Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ķīļa demisija
Autors Ziņa
Fišers Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 28
Pievienojās: Sep 2012
Reputācija: 1
Ziņojums: #1
Ķīļa demisija
Dārgā studentu padome, vai grasāties publiski izteikt viedokli, ieņemt nostāju par Ķīli?

No Delfiem:
"Līdz šim zināms, ka ministra demisiju pieprasījušas Latvijas Kultūras akadēmija, Latvijas Mākslas akadēmija, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti, Daugavpils Universitāte, Liepājas Universitāte un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija. Ministra demisiju prasa arī Latvijas Rektoru padome un Latvijas Studentu apvienība."
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 16.11.2012 20:19 Fišers.)
16.11.2012 20:16
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Blekss Atslēdzies
Senior Member
****

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #2
RE: Ķīļa demisija
Protams nevaru apgalvot FMF SP vārdā, bet manuprāt FMF SP nevajadzētu jaukties šajā lietā ārpus LU SP un LU SP manuprāt savu viedokli izteica pēdējā LU senāta sēdē LU SP priekšsēdātājs Ingūnas Zariņas teiktajā uzrunā un vienbalsīgajā senāta balsojumā kurā piedalijās arī studentu senatori.
Cits jautājums vai šis viedoklis tiešām pārstāv LU studentu gribu.
16.11.2012 20:46
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Valdis Zuters Atslēdzies
Slaists, liels un garš!!
***

Ziņojumi: 153
Pievienojās: Sep 2007
Reputācija: 9
Ziņojums: #3
RE: Ķīļa demisija
Domāju, ka te viedokli varētu izteikt ne tikai studentu padome, bet tieši studenti, jo studentu padomei ir jāpārstāv studentu viedoklis, tādēļ tai tāds būtu jāuzzina.

Mans viedoklis ir, ka Ķīli šobrīd nevajag mest nost un nevajag to darīt tādēļ, ka, manuprāt, viņš ir iesācies vairākas vitāli nepieciešamas pārmaiņas un "iekustinājis ledu". Ja viņu tagad patrieks, tad viss iesāktais būs vējā, turklāt ar iekustināto ledu kādam citam būs ĻOTI grūti tikt galā.

BET, ja viņš šādi turpinās un neatzīs savas pieļautās kļūdas, tad gan lai pako mantiņas un taisās kur citur!

(16.11.2012 20:46 )Blekss rakstīja:  Protams nevaru apgalvot FMF SP vārdā, bet manuprāt FMF SP nevajadzētu jaukties šajā lietā ārpus LU SP un LU SP manuprāt savu viedokli izteica pēdējā LU senāta sēdē LU SP priekšsēdātājs Ingūnas Zariņas teiktajā uzrunā un vienbalsīgajā senāta balsojumā kurā piedalijās arī studentu senatori.
Cits jautājums vai šis viedoklis tiešām pārstāv LU studentu gribu.

Ja LU SP nav prasījis FMF SP viedokli, tad nedomāju, ka būtu kas slikts, ja nu gadītos tā, ka FMF noformulētu savējo jebkurā gadījumā: vai tas būtu līdzīgs, vai krasi atšķirīgs.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 16.11.2012 20:53 Valdis Zuters.)
16.11.2012 20:50
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Fišers Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 28
Pievienojās: Sep 2012
Reputācija: 1
Ziņojums: #4
RE: Ķīļa demisija
Es arī ceru, ka FMF SP izteiks viedokli, ka ir pret demisiju un vismaz nopublicēs to mājaslapā. Vissliktākais būtu, ja turpinās klusēt un izliksies neredzam apkārt notiekošo.
16.11.2012 22:31
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member
****

Ziņojumi: 524
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #5
RE: Ķīļa demisija
Studentiem jābūt ieinteresētiem izglītības kvalitātē. Tas, kas notiek tagad nav kvalitāte, līdz ar to jābūt principiālam atbalstam pārmaiņām. Var vērtēt kritiski Ķīļa darbības vai saukt tās par haotiskām, bet nevar noliegt, ka pēdējo divdesmit gadu laikā viņš ir bijis aktīvākais ledus kustinātājs. Vai galdā tiek likts kāds labāks piedāvājums vai labāks ministrs? No demisijas bļāvēju puses neesmu dzirdējis.

P.S. Piekrītu, ka no katras LU fakultātes SP vajadzētu viedokli!
16.11.2012 23:01
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Laura Vēze Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 23
Pievienojās: Sep 2009
Reputācija: -2
Ziņojums: #6
RE: Ķīļa demisija
Tātad. Vakar (nu jau aizvakar) uzreiz pēc Senāta sēdes tikās vairāku fakultāšu pārstāvji ārkārtas FSP vadītāju sēdē, kurā tika galvenokārt runāts tieši par Ķīli un dažādajām nostājām pret viņu. Oficiālu FMF SP un studentu viedokli paust īsti nevarēju, jo par to nav bijis nedz balsojums, nedz oficiālas diskusijas fakultātē, tomēr minēju, ka visdrīzāk viedoklis ir tāds, kādu arī augstāk izpaudis Valdis. Respektīvi, es kā FMF studentu pārstāvis teicu, ka esmu pret Ķīļa demisiju, mēs esam ieinteresēti izglītības kvalitātes celšanā un reformas ir nepieciešamas, taču mēs nepiekrītam, ka viss, ko dara Ķīlis ir labi un pareizi, tādēļ viņam un IZM savas kļūdas ir jāatzīst un šis tas darbības veidā jāmaina.
Apmēram šāda tipa viedoklis izskanēja no lielākās daļas klātesošo fakultāšu, taču ir arī daži ļoti neapmierinātie, līdz ar to nav tā, ka visi LU studenti būtu vienoti šajā jautājumā.

Iespējams, FMF SP viedoklis varētu tikt pausts, taču tad, jā, ir jādzird maksimāli daudz studentu viedokļi.
17.11.2012 00:45
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Džordžs Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 19
Pievienojās: Aug 2010
Reputācija: 0
Ziņojums: #7
RE: Ķīļa demisija
Mani apmierina Ķīļa kunga darbības stils, nesaskatu viņa darbībā būtiskas kļūdas - tikai politiku.

Ja FMF SP vēlas iesaistīties netīrajā spēlē, tad iesaku uzsākt diskusiju par to, cik korekta ir Edvarda Ratnieka rīcība publiskajā un tīmekļa vidē.
17.11.2012 02:33
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
ki Atslēdzies
rils
*****

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #8
RE: Ķīļa demisija
Reformas un uzlabojumi AI telpā ir vajadzīgi. Cik man zināms, tad jau pirms krietna laika LSA u.c. studentu organizācijas nāca klajā ar Lisabonas stratēģijai atbilstošu viedokli, ka pārmaiņām ir jāsākas ar būtisku finansējuma palielināšanu. Bija pat lēmums par AI fin=2%*IKP sasniegšanu līdz 2014. gadam, bet jaunākajā politikas dokumentā tie gan ir tikai 1.2% līdz 2015. gadam.
Tieši uz palielinātā finansējuma rēķina varēs celt kvalitāti, algojot gan pasaules līmeņa mācībspēkus (kur viņu vēl nav), gan papildus administratīvo personālu, kas nodarbotos ar dažādu ±formālu kritēriju uzlabošanu, kas [būsim godīgi] arī parādās tajos gala reitingos. Papildus personāls varēs veltīt laiku arī tam, lai uzlabotu mācību programmu prasības, kursu un līdz ar to kopējo kvalitāti.

Pateikt "šīs programmas sūkā, slēgsim ciet" lielu mākslu nevajag. Kīļa k-gs, manuprāt, ir GD(izvairīšanās) meistars. Bet viņš nav tikai ar muti Rīgā -- veic kaut kādas "reformas". Taču jautājumi ir vairāki:
- vai šīs reformas ir tas, kas AI ir nepieciešams?
- saprotu, ka visi ir noilgojušies pēc sen gaidītām pārmaiņām, bet vai mums der pilnīgi jebkādas reformas?
- vai lielāko kvalitātes pieaugumu var sasniegt tieši ar šī tipa reformām? iespējams, nepieciešams uzlabot kvalitāti esošajās programmās, nevis tās slēgt?
- kur ir reformu plāns? visu laiku tika klārēts, ka viņš esot "partijas mājaslapā", bet to nekur nevar atrast. nu, vakar nāca gaismā, ka "koalīcijas sēdēs šobrīd notiekot darbs pie reformu plāna". tātad plāna pagaidām nav?
- varbūt tie, kas prasa demisiju, vienkārši baidās, jo nezina, ko sagaidīt? vai šīs reformas nevar novest jebkur? vai Tu zini, kur tās novedīs?
* bonus question * kāds ir IZM patiesais mērķis, plānojot likvidēt lielu daļu skolotāju programmu augstkolās un izšķērdēt pamatizglītības līdzekļus, pērkot iPad katram skolēnam? vai neizglītota tauta ir laba tauta? ar augstkolu čakarēšanu jau nepietiek, jo liela daļa tautas augstskolās nemaz neiestājas, bet tik un tā apgūst šo to noderīgu, vai ne?

manam un Ķīla vadības stilam ir viens kopīgs trūkums: nevēlēšanās tērēt laiku, lai izskaidrotu savu rīcību un nostāju. labāk tērēt laiku darbiem, nevis skaidrošanai, vai ne, Robert? ;)

intersanti, ka pat kontaktējoties ar presi, kad no viņa tas vien tiek sagaidīts, viņš nespēj izskaidrot, kas tiek darīts. tagad atgriezīšos pie GD aspekta. Video, ko pasūta IZM ir meli. ne tie "meli", kas ir "nepatiesība", bet tie, kas "noklusēšana". Tajos netiek izskaidrots nekas no tā, kas satrauc studentiju vai tās pārstāvjus. Tā vietā tiek atreferētas visiem iesaistītajiem jau tā skaidras lietas (kas bija skaidras vēl pirms Ķīlis sāka vadīt IZM), kas nekādu drošības sajūtu, par to "kurp mēs ejam" neievieš, taču "vidējam sabiedrības loceklim", kam šīs lietas nav zināmas, rada ilūziju "oo, nu es esmu visu sapratis, IZM dara labas lietas!"

Līdzīgi, katru reizi, kad tiek uzdots neērts jautājums, ļoti meistarīgi notiek novirzīšanās uz saistītu, bet neinteresantu tēmu.
17.11.2012 16:35
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
zakis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 13
Pievienojās: Nov 2011
Reputācija: 0
Ziņojums: #9
RE: Ķīļa demisija
SV!
No malas izskatās, ka tiešām "nedaudz" tiek fabricēts, ka demisiju grib visi studenti. Man jau liekas, ka vairāk tur augšā universitātē "siltā krēslā" sēdošie baidās, ka krēsls būs jāsadedzina lai sasildītos.
Ļoti žēl, ka Viņam trūkst diplomātā spējas (teikt labs sunīts labs sunīt, kamēr atrod akmeni), bet kā teica Ostap Bender " Ledus ir sakustējies".
Pats pāris kursus pavadīju FMF DatZB un zinu, ka bija ģeniāli pasniedzēji, bet bija arī tādi kuru ambīcijas, augstprātība vai pohujisms bija nepanesams. Tikai nevajag pārprast Detlavs bija nepanesams, bet viņu visi atceras, jo bija ģeniāls. Tagad esmu LBK (budžets, tāpēc, zinu nekotējas pārāk labi) un ja nekļūdos neviens pasniedzējs nav pamat darbā. Zināmas problēmas tas rada, bet kvalitāte ir ļoti laba un ir viegli nomainīt pasniedzēju, arī semestra vidū, ja nav kvalitatīvas lekcijas.
Iesaku nesteigties ar secinājumiem, bet arī pavērtēt cik ir pēdējā laikā radušies jauni pasniedzēji un vai tiešām fiziski ir iespējam nodrošināt visā Latvijā kvalitatīvu augstāko izglītību tik daudz dažādās jomās jeb tā ir vienkārši naudas slaukšana par papīru ko piespraust ...
Es domāju, ka labāk atbalstīt Viņu, bet sūtīt un runāt, kā tieši mainīt, nākt ar ierosinājumiem nevis negatīvo.
P.S. pirmais ieteikums, dabūt labu preses sekretāru Very Happy
22.11.2012 00:49
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Līga Krūziņa Atslēdzies
member
**

Ziņojumi: 39
Pievienojās: Aug 2009
Reputācija: 1
Ziņojums: #10
RE: Ķīļa demisija
*Šis ir vairāku faktu apkopojums, par šo ierakstu nav bijis oficiāls FMF SP balsojums
Mēs, Fizmatu SP esošie cilvēki, esam par izmaiņām Augstākajā izglītībā (AI). Kā Studentu padome cenšamies un centīsimies vēl vairāk noskaidrot problēmas un pie tām strādāsim, bet nolaižas mazliet rokas, kad redzi to bardaku, kāds pastāv, pirmkārt, studentu vidū (tie, kas ies Pastaigā, tie, kas neies), tāpēc ceram, ka studentu augstākā pārstāvniecība pieprasīs ne tikai no Ķīļa sakarīgu un pamatotu, uz faktiem balstītu rīcību, bet sāks pati ar sevi. Ar vārdiem – par izmaiņām - mēs aicinām visus studentus kritiski izvērtēt Ķīļa piedāvātās reformas, kuras nebūt nav perfektas, kā arī nepakļauties medijos un presē izskanējušajām ziņām par to, ka visi Latvijas studenti ir par Ķīļa demisiju.
Mēs centāmies veidot labu kopsavilkumu par to, kas notiek AI, ko par to domājam, bet divi LU studenti šodien publicēja ļoti labus pārskatus par pēdējā laikā notiekošajām lietām, un sapratām, ka šie divi ieraksti ir labs mūsu viedokļu apkopojums. Par tiem vēlāk, jo vispirms vēlējāmies studentiem paskaidrot, kas notika divās ārkārtas sēdēs pagājušajā nedēļā.
Mazliet par Latvijas Studentu apvienības ārkārtas Domes sēdi, kura notika 14. novembrī. Šajā sēdē lēma par vienotas vēstules izsūtīšanu Valdim Dombrovskim, prezidentam un Solvitai Āboltiņai. Tajā ir apkopoti fakti par Ķīļa vadītās IZM darbībām pēdējā laikā, un vēstulē tiek lūgts izvērtēt Ķīļa atbilstību ieņemamajam amatam.
Iespējams, ka ideja par demisijas pieprasīšanu gaisā virmoja jau sen, jo par to liecina dažu LSA valdes cilvēku twitter kontu ieraksti, bet tā pa īstam haoss AI sākās pēc tam, kad IZM publicēja „alternatīvo” programmu izvērtējumu (http://izm.izm.gov.lv/aktualitates/infor.../9240.html ).
Ar LU rektora Mārča Auziņa viedokli par Ķīļa reformām un „alternatīvo” izvērtējumu ir iespējams iepazīties šeit: http://www.lu.lv/zinas/t/16445/.
Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) domnieki savā starpā vienojās, ka aicinās un mēģinās pārējo Domi pārliecināt, ka nav jēga pieprasīt Ķīļa demisiju, jo daudzi studenti nemaz nezinātu, kāpēc tas tiek darīts. Tika vairakkārt atkārtots, ka ir jāinformē un jāstāsta studentiem par ierosinātajām reformām, to plusiem, mīnusiem, jāmēģina veidot sakarīgas, saturīgas un mērķtiecīgas diskusijas ar Ķīli, bet tas bija kā sauciens tuksnesī, jo LSA vadošie cilvēki, kuriem ir lieliskas neizlēmušu, nepārliecinātu studējošo interešu pārstāvju pārliecināšanas spējas, domāja citādāk. Balsojumā, kurā tika lemts par Ķīļa demisiju, LU SP domnieki neatbalstīja tās pieprasīšanu, tā arī rīkojās Rīgas Stradiņu Universitātes Studentu padome un Vidzemes Augstskola. Tālāk ir uzskaitīti fakti par IZM darbību, kas ir izvilkums no LSA vēstules, kas diemžēl bremzē AI reformu kvalitatīvu ieviešanu praksē:
1. Reāli nav pieejama konkrēta un detalizēta reformu plāna.
2. IZM izstrādātā „alternatīvā” vērtējuma izstāde un publiskošana. Šis vērtējums ir veikts par pamatu ņemot no konteksta izrautus datus, nepamatoti izvēloties daļai šo datu piešķirt lielāku nozīmi kā citiem, kvalitatīvos datus uzdodot par kvantitatīvajiem un citas klajas pretrunas, kas noved pie sabiedrības (un studentu!) maldināšanas par reālo situāciju augstākajā izglītībā.
3. «Nekā personīga» publicētā «augstskolu topa» komentēšana šī paša raidījuma ietvaros ir kaitējums AI tēlam, kas veicina jauniešu lēmumu nestudēt Latvijā, aizbraukšanu un tā, apdraudot nacionālās intereses, pārvēršas par nacionālās drošības jautājumu.
4. Ministrs nav vedis attiecīgās sarunas ar Finanšu ministriju par AI finansēšanu. Nav skaidrs, kā IZM plāno izpildīt ikgadēju finansējuma pieaugumu studijām valsts dibinātajās augstskolās (saskaņā ar Augstskolu likuma 78. panta septīto daļu).
5. Retorika masu medijos: «Ir cilvēki, kas izvēlas nopirkt zārka čībiņas nevis labus apavus. Ko es tur varu darīt?» atbildēja R. Ķīlis uz jautājumu: «Ko darīt studentiem, kas jau ir izvēlējušies mācīties nekvalitatīvās programmās?» (23. oktobris, raidījums «900 sekundes»), šajā raidījumā Ķīlis paziņoja, ka viņam jau esot augstskolu tops, kas sastādīts pēc ministrijā veikta atkārtota vērtējuma pēc stingrākiem kritērijiem;
Ministra paziņojums, ka «visa izglītības sistēma ir uz pūšanas robežas, un vismaz 2/3 Latvijas augstskolu būtu jāslēdz» (7.septembris, žurnāls «Ir», raksts «Rektoru padome izsaka neuzticību Ķīlim»).
6. Nacionālo interešu sasaiste ar atpalicību (Latvijas karogs un fonā skanošā latviešu mūzika «palikta» zem stikla kupola) izplatītajā skaidrojošajā info grafikas video materiālā «Roberta Ķīļa reforma: Studijas Latvijas augstskolās ES valodās».
7. Maldu (nepilnīgas informācijas sniegšana, piemēram, pretēji video apgalvotajam, jau tagad Latvijas studentiem ir iespēja studēt Eiropas Savienības valodās ) un melu (piemēram, pretēji video apgalvotajam, valdība nav devusi konceptuālu atbalstu reformām; Augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanas centrs neveic studiju programmu izvērtēšanu, bet organizē novērtēšanas vizītes; novērtēšanas vizītēs jau līdz šim darbojās ārzemju un pašmāju eksperti, darba devēju pārstāvji, nozares politikas pārstāvji, zinātnieki un studenti) izplatīšana skaidrojošajos info grafikas video.
8. Tiek draudēts ar nestabilitāti nozarē attiecībā uz budžeta vietu sadalījumu arī tiem studentiem, kam jau ir piešķirtas budžeta vietas un kam jau ir noslēgti studiju līgumi. Vēl jo vairāk ministrs atsakās parakstīt budžeta vietu sadalījumu nākamajam gadam pēc AIP veiktā projekta rezultātiem, taču pēc alternatīvā vērtējuma rezultātiem ministram nav tiesiska pamata to darīt.
9. Ir sagatavoti apjomīgi grozījumi Augstskolu likumā saistībā ar augstskolu pārvaldību un valodu jautājumu, taču netiek nodrošināta caurspīdīga darbība, t.i., tie nav apspriesti ar iesaistītajām pusēm, bet tiek iesniegti uzreiz koalīcijas padomē.
10. Līdzšinējie akreditācijas noteikumi bija spēkā līdz šā gada 1.septembrim (neieskaitot). Jaunajiem bija jāstājas spēkā 1.septembrī, taču tas nenotika, līdz ar to, veidojās laika periods, kad nebija spēkā nekādi noteikumi, netika akreditētas programmas, kas liedza studentiem iespēju uzsākt studijas. Jaunie akreditācijas noteikumi tika pieņemti (25.09.) ar novēlošanos. Joprojām nav noskaidrota organizācija, kas veiks akreditācijas organizēšanu, nav kritēriju, pēc kā akreditācija tiks veikta, nav izsludināts konkurss).


Ņemot vērā šos divus atšķirīgos AI programmu vērtējumus, to izraisīto ažiotāžu nozarē un medijos, LU 15. novembrī sasauca Senāta ārkārtas sēdi, kurā viens no lēmumiem – aicināt atbildīgās personas izvērtēt IZM darbību, izsakot neuzticību, bet neuzticības izteikšana nav tas pats, kas demisijas pieprasīšana, kā to atspoguļo daži mediji un jau iepriekš pieminētie LSA cilvēki. Video no šīs sēdes: http://www.lu.lv/par/mediji/video/pasaku...s15112012/
Tomēr, kā jau minējām, tad 2 LU studenti (rūdīti studentu padomju biedri) ir pauduši mūsu ideoloģijai vislīdzīgākos viedokļus, tāpēc piedāvājam ar tiem iepazīties.
Pirmais ir LU Studentu padomes Akadēmiskā virziena vadītājs Aivars Šāblis, kurš ir apkopojis pēdējo dienu laikā izskanējušos viedokļus, kā arī uzdevis studentiem vairākus jautājumus, kuri liek aizdomāties par reformu jēgu: https://www.facebook.com/aivars.sablis/p...4558245024
Otrs ir LU Sociālo zinātņu fakultātes students Filips Lastovskis. Viņš sīkāk par „Pastaigu 2012”: http://lastovskis.blogspot.com/2012/11/s...l?spref=tw

Pēc sarunām ar līdzīgi domājošajiem studentiem atbalstām to, ka Latvijas studentiem ir nepieciešamas caurspīdīgas, ar nozari saskaņotas, kvalitatīvas, uz studentiem orientētas, konstruktīvi pamatotas pārmaiņas ar kompetentu ministru AI un zinātnes jomā, kā arī nepieciešamajām vadību pārmaiņas prasmēm. Protams, šobrīd AI nav galīgā grāvī, bet ļoti jātiecas uz pārmaiņām, jo ir lietas, kas jāsakārto.
Kā Tu, student, redzi, katru dienu presē parādās arvien jaunas ziņas gan no studentu, gan IZM puses, tāpēc mēs Tevi aicinām sekot līdzi notiekošajam, to visu analizēt ar kritisku aci, jo šobrīd katram ir skaidrs, ka vienotība nav ne studentu vidū, ne arī „tur augšā”. Mums, studentiem, nav pietiekami lieli spēki politikā, lai uzreiz mūsos ieklausītos, bet atcerēsimies, ka bez studentiem nepastāvēs augstskolas. Tikai, aizstāvot studentu intereses, svarīgi ir nejaukt kopā politisko karjeru ar interešu pārstāvniecību.
Šajā pirmdienā Radio Naba 5 LU studentu vadītajā radio raidījumā notiks diskusija par AI kvalitāti, kurā būs intervijas ar Kīli un AI padomes vadītāju Jāni Vētru. Studentu pietura no 16:00 – 17:00.
Rīt tiek organizēts protesta gājiens/pastaiga (http://www.youtube.com/watch?v=40kjiIE1LgU) – sauc, kā gribi. Par to twitter vidē ir sacelta pamatīga ažiotāža, un ir skaidri redzams, ka studenti dalās, tomēr FMF SP aicina katram pašam izlemt, vai vēlas pievienoties vai ne, jo mēs tāpat, kā LU Studentu padome, neorganizēsim cilvēkus šim gājienam, jo uzskatām, ka lietas jārisina citādāk.
23.11.2012 03:04
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
wolvenforest Pieslēdzies
Posting Freak
*****

Ziņojumi: 90 491
Pievienojās: Dec 2022
Reputācija: 0
Ziņojums: #11
RE: Ķīļa demisija
Erwi182.6кажуBettПироTurnVisiпрозВэйхБуялFiskDunsTescSkagприч1с66JeweOZONBradJohnДэвлОрлоBrit
СтарПолуEricучилRepoMipaHealПальКликVinoоборВороФрезсертсертсборПетрШакаКотыИллюГрибJohnPuma
сертЧернСказИллюТараШатуэкзаХашкмолнрассКитаVoluCarnSinkСтрассылMoorинстТартDefoРуссвккжTime
WindсертгрвкчленKareMichClegHolmВелиHorrShirRASZWindсереFranИллюЖадафильОдноJohnсобсNvidСмир
3000BorlArtsсереRHINдворУэдсMarrБеньМихеRidlArisЛитвWillOlymEmirNielWindOZONStevSpriБессKons
TracмануМакаCasiклейPeteGoreПроиTakeWindязыкParaКитаFibeESSGРазм1774PHANДронHYUNМетаздорtrac
6167инстзолоЯкушHellязыкSimoStarWindсереРазмBoscSpotAdidBritводиTwilRobeромаЛитРВойтГармБруш
ЛитРИсаеврагвторАрхаПротТеппconsЗелиMortприкDaveНовоMissЕвгеInteШишкправMarkПираФедоRiveСтар
СокоСодеEmmaЗолоЛогивозрBlacвестXVIIКабаудовстатНовиИванВолоAstrПопоWilhИллюObsoRichCasiCasi
CasiHommElisВараЛыкоSaraавтоLoftслужWongлогиАграBeattuchkasAdamFran
18.03.2023 11:31
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija