Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pērku C++ mājasdarbus
Autors Ziņa
Anne Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Apr 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Pērku C++ mājasdarbus
Sveiki!
Vajadzīgs kāds ilgstošākai sadarbībai, kurš zina C++ pamata/ vidējā līmenī un būtu spējīgs man nopārdot mājasdarbus.
Piedāvājumus lūdzu PM.
20.04.2013 19:22
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Glodīte Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 100
Pievienojās: Aug 2008
Reputācija: 2
Ziņojums: #2
RE: Pērku C++ mājasdarbus
Nav vieglāk izstāties no universitātes?
20.04.2013 19:38
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #3
RE: Pērku C++ mājasdarbus
Edit: par cik pieprasijums pārsniedz piedāvājumu, tad nelielas piedāvājuma izmaiņas

Esmu gatavs pārdot dažāda veida c++ (un ne tikai) mājasdarbus. Izcenojumi:
1. paša vai citu pildīti mājasdarbi kuri nav līdzīgi taviem mājasdarbiem - 5 ali par mājasdarbu Inflācija, jaunā cena 5ls
2.paša pildīti mājasdarbi kuri līdzīgi taviem mājasdarbiem - 5ls par mājasdarbu Izpārdots
3.citu pildīti mājasdarbi kuri līdzigi taviem mājasdarbiem - 10ls par mājasdarbu
4.izpilditi tavi mājasdarbi - 100 LVL par mājasdarbu

Pirms brēc ka manas cenas par augtu, parēķini pats. Piemēram LU DF ir apmēram 8 - 10 mājasdarbi gadā, pieņemot ka izmanto dārgāko pakalpojumu (4.) tu kopā gada laikā samaksā 800 - 1000 LVL, studiju maksa LU DF ir ~2x lielāka (precīzi neatceros). Ja tu neizmanto manus pakalpojumus, tad no budžeta izlido (jo neko nejēdz) un maksā studiju maksu, ja manus pakalpojumus izmanto, tad paliec budžetā un ietaupi ~800 - 1000LVL gadā. Pēc 4gadiem tu jau esi ietaupijusi ~3200 - 4000 LVL + iegūsti diplomu ar kuru vari noslaucīt pakaļu, jo jēgt tāpat neko nejēdz.

Īsāk sakot es tev piedāvāju viegli nopelnīt līdz pat 4000 LVL un tev pat nav nekas jājēdz vai īpaši jādara! Jūtos super devīgs!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 18.12.2013 17:24 Blekss.)
20.04.2013 20:55
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija