: #7

no 500ls uz augshu ir 500, 501, 502, 503...
laikam buusi kaads zemkopis :)

augstkolas izlaizh speciaalistus? MAX pieci cilveeki no kursa ceert lietas. paareejie brauc cirst malku.
man, teiksim, nekad nav bijusi probleema atrast ljoti labi atalgotu darbu.
19.01.2006 08:08
Arnis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 15
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #8

Viesis laikam ir baigi gudrs un daudz meklējis darbiniekus - viņi nenormāli trūkst. Sakarīgus ir grūti atrast.

P.S. Me still need Web programmeetaajs
19.01.2006 09:59
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Guest
Unregistered

Ziņojums: #9

Anonymous rakstīja:Tikai mūsu 1. kursā mācās 134 cilvēki! Bet pēc statistikas ikgadu TSI, RTU un LU un vēl dažas augstskolas izlaiž aptuveni 800 datoriķu!! Kam viņi visi ir vajadzīgi!!

Un tu naivi iedomājies, ka visi 134 arī pabeigs augstskolu?
19.01.2006 11:42
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #10

Citāts:vispār datoriķim jāpriecājas, ja vismaz darbu sev atradīs, jo datoriķu(programmētāju un sisadminu) tagad ir vairāk nekā mušu.

Aciimredzot viens nezin latvijas (un pasaules) situaaciju IT jomaa.... Vai arii neesi paintereseejies ko maaca fizmatu datorikjiem... Smile

Veel pirms diviem 2004 gadaa runaaju ar cilveeku no lattelekom un man apgalvoja, ka vinjiem ir nepiecieshami vairaaki simti straadnieku ar shaadu izgliitiibu tuvaakajaa laikaa... un tas ir tikai viens suuda uznjeemums...
19.01.2006 23:47
Guest
Unregistered

Ziņojums: #11

Blekss rakstīja:[..] lattelekom [..] ir tikai viens suuda uznjeemums...

poziiciju Tu esi ienjeemis pareizo, bet argumentus gan izveelies kreisus :)

/ki
19.01.2006 23:53
Guest
Unregistered

Ziņojums: #12

Ir jau taa, ka daudzi, kas tik kapaa speeles, seez i-netaa, bik ceert Paskaalu - sevi uzskata par baigiem datorikiem un to reklamee citiem, taapeec citiem rodas maldiigs priekstats par datorikiem.
20.01.2006 10:38
karlis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 41
Pievienojās: Feb 2005
Ziņojums: #13

Par algu, darba apstākļiem u.c. runāsim, ja man uzrakstīsiet/uzzvanīsiet (985201Cool, tad apstāstīšu, kas te vispār notiek.

Uzreiz varu pateikt, ka nav jau gluži tā, ka darbs laustu kaulus - var apvienot ar mācībām, kolektīvs ir ļoti jauks, vieta - studentam ideāla (Vecrīgā), turklāt daži fizmati te jau sēž un raujās pa db.

Studentam, kurš meklē pirmo darba vietu, prasīt 500 Latvijas apstākļos būtu vairāk kā nekaunīgi! Jāpiebilst, ka visi nodokļi un pensijas fondi tiek maksāti kārtīgi, nav takā daudzkur dzirdēts, ir veselības apdrošināšana un darbiniekiem reizi nedēļā ir neliela baseina, sporta zāles un pirts apmeklējums.
Kā karjeras sākums, manuprāt, ļoti labs variants.

NAIS ir kaukāda normatīvo dokumentu sistēma, ja nebrūk nost - administrēšana prasta un viegla. Cik zinu, tad sysadmins pac šobrīd nav smagi pārslogots... Visu apstāstīs, parādīs un būs telefoniski sakontaktējams, ja kas. Turklāt, ja sysadmins nav klāt, darbinieku feedbacku reizēm (nav tas ļoti bieži!) uzņemos es ar vienu kolēģi.
23.01.2006 13:01
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
dibens
Unregistered

Ziņojums: #14

jaa, jaa 500 prasit nekauniigi.
23.01.2006 18:22
Agnia Atslēdzies
noname

Ziņojumi: 183
Pievienojās: Dec 2005
Ziņojums: #15

Par tādu darbu cilvēkam bez darba pieredzes(IT studentiņš) kādus 200-250 uz rokas noteikti Smile

Ar pieredzi noteikti kādus 450 ++ Smile
24.01.2006 14:52
Pavediens aizvērts 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija