Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gludeklis
Autors Ziņa
Tunica_albuginea Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 10
Pievienojās: May 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Gludeklis
Atdosu kadam par brivu gludekli, kurs funkcione, bet nav vajadzigs. Braun, balta krasa, ~15gadus vecs.
Ja ne lietosanai, tad vrbt kadam kkadam interesantam darbinam var noderet.
20.05.2013 23:20
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #2
RE: Gludeklis
Jānīts taisās uz balli, izņem no skapja uzvalku un skatās - bikeses negludinātas! Gludekļa pašam nav, bet kautkā tās bikses vajag izgludināt. Bet nu ko tu zeļļu kojās dzivodams neizdomāsi? Uzkāps uz koju 5. stāvu paprasīs gludekli Anniņai!
Tā nu šis kāpj augšā pa trepēm un domā pie sevis:
-Anniņa prasīs kāpēc man uzvalka bikses jāgludina, nāksies teikt ka uz balli eju...
-Anniņa gribēs lai ņemu šo līdzi, būs vien jāņem...
-Anniņa gribēs lai dejojam, būs vien jādejo....
-Anniņa tad gribēs arī skūpstīties, nu nav jau slikta tā Anniņa, būs vien jāskūpstās...
-Bet tad jau Anniņa gribēs arī mīlēties, nu nav jau slikti arī tas, būs vien jāmīlējas
-Taču ja mīlēšos, tad ši gribēs precēties, gribēs bērnus, tie akal bļaus, man miera nebūs, jāstrādā un vispār dzive beigusies....

Tā prātodams viņš pieklauvē pie Anniņas durvīm. Līdzko Anniņa durvis atver, tā Jānīts dusmīgā balsī pa visu 5. stāvu: "Zini ko Anniņ, ej tu ar savu gludekli DIR*ST!!!!!"
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 21.05.2013 16:32 Blekss.)
21.05.2013 14:02
Junior Member
**

Ziņojums: #3
īsāk un kodolīgāk jau nevarēji atbildēt
21.05.2013 16:07
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #4
Diemžēl nē, tad tā anekdote neskanētu tik jauki Smile Bet ja uztvēri to personīgi (drošivien jau ka uztvēri ņemot vērā tavu pieaugušā cilvēka komentāru pie mana reitinga), tad neņem ļaunā, tas pavisam noteikti nebij tēmēts ne uz tevi, ne uz tavu gludekli vai tavu piedāvājumu kopumā. Vienk "Gludeklis" man atgādināja šo anekdoti, pašam tā patīk, nolēmu padalīties Smile
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 21.05.2013 16:26 Blekss.)
21.05.2013 16:24
Junior Member
**

Ziņojums: #5
protams, ka nav patīkami, ka vēlies kko labu izdarīt un atbildē saņem "boldā" nekorektu teikumu.

bet nu ok, personīgi tas netika uztverts, jo tas pat nav mans gludeklis Very Happy
21.05.2013 16:28
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #6
Jā par bolda lietošanu tajā vietā neiedomājos kā var izskatīties no malas Smile Boldu aizvācu, offtopicu beidzu
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 21.05.2013 16:33 Blekss.)
21.05.2013 16:33
Aivis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 267
Pievienojās: Apr 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #7
(20.05.2013 23:20 )Tunica_albuginea rakstīja:  Atdosu kadam par brivu gludekli, vrbt kadam kkadam interesantam darbinam var noderet.

Var gan, bet man nevajag, jo ir gana. Wink No vecajām plītiņām, sildītājiem vai gludekļiem var tās palielās pretestības drātis izmantot. Kaut vai, lai radītu gaisa virmošanu (optikas eksperimentiem), grieztu (kausējot) putuplastu, u.c. Protams, tiek lietots atbilstošs spriegums, bet tas jau paliek tehniskas dabas jautājums.
24.05.2013 00:21
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Junior Member
**

Ziņojums: #8
(24.05.2013 00:21 )Aivis rakstīja:  
(20.05.2013 23:20 )Tunica_albuginea rakstīja:  Atdosu kadam par brivu gludekli, vrbt kadam kkadam interesantam darbinam var noderet.

Var gan, bet man nevajag, jo ir gana. Wink No vecajām plītiņām, sildītājiem vai gludekļiem var tās palielās pretestības drātis izmantot. Kaut vai, lai radītu gaisa virmošanu (optikas eksperimentiem), grieztu (kausējot) putuplastu, u.c. Protams, tiek lietots atbilstošs spriegums, bet tas jau paliek tehniskas dabas jautājums.

Diemžēl gludeklīts vairāk nav pieejams Sad
24.05.2013 17:03
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija