Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studijas
Autors Ziņa
Fizikis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 7
Pievienojās: Jan 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Studijas
Labdien!
Vēlētos uzzināt vai LU Fizikas un matemātikas fakultātei piedāvā arī neklātienes studijas iespējas?
03.04.2013 15:18
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #2
RE: Studijas
Ja nemaldos , tad neklātienes studijas nekad nav bijušas ne fakultātei ne LU vispār, bet vismaz kādreiz bij nepilna laika klātienes studijas (kontaktnodarbības dažas reizes semestrī 6dienā/7dienā vai kādas darbadienas vakarā). Neesmu dzirdējis ka LU būtu atteikušies no nepilna laika klātienes studijām, taču vismaz man šobrīd ātrumā neizdevās atrast informāciju par uzņemšanu 2012/2014.g rudens semestrī šādas formas studijās...

Taču man negribas ticēt ka šādās programmās uzņemšana netiks veikta, par šo iespējams vari uzjautāt LU forumā vai uzzvanīt kādiem fakultātes cilvēkiem vai info tālruni Tiesa gan iepriekš izdomā ne tikai fakultāti, bet arī studiju līmeni (pamatstudijas, augstākā līmeņa studijas vai doktorantūra) un studiju programmu/virzienu.
04.04.2013 20:43
MiksL Atslēdzies
Maestro

Ziņojumi: 84
Pievienojās: Sep 2008
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
RE: Studijas
Man liekas, ka cilvēki bieži nepilna laika klātienes studijas uzskata par neklātienes.
05.04.2013 15:22
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija