Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pēterburgas Astroloģijas akadēmijas reģionālais studiju centrs Latvijā
Autors Ziņa
aldisber Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Jan 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Exclamation Pēterburgas Astroloģijas akadēmijas reģionālais studiju centrs Latvijā
2013.gadā Latvijā paredzēts atvērt Pēterburgas Astroloģijas akadēmijas (СПбАА) reģionālo studiju centru. Mācības tiks uzsāktas pēc grupas nokomplektēšanas. Studijas notiks krievu valodā.
Kāpēc izvēlēties studēt šajā akadēmijā?
1. Tā ir starptautiski akreditēta augstskola, kura piedāvā bakalaura (3 gadi) un maģistra (2 gadi) studijas. Latvijā ir daudzas astroloģijas skolas un kursi, bet tās nepiedāvā starptautiski akreditētu profesionālo augstāko izglītību ar maģistra vai bakalaura grādu astroloģijā.
2. Akadēmijas absolventi saņem Oxford Educational Network apliecinātu astrologa diplomu (starptautisku diplomu), kas dod iespējas strādāt par astrologu jebkurā valstī.
3. Akadēmija sagatavo profesionālus astrologus ar specializāciju prognožu astroloģijā. Latvijā līdz šim neviena astroloģijas skola nesniedz tik plašas zināšanas prognožu astroloģijā.
4. Akadēmijā ir izstrādāta sava unikāla prognožu astroloģijas metodika.
5. Studijas notiek klātienē, bet ir apvienojamas ar darbu, jo nodarbības paredzētas pa lekciju cikliem 1 reizi 1,5-2 mēnešos piektdienas vakarā, sestdienā un svētdienā.
6. Lekcijas lasa profesionāli astrologi no Pēterburgas un Maskavas.
7. Apmaksa par studijām tiek veikta pa daļām, apmaksājot konkrēto lekciju ciklu.

Papildus un konkrētāku informāciju var saņemt pie СПбАА pilnvarotā pārstāvja Latvijā Alda Bērziņa.
Теl. 26110060
e-mail: aldisber@gmail.com
http://www.astroacademy.spb.ru/Riga-Latviya/
10.01.2013 14:03
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
ulzha Atslēdzies
Koto Member
****

Ziņojumi: 683
Pievienojās: May 2006
Reputācija: 16
Ziņojums: #2
RE: Pēterburgas Astroloģijas akadēmijas reģionālais studiju centrs Latvijā
Atradis arī īsto forumu, kur meklēt Smile

Oxford Educational Network http://mncc.net/oxfordeducationalnetwork/index.html šitas pats, kurš šķiet viscauri kristīgs, apliecina okulto mācību diplomus? Dīvaini^2
10.01.2013 16:29
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
aldisber Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Jan 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
RE: Pēterburgas Astroloģijas akadēmijas reģionālais studiju centrs Latvijā
(10.01.2013 16:29 )ulzha rakstīja:  Oxford Educational Network http://mncc.net/oxfordeducationalnetwork/index.html šitas pats, kurš šķiet viscauri kristīgs, apliecina okulto mācību diplomus? Dīvaini^2

Ja, tas pats Smile
sk. akreditācijas sertifikātā lielo zīmogu labajā apakšējā stūrī
http://www.astroacademy.spb.ru/obuchenie...emiya.html
10.01.2013 16:38
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Artis Krūziņš Atslēdzies
cilvēks ar sagurušu skatienu
****

Ziņojumi: 251
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 3
Ziņojums: #4
RE: Pēterburgas Astroloģijas akadēmijas reģionālais studiju centrs Latvijā
Var jau būt, ka ir kāds, kas lasot automātiski astroloģijas vietā izlasa astronomija, vai arī jauc šīs abas uz augšu tendētās, bet pilnīgi atšķirīgās lietas.
10.01.2013 16:41
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Atslēdzies
Suq Madiq
****

Ziņojumi: 468
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #5
RE: Pēterburgas Astroloģijas akadēmijas reģionālais studiju centrs Latvijā
B*ēē, tas zīmogs ir tiešām iespaidīgs.
Bet es labāk gribētu kaut ko mazāk populāru, piem., zīlēšana pēc vistas kauliņiem un kafijas biezumos vai nākotnes ieraudzīšana silicija dioksīda sfērā.

btw. taksidermija arī neesot slikta izvēle
http://imgur.com/a/voE5e#0
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 10.01.2013 18:20 .)
10.01.2013 18:18
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Norberts Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 15
Pievienojās: Nov 2010
Reputācija: 0
Ziņojums: #6
RE: Pēterburgas Astroloģijas akadēmijas reģionālais studiju centrs Latvijā
Profesionāli astrologi. Khm....
Šķiet nav īstā vieta, kur to reklamēt.
10.01.2013 18:21
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Aivis Atslēdzies
Senior Member
****

Ziņojumi: 269
Pievienojās: Apr 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #7
RE: Pēterburgas Astroloģijas akadēmijas reģionālais studiju centrs Latvijā
(10.01.2013 14:03 )aldisber rakstīja:  Latvijā ir daudzas astroloģijas skolas un kursi, bet tās nepiedāvā starptautiski akreditētu profesionālo augstāko izglītību ar maģistra vai bakalaura grādu astroloģijā.

Tā ir pirmā dzirdēšana, ka astroloģijā var dabūt oficiālu augstāko izglītību. Galvenā problēma ir tā, ka astroloģija balstās uz nepareiziem pasaules priekšstatiem. Astrologiem galvenā ir Zeme, un ir svarīgas planētu pozīcijas skatoties no tās.

Te ir mana sena raksta kopija:

Kas patiesībā ir astroloģija?

Astroloģija nav zinātne un tā ir nepatiesa vairāku iemeslu dēļ.

• Astroloģijā neviens fakts netiek pierādīts vai pamatots un pat paši astrologi nezina, kāpēc ir tieši tā un ne savādāk.

• Atrunas, ka fakti saglabāti no senatnes un pierādījumi ir zuduši, nav pamatotas, jo modernajā astroloģijā tiek ņemti vērā arī mūsdienās atklātie debess ķermeņi, piemēram, Plūtons un pat jaunatklātās komētas.

• Ietekme uz cilvēku tiek „rēķināta” pēc izlases veidā ņemtiem debess ķermeņiem. Tiek ņemta vērā pat tālā Plūtona ietekme, tomēr tiek ignorēti daudz tuvāk esošie un daudz lielākie milzu planētu (Jupiters, Saturns Urāns un Neptūns) pavadoņi.

• Astrologiem svarīgs ir tikai debess spīdekļu izvietojums, nevis attālums līdz tiem, vai to fizikālā daba. Līdz ar to tādiem atšķirīgiem debess ķermeņiem kā Saulei un planētām tiek piedēvētas līdzīgas īpašības.

• Kad planēta pie debess kustas atpakaļgaitā (astrologi to sauc par planētas retrogrādu). Šis esot piemērotākais laiks, kad paveikt nepagūto (atkarībā no konkrētās planētas ietekmes). Tas ir tikai vizuāls efekts raugoties no kustībā esošās Zemes. Ja mēs skatītos no kādas citas vietas, planētu redzamā kustība, protams, būtu savādāka.

• Nav skaidrības, ko nozīmē spīdekļa atrašanās konkrētā zvaigznājā, piemēram, Mēnesim ir samērā liela paralakse un tas nozīmē, ka, raugoties no dažādām pasaules vietām, tas var atrasties dažādos zvaigznājos.

• Precesijas dēļ, Saules atrašanās vieta pie debess sfēras konkrētā datumā mainās. Ja, piemēram, pirms 2 tūkstošiem gadu pavasara ekvinokcijas brīdī Saule atradās auna zvaigznājā, tagad tā atrodas jau zivju zvaigznājā. Astrologi planētu pozīcijas (arī Saules) nosaka pēc šiem 2000 gadu vecajiem novērojumiem, tāpēc mūsdienās neviena zodiaka zīme praktiski nekad nesakrīt ar reālo spīdekļa atrašanās vietu zvaigznājos.

• Kā saprotams, mūsdienās pazīstamās 4 mijiedarbības (gravitācija, elektromagnētiskais lauks, stiprā un vājā mijiedarbība) nevar radīt vērā ņemamu planētu ietekmi uz Zemi, jo tās atrodas pārāk tālu. Astrologi apgalvo, ka informāciju (ietekmi) pārnes smalkie, nematēriskie lauki, kuri izplatās ar bezgalīgu ātrumu jebkuros attālumos, tāpēc, vēl jo vairāk, kļūst nesaprotams, kāpēc planētu ietekme, ja tāda tiešām pastāv, vispār mainās. Tādā gadījumā dzīvi uz Zemes ietekmē arī miljardiem zvaigžņu un citu objektu.

• Astroloģija balstās uz ģeocentrisko pasaules uzbūves modeli (pasaules centrā atrodas Zeme, ap to riņķo Mēness, Saule un planētas, tālāk – ārpusē atrodas nekustīga zvaigžņu sfēra). Šī iemesla dēļ astrologi visus spīdekļus sauc par planētām.

• Daudzi astrologi neorientējas elementāros astronomijas jēdzienos – nezina, kas ir planēta, zvaigzne un ko nozīmē, ka planēta atrodas kādā zvaigznājā. Nereti tiek lietots tāds mistisks jēdziens kā zvaigžņu stāvoklis.

• Nav vienotas astroloģijas mācības, daudzi astroloģijas paveidi ievērojami atšķiras viens no otra.

Kā redzam, astroloģijā ir daudz neprecizitāšu, kuru dēļ tā nav zinātne, tomēr par zinātni tā nekļūs pat tad, ja visas šīs neprecizitātes tiks izlabotas. Astroloģija savos pamatos balstās uz nepareiziem pasaules priekšstatiem un ir pretrunā ar mūsdienu zinātniskajām pasaules uzbūves teorijām. Tiesa, arī daudzām mūsdienu teorijām ir pārāk maz pierādījumu, vai arī to nav vispār, kā, piemēram, stīgu teorijai, taču tā nav pretrunā ar citām jau pierādītajām teorijām, bet tās saskanīgi papildina. Secinājums: astrologs var būt labs psihologs un, iespējams, kādam var palīdzēt dzīvot, tomēr astroloģijai nav nekāda sakara ar debess spīdekļiem, un visi astrologa spriedumi tiek izdarīti, balstoties uz citiem (sociāliem, politiskiem) notikumiem, nevis pēc spīdekļu redzamajiem stāvokļiem. Pēc planētu redzamajiem stāvokļiem principā nav iespējams paredzēt nākotni.

Daži debess ķermeņi tomēr ietekmē notiekošos procesus uz Zemes. Tie ir Saule un mēness. Saule mūs silda, bet tās izraisītās magnētiskās vētras negatīvi ietekmē elektroniskas ierīces un cilvēku smadzenes. Mēness un mazākā mērā arī Saules gravitācija izraisa paisumus un bēgumus. Īpaši spēcīgi tie ir tukša un pilnmēness laikā, tāpēc šajā laikā daļa cilvēku izjūt ietekmi – mēnessērdzību (par dažiem procentiem pieaug noziegumu un autoavāriju skaits). Šī ietekme ir arī uz augiem, to augšanu ietekmē Mēness fāzes.

Astronomijas Attīstības Fonds
11.01.2013 20:51
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija