Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Privātstundas matemātikā
Autors Ziņa
pukiite Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 4
Pievienojās: Jan 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Privātstundas matemātikā
Sveiki!
Piedāvāju 2 privātskolēnus matemātikā (sakarā ar to, ka dabūju darbu, nākas atteikties):

1) puisis no 11.klases, dzīvo pie Akmens tilta Valguma ielā. Viņš vēlas, lai brauc pie viņa.

2) puisis no 11.klases, dzīvo Ziepniekkalnā, Stērstu iela (ja nemaldos), es personīgi braukāju ar 10.tramvaju un kāpu ārā pieturā CSDD, bet varot pie viņa arī ar autobusiem dažiem aizbraukt.

Abi puiši nav galīgi uz "jūs" ar matemātiku, tikai ir slinki.

Ja gadījumā kāds vēlas, rakstiet man, es pēc tam padošu ziņu tālāk (lai nav tā, ka viņiem visi zvanās, un lai zinu, kad šeit pateikt, kad ir atrasti skolotāji Smile )
epasts - gundega.bambe@inbox.lv
02.01.2013 17:48
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
pukiite Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #2
RE: Privātstundas matemātikā
1. puisis no Valguma ielas savu skolotāju ir dabūjis Smile kā ar ziepniekkalnu?
02.01.2013 22:34
pukiite Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #3
izskatās, ka abi ir dabūjuši skolotājus Smile
04.01.2013 07:40
pukiite Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #4
Ir parādījies vēl viens privātskolēns, bet Mežciemā (netālu no Gaiļezera). Labāk būtu, ja brauktu pie viņa, varbūt ir kāds, kurš dzīvo netālu un ir ieinteresēts..
Skolēns ir lauzis savlaik gūžu (laikam.. šodien runāju ar viņa vecmāmiņu) un viņam ir bijis tajā laikā mājskolotājs.. bet slikts.. kā rezultātā skolēns šobrīd mācās 8.klasē, bet iekavēts ir jau no 7.klases, iespējams, pat 6.klases viela ir jāatkārto. Protams, skolēnam ir arī šadas tādas psiholoģiskas problēmas, nekas traks, bet uz skolu iet nevēlas un mācīties arī nē, jo vairs neredz jēgu,. jo maz saprot.. tā vismaz man viņa vecmāmiņa stāstīja..
Viņa meklē savam mazdēlam skolotāju, kurš pārzina skolas tematiku un būtu gatavs 8.klases skolēnam mācīt visu iekavēto (jau no 7.klases .. )
Varbūt ir kāds, kurš ir gatavs veltīt savu laiku..
Par samaksu nezinu, cik tieši ir gatavi, bet sapratu, ka mazdeļs ir prioritāte, tādēļ noteikti neskopos..
Ja ir interesenti, lūdzu, rakstīt man uz e-pastu gundega.bambe@inbox.lv un tad nodošu tālākās koordinātas Smile
08.01.2013 22:28
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija