Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mekleju,kas var izpidlit majasdarbus par samaksu!
Autors Ziņa
elisa.dorboy Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Apr 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Mekleju,kas var izpidlit majasdarbus par samaksu!
SOS! Esmu iestajusies talmacibas vidusskolaa 11.klasee un diemzheel darba deelj nespeju pienacigi pieversties pashmacibai matematikaa un fizikaa !!! Ludzu, luudzu atsaucaties ja spejat man palidzet vai zinat kadu, kas var palidzet. Darba apjoms ir diezgan liels, darbi pashi ir diezgan viegli, bet man patiesi nav laika ar to nodarboties. Protams, ka attiecigi piedavaju atlidzibu!!! Laiks ir diezgan ierobezhots, ludzu atsaucaties asap uz elisa.droboy@gmail.com !
22.04.2013 23:53
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Baigais Pisaks Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 8
Pievienojās: Apr 2011
Ziņojums: #2
RE: Mekleju,kas var izpidlit majasdarbus par samaksu!
Kas tas par sludinājumu bez cenas?
23.04.2013 16:18
Akmens Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 14
Pievienojās: Apr 2013
Ziņojums: #3
RE: Mekleju,kas var izpidlit majasdarbus par samaksu!
(22.04.2013 23:53 )elisa.dorboy rakstīja:  SOS! Esmu iestajusies talmacibas vidusskolaa 11.klasee un diemzheel darba deelj nespeju pienacigi pieversties pashmacibai matematikaa un fizikaa !!! Ludzu, luudzu atsaucaties ja spejat man palidzet vai zinat kadu, kas var palidzet. Darba apjoms ir diezgan liels, darbi pashi ir diezgan viegli, bet man patiesi nav laika ar to nodarboties. Protams, ka attiecigi piedavaju atlidzibu!!! Laiks ir diezgan ierobezhots, ludzu atsaucaties asap uz elisa.droboy@gmail.com !

Man ar e-pastu kaut kas neriktīgi..

Par draudzīgu samaksu nekautrēšos izpalīdzēt. Mans numurs 29604785, atsaucos uz Toms Akmens. Zvanīt var jebkurā dienā pēc diviem, izņemot trešdienās - tad pēc trim. Lielākoties dzīvojos pa Āgenskalnā, bet varu arī caur skype sarunāt.
23.04.2013 18:54
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija