Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darba piedāvājums
Autors Ziņa
stagnese Atslēdzies
Banned

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Jun 2013
Ziņojums: #1
Darba piedāvājums
Vajadzīgi uzņēmīgi un mērķtiecīgi cilvēki (no 18 g.), kas vēlas strādāt starptautiskā kompānijā labi atalgotu darbu no mājām. Tas ir patīkams, radošs un interesants darbs ar cilvēkiem, dibinot kontaktus un sazinoties Interneta vidē caur e-pasta vēstulēm latviešu valodā ar mērķi popularizēt jaunu kompānijas Projektu. Nepieciešamas angļu val. zināšanas vismaz pamata līmenī, datorprasmes, kā arī spēja darboties patstāvīgi, ar savu iniciatīvu. Ir konkrēta atalgojuma sistēma, balstīta uz padarīto darbu. Darbiņu iespējams veikt arī ārpus Latvijas. Lai pieteiktos un saņemtu plašāku informāciju, lūdzu, rakstiet man uz e-pastu (CV nav nepieciešams), sazināšos ar Jums pie pirmās iespējas! Paldies!
Ar cieņu,
Agnese
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 12.07.2013 13:37 stagnese.)
12.07.2013 13:35
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Atslēdzies
Suq Madiq
****

Ziņojumi: 468
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #2
RE: Darba piedāvājums
Varu padalīties ar darba aprakstu, ko Agnese man atsūtīja ;D

Citāts:
Paldies par Jūsu izrādīto interesi!
Rakstu Jums ļoti gari, bet ne mazsvarīgi, tāpēc, LŪDZU, iedziļinieties un lasiet lēnām (!) visu līdz galam, jo visa informācija un katrs vārds ir svarīgs, lai Jūs saprastu lietas būtību un varētu darīt šo darbiņu!

Vispirms īsumā iepazīstināšu Jūs ar kompāniju un Projektu, kurā es darbojos un piedāvāju Jums darbu.
Tā ir amerikāņu kompānija "GVO" (Global Virtual Opportunities), kas nodarbojas ar web hostingu jeb uzņēmēju
mājaslapu uzturēšanu, kā arī piedāvā dažādus instrumentus biznesa veicināšanai Internetā. Tās prezidents un dibinātājs ir Joel Therien.
Šī kompānija pēdējo gadu laikā ir izstrādājusi internacionālu Projektu ar nosaukumu "PURE LEVERAGE", kas ir nācis klajā pavisam nesen - tikai šā gada martā. Bet jau šobrīd tajā darbojas ļoti daudz cilvēku no visas pasaules. Daļēji tas vēl ir tapšanas stadijā, tāpēc daudz kas vēl tikai top un tiek pilnveidots.

Primāri Projekts piedāvā darba iespējas, bet tai pat laikā tā būs apmācību programma par Interneta resursu lietošanu, kā arī iespēja dibināt jaunus kontaktus ar cilvēkiem ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Šo Projektu ir grūti noformulēt pāris vārdos, bet, ja neņem vērā peļņas iespējas, tad to varētu salīdzināt ar Skype vai draugiem.lv, kur cilvēki savstarpēji sazinās Internetā, tikai šis ir kaut kas daudz lielāks un progresīvāks, un globālā līmenī. Es pat teiktu - kā otrs Internets Internetā.

Tātad Jums tiek piedāvāts darbs Interneta vidē, Projekta mājaslapā, kur Jums būs savs profils ar daudz un
dažādām opcijām jeb rīkiem Jūsu darba veikšanai. Visa informācija un videomateriāli mājaslapā būs angļu valodā, un, jo vairāk Jūs sapratīsiet, jo vieglāk Jums būs visu uztvert. Tā kā vismaz minimālas angļu valodas zināšanas un datorprasmes būs nepieciešamas. Bet Jūs saņemsiet arī no manis visu svarīgāko informāciju latviski.
Un, pat, ja Jums nav šo priekšzināšanu, ja vien Jums ir īsta interese un gribasspēks darboties, Jūs visu varat pamazām apgūt. Turklāt Jūs varat arī palūgt palīdzību kādam blakus esošam cilvēkam.

Tātad visa mūsu saziņa notiks caur e-pastiem, es rakstīšu Jums, Jūs - man. Sūtīšu Jums visas norādes darba veikšanai rakstiski. Informācijas ir ļoti daudz, tāpēc šis ir ērtākais veids, kā mums pagaidām sazināties.
Ja Jums būs kāds steidzams jautājums, zvaniet man uz vēstules beigās norādīto telefona numuru!
Vēlamais Projekta dalībnieku vecums ir vismaz no 18 gadiem, jo darbiņš ir pietiekami nopietns.

Nav noteikts, cik stundu dienā Jums būtu jāstrādā vai cik jāizdara, tāpēc, tas Jums var būt arī kā papilddarbs paralēli mācībām vai darbam, bet viennozīmīgi ļoti iesaku Jums veltīt šim Projektam visu savu laiku (tāpat kā arī es to daru), ja ir tāda iespēja (un pat, ja nav Smile! Jo vairāk laika Jūs tam veltīsiet, jo ātrāk tiksiet pie rezultāta. Ja Jūs darbosieties uz pilnu slodzi, tad citas lietas Jūs tā nenovērsīs, un varēsiet maksimāli sakoncentrēties šim darbam (jo tas prasa koncentrēšanos).

Saprotams, ka šis nav obligāts pasākums, un, pat ja sāksiet strādāt, varēsiet katrā laikā pārtraukt darboties (vienkārši spiežot uz linka "Unsubscribe"), jo Projekts Jums nekādas saistības neuzliek.

Teorētiski Jūsu darbs būs kompānijas produktu pārdošanas veicināšana, pieaicinot šim Projektam pēc iespējas vairāk
cilvēku.
Un mūsu produkti ir mārketinga instrumenti biznesa veicināšanai Internetā jeb rīki, kurus var izmantot, lai sasniegtu cilvēkus caur Internetu (e-pasts, video e-pasts u.c.).
Piemēram, kāda kompānija vēlas uzlabot savu biznesu, piesaistot sev jaunus klientus. Un, lai to izdarītu, viņiem vajag izplatīt informāciju par savu produktu, lai pēc iespējas vairāk cilvēku to saņemtu un iespējams izvēlētos iegādāties šo produktu. Internets ir universāls līdzeklis, lai to efektīvi izdarītu, jo mūsdienās praktiski visi lietojam Internetu, un šajā vidē ir iespējams sasniegt vislielāko cilvēku skaitu.
Tātad šī kompānija var izvēlēties dažādas metodes, kā reklamēt savu produktu Internetā. Var sūtīt vienkārši e-pastus cilvēkiem ar produkta reklāmu (ko mēs katrs jau esam pieraduši ikdienā saņemt savā e-pastā - dažādus piedāvājumus, jaunumus un akcijas).
Un šīs kompānijas, kas to sūta, nav Jums personīgi to sūtījušas, bet gan ir izmantojušas automātisko vēstuļu sūtīšanas sistēmu, kuru uzstādot, var vienlaicīgi nosūtīt viena veida vēstuli lielam cilvēku skaitam (piemēram, uz 10 000 dažādām e-pasta adresēm vienlaicīgi). Tā mēs it kā saņemam mums adresētu vēstuli no kompānijas, bet tā ir iepriekš automātiski uzstādīta, lai izsūtītu daudziem cilvēkiem. Tas ir tikai viens piemērs jeb viens no mārketinga instrumentiem Internetā, kas mūsdienās tiek plaši izmantots.
Un šī automātiskā vēstuļu sūtīšanas sistēma jeb iespēja uzstādīt šādas vēstules arī ir viens no mūsu kompānijas produktiem, kopā ar visām instrukcijām, kā tas darāms (video pamācībām). Tas ir viens no produktiem, kas ir pieejams mūsu profilā mūsu lietošanai.
Vēl, protams, ir dažādi citi rīki biznesa veicināšanai Internetā (video e-pasts, konferenču telpa u.c.)
Kompānija piedāvā Jums 100% (!) komisijas naudu jeb pilnu preces summu par katru produktu, ko
iegādāsies Jūsu pieaicinātie cilvēki šim Projektam (jeb ko Jūs viņiem pārdodat).
Un pārdot tālāk Jūs varat pie 2 priekšnosacījumiem:

1) ja Jums ir Pārdevēja tiesības;
2) ja Jums pieder pats produkts.

Tātad, šo komisijas naudu Jūs saņemat tādā gadījumā, ja produktu iegādājaties gan Jūs, gan Jūsu klients jeb Jūsu pieaicinātais cilvēks.

Uz doto brīdi ir 2 veidu produkti -

Level 1 Marketing suite ($24,95/mēnesī)
Level 2 VIP Syndicate ($97/mēnesī)

Pirmais ir pamatprodukts, kas sevī ietver autoatbildētāju (iespēju veidot e-pasta vēstules, ko automātiski saņem
liels daudzums cilvēku), video e-mail, konferenču telpu, video instruktāžas u.c. Un tas arī ir tas, ko Jūs saņemat savā darba profilā, iegādājoties šo produktu - iespējas lietot visas šīs opcijas.

Lai Jūs varētu sākt darbu, ir nepieciešams arī aktivizēt savu Pārdevēja (jeb Reseller) statusu ($19,97/mēn.). Tas Jums dod tiesības pārdot tālāk tos produktus, kas Jums ir, saņemot 100% komisijas naudu.
Tāpat arī šajā cenā ir iekļauta Jūsu profila uzturēšana, ko nodrošina kompānijas tehniskais personāls, kā arī atbalsta personāla pakalpojumi, kurus varēsiet izmantot, rakstot viņiem jautājumu vai komentāru, ja Jums būs radušās kādas problēmas vai neskaidrības Jūsu darbā.
Bet pagaidām, protams, es būšu Jūsu atbalsta personāls Smile, tā kā, ja Jums būs kādi jautājumi, varat vērsties pie manis.

Un peļņas mehānisms darbojas šādi:

1. mēn. - 100% komisijas nauda par katru pārdoto produktu
2. mēn. un turpmāk - 50% komisijas nauda par katru pārdoto produktu

+ Jūs saņemat arī 50% no katra Jūsu klienta kopējiem ikmēneša ienākumiem


Piemērs:
Pieņemsim, ka 1. mēnesī Jums ir 1. produkts, un Jums ir pieteikušies 10 cilvēki, kuri arī visi ir iegādājušies šo pašu produktu par $24,95.
Tātad Jūs saņemat 100% komisijas naudu par katru cilvēku jeb

$24,95 x 10 = $249,5

Sākot ar 2. mēnesi Jūs saņemat 50% komisijas naudu par katru pārdoto produktu.

Pieņemsim, ka 2. mēnesī Jums ir pieteikušies jau 20 cilvēki, kuriem visiem arī ir pirmais produkts.

Tātad šoreiz Jūs saņemat pusi no produkta cenas jeb

$12,48 x 20 = $249,5

Plus Jūs sākat saņemt arī pusi jeb 50% no katra Jūsu iesaistītā cilvēka ikmēneša kopējiem ienākumiem.

Tātad, ja Jums ir 10 klienti, kuri katrs pieņemsim mēnesī nopelnīs $500, tad Jūs saņemat arī pusi no šīs summas par katru cilvēku jeb

$250 x 10 = $2500


Sākumā Jūs varat strādāt tikai ar šo vienu produktu, bet, ja iegādājaties arī otro produktu (Level 2 VIP Syndicate),
tad arī par to saņemat 100% komisijas naudu. Un tad papildus jau esošajiem instrumentiem savā profilā saņemat arī video intervijas un iespējas komunicēt ar Projekta līderiem, kas jau ir sasnieguši augstus rezultātus un nopelnījuši
lielas naudas summas. Šajās intervijās viņi dalās savā pieredzē un veiksmes noslēpumos.
Tāpat arī 2. produkts ietver papildus instrumentus - grafiskus elementus darbam Internetā (Power point u.c.)
Iegādājoties šo produktu, Jūs saņemat sev 2. līmeņa jeb VIP personas statusu šajā Projektā.

Ja šo produktu 1. mēnesī iegādājas arī 10 Jūsu pieaicinātie cilvēki, tad Jūs saņemat komisijas naudu

$97 x 10 = $970


Bet, ja, piemēram, Jums ir tikai 1. produkts, bet nav 2. produkta, un kāds no Jūsu cilvēkiem vai vairāki iegādājas no kompānijas arī šo 2. VIP produktu, tad, ņemot vērā to, ka Jūs nevarat to pārdot tālāk, Jūs arī nevarat saņemt komisijas naudu par to.
Un šajā gadījumā Jūs zaudējat $97 par katru Jūsu klientu, kas to nopērk.

Tāpēc ir ļoti ieteicams iegādāties visu šo paketi ($19,97 + $24,95 + $97), jo tādā gadījumā Jūs saņemat visu maksimāli
iespējamo, neko nezaudējot. Tas kopā sastāda ~$140 jeb ~Ls75/mēn.

Lai tas Jūs nebiedē, jo šī summa būs sīknauda uz tā fona, ko Jūs šajā darbā nopelnīsiet, lai cik dīvaini tas arī
neizklausītos. Jūs, protams, varat strādāt tikai ar vienu produktu, bet, kā Jūs redzat, visizdevīgāk un pareizāk ir strādāt ar abiem. Ja Jums ir abi produkti jau sākumā, tad arī jau no paša sākuma saņemsiet maksimāli iespējamo un neko nezaudēsiet.

Peļņai šajā Projektā ir tendence pieaugt ģeometriskā progresijā, un, jo ar lielākām summām Jūs operējat, jo šī
progresija ir izteiktāka.
Es Jums iesaku pat pārāk neiedziļināties tajos visos aprēķinos, jo tie ir tikai piemēri, un Jums iespējams būs daudz vairāk klientu un lielāki ienākumi jau sākumā (ar katru nākamo mēnesi jau apgūsiet darbiņu arvien labāk, un esošajiem klientiem nāks klāt arvien jauni).
Princips paliek viens - ja vien Jūs mērķtiecīgi darbojaties un pacietīgi sagaidat rezultātu, tad peļņa Jums pieaugs ar karu mēnesi arvien lielāka.
Pat, ja Jūs darbojaties tīri tehniski. Bet, protams, Jums būs daudz lielāki panākumi, ja to darīsiet no sirds un uzturot
pastāvīgu kontaktu ar saviem cilvēkiem, palīdzot viņiem šajā darbā. Jo ir ļoti svarīgi ne tikai pašam darboties, bet arī palīdzēt savai komandai, jo tā viss var iet uz priekšu daudz labāk šajā Projektā.
Un, jo aktīvāk un radošāk Jūs pieiesiet darbiņam, jo daudz labāks Jums būs rezultāts, un Jums būs liels prieks strādāt. Šo darbu nevajadzētu uztvert kā apgrūtinošu pienākumu. Iespējams Jums sākumā tā liksies - "man tagad jādara tas un tas", bet to vajag izbaudīt. Un ar laiku Jūs to sapratīsiet, un tas Jums notiks dabīgi.

Tagad nedaudz pievērsīsimies darba praktiskajai pusei.
Tātad mums ir nepieciešams pieaicināt šim Projektam pēc iespējas vairāk cilvēku, lai mēs varētu sākt
saņemt savu komisijas naudu par katru cilvēku, kas caur mums piereģistrēsies Projektā un sāks darboties tieši tāpat kā mēs. Tam mums nepieciešams sūtīt viņiem informāciju par Projektu un ko tas piedāvā. Šim nolūkam Projekta veidotāji
izstrādāja priekš mums darba profilu Projekta mājaslapā, kur ar visu šo rīku palīdzību, ko iepriekš aprakstīju, varam sasniegt cilvēkus. Viņi piedāvā mums apgūt automātisko vēstuļu sastādīšanu, tā ka sistēma būtībā pati izdara visu
darbu mūsu vietā, kad tā ir pareizi uzstādīta, un mēs varam vienlaicīgi izsūtīt vienu vēstuli lielam cilvēku skaitam.
Bet tas ir pietiekami sarežģīti, lai to uzreiz apgūtu, turklāt visas instrukcijas ir angļu valodā.
Tāpēc sākumā piedāvāju Jums sūtīt vienkārši visu informāciju e-pastā latviešu valodā, tad ar laiku apgūsim arī viņu automātisko sistēmu. Pagaidām galvenais ir saprast principu, kā var nopelnīt.

Tātad, ja Jūs sāksiet darboties šajā Projektā, Jums automātiski tiks piešķirts savs links jeb Interneta adrese, kurā ieejot, cilvēki varēs piereģistrēties un sākt darbu Projektā kā Jūsu klienti.
Un principā tas ir viss, kas mums vajadzīgs - šis te links, kuru mums vajag pēc iespējas vairāk izplatīt kopā ar informāciju par Projektu, jeb citiem vārdiem - virzīt satiksmi uz to (kā viņi paši to sauc Smile.
Jo vairāk cilvēku to saņems no Jums, jo lielāka iespēja, ka vairāk cilvēku arī reģistrēsies zem Jums.

Kā mums virzīt satiksmi uz savu linku?
Vispirms izdomājam sludinājumu - darba piedāvājumu, ko ievietojam Internetā dažādos sludinājumu portālos, norādot
savu e-pasta adresi (te nu Jūs varēsiet pilnīgi radoši izpausties, un ielikt savu sirdi un dvēseli, un vēstījumu katrā savā sludinājumā vai garākā tekstā, ko Jūs sacerēsiet un publicēsiet sludinājumu vietnēs vai forumos). Tad cilvēki, kas meklē darbu, atsaucoties uz šo sludinājumu, raksta mums uz e-pastu, lai uzzinātu vairāk par šo darbu. Un atbildes vietā sūtam viņiem pretī Projekta aprakstu, kur precīzi ir norādīti visi darba pienākumi (jeb šo te pašu Iepazīšanās vēstuli).
Tātad Jums nav jādomā, kam sūtīt un ko sūtīt, jo tie cilvēki, kas lasīs Jūsu sludinājumu, un būs ieinteresēti, paši Jums rakstīs, un Jūs vienkārši atbildēsiet viņiem ar šo te pašu vēstuli.
Un šī vēstule arī saturēs Jūsu linku, caur kuru viņi uzreiz arī varēs reģistrēties zem Jums.
Un, jo interesantāks un saistošāks būs Jūsu sludinājums, jo vairāk cilvēku Jums rakstīs.
Tāpēc sākumā vajadzēs piedomāt pie tā, lai radītu oriģinālu sludinājumu (bet es došu Jums arī paraugus, ja gadījumā Jums nebūs nekādas idejas).
Šobrīd es Jūs iepazīstinu ar Projektu ar šīs vēstules palīdzību, un, kad cilvēki Jums rakstīs, Jūs viņus tādā pašā veidā iepazīstināsiet ar Projektu ar šīs pašas vēstules palīdzību. Intereses gadījumā tālāk sekos arī 2. un 3. vēstule ar tālākām instrukcijām.
Tāpēc, ja Jūs izlemsiet sākt strādāt, Jums vajadzēs vispirms izrediģēt šo vēstuli, nomainot manus datus vēstules beigās ar savējiem (vārdu, telefona numuru, e-pasta adresi un linku) un saglabāt to savā pastkastītē mapē "Melnraksti" kā paraugu, lai vēlāk varētu to sūtīt tālāk visiem tiem cilvēkiem, kas Jums rakstīs pēc Jūsu sludinājumu publicēšanas. Inbox.lv
ir šāda mape, citos serveros iespējams ir sarežģītāk. Tāpēc labāk darbam izmantot inbox.lv, tas ir labākais un tāpēc arī populārākais e-pasta serveris Latvijā.
Tātad Jūs vienlaicīgi darbosieties it kā divās frontēs - izplatīsiet informāciju un sarakstīsieties ar cilvēkiem tepat Latvijā, kas atsauksies Jūsu sludinājumiem, un tai pat laikā paralēli arī sekosiet visam darba procesam savā profilā Projekta mājaslapā, kur Jums būs pieejama informācija par katru lietotāju, kas būs iegājis Jūsu sistēmā jeb reģistrējies caur Jūsu linku (par visu sīkāk rakstīšu Jums nākamajās vēstulēs).
Kā Jūs redzat, tad Jūsu ienākumi šajā darbā būs atkarīgi ne tikai no Jūsu darbībām (vai iegādāsieties sev tikai vienu,
vai abus produktus), bet arī no Jūsu klientu darbībām (vai viņiem būs tikai viens vai abi šie produkti). Un ideālā variantā gan Jums, gan arī visiem Jūsu cilvēkiem ir abi produkti, tādējādi Jūs saņemat maksimāli iespējamo summu par
katru Jūsu iesaistīto cilvēku. Šis Projekts tieši šadā situācijā arī vislabāk darbojas, kad visi tā dalībnieki maksimāli izprot tā darbības principus un to, kā ir vispareizāk strādāt. Tieši tāpēc tika radīta šī vēstule, lai sīki un smalki to visu izskaidrotu, rēķinoties, ka katrs cilvēks, kas to lasīs un sāks strādāt, ņems to vērā un iegādāsies abus produktus (ja ne uzreiz, tad tuvākajā laikā).
Tā ir uz pozitīvu rezultātu orientēta domāšana, kas ir ļoti svarīga šajā darbā, un mums vajag pie tā turēties pašiem, un arī mudināt pārējos uz to, lai mēs visi varētu būt ieguvēji.
Nekādā gadījumā nedrīkst domāt, ka Jūs pazaudēsiet naudu, jo šis ir darbs, un, ja Jūs ieguldat darbu, tad Jūs arī gūsiet ienākumus, nevis zaudējumus (viss atkarīgs no tā, cik Jūs aktīvi darbosieties).
Mums ir jāraugās uz priekšu, fokusējoties ne tikai uz pozitīvu rezultātu, bet uz maksimāli iespējamo pozitīvo rezultātu - kad visi darbojas maksimāli pareizi, cik iespējams, ievērojot visu, kas rakstīts šajā vēstulē.
Tātad nedomājam par to, ko mēs šobrīd zaudējam no savas kabatas, bet par to, ko mēs vēlāk iegūsim. Jo šī pirmā naudiņa ir tikai piliens jūrā no tā, ko Jūs nopelnīsiet. Jūs taču to redzat, vai ne?
Šī vēstule jau ir izdarījusi visu darbu Jūsu vietā, tāpēc tas nemaz nebūtu iespējams, ka Jūs neko nenopelnītu.

Jo Projekts ir tā izstrādāts, ka Jūs varat gūt patiešām lielus ienākumus. Sākumā iespējams būs vajadzīga pacietība un neatlaidība, kamēr sagaidīsiet rezultātu, bet, kad process iesāksies, tad Jūsu ienākumi sāks augt arvien lielāki katru mēnesi. Kad Jūs redzēsiet, ka tas tiešām strādā, Jums arī radīsies arvien lielāka interese darboties vēl aktīvāk, kas vēl vairāk palielinās Jūsu ienākumus.
Varbūt Jums liekas, ka tā ir kaut kāda mistika, bet patiesībā šī ir pavisam reāla kompānija ar reāliem cilvēkiem tajā, kas tiešām arī samaksā Jums par katru pārdoto produktu, kā iepriekš aprakstīts, tā ka Jūs rezultātā saņemsiet pat vairāk, nekā gaidījāt.
Jums būs savs konts Jūsu profilā, kur krāsies Jūsu naudiņa, kuru vēlāk varēsiet pārvirzīt uz savu karti, lai to varētu izņemt no jebkura bankomāta (visas detaļas par to būs nākamajās vēstulēs).

Interesanti ir tas, ka Jūs varat šeit fantastiski nopelnīt pat bez liela darba. Ja tas Jums liekas aizdomīgi un rada neuzticību, tad metiet to pie malas, jo tas patiešām tā ir, un tomēr Jums nebūs garlaicīgi šajā darbā!
Protams, nebūs tā, ka Jūs sēžat un nauda pati jums gāžas virsū Smile. Kaut gan patiesībā nav nemaz pārāk tālu no tā.
Darbiņš būs jāiegulda, jo īpaši sākumā. Kaut vai, lai apgūtu savu darba profilu Projekta mājaslapā, tur ir pietiekami daudz, ko mācīties. Tomēr gan šī kompānija savā darbā, gan es ar savām vēstulēm patiešām gandrīz visu izdarīju Jūsu vietā, un viss, ko no Jums sagaidam, lai Jūs šobrīd vienkārši to pieņemat.
Tātad šī vēstule jau satur visu informāciju, Jums atliek tikai tās saturu pieņemt kā faktu un sūtīt tālāk citiem cilvēkiem (tiem, kas atsauksies uz Jūsu sludinājumu) ar tādu pašu domu un vēstījumu no Jums. Tātad šis darbs nav paredzēts kā tehniska bezjēdzīga vēstuļu pārsūtīšana, bet to darīt, uzturot dzīvu kontaktu ar ikkatru cilvēku, kam Jūs to sūtat. Jo šī Projekta galvenā vērtība ir cilvēciskās attiecības dalībnieku starpā, kuras ar laiku Jums kļūs daudz svarīgākas par nopelnīto naudu.

Protams, Jūs ar laiku varēsiet mainīt vēstules saturu, kaut ko pielabot un ielikt no sevis, ko vēlēsieties cilvēkiem pateikt, bet pagaidām iesaku neko nemainīt.
Papildus Jūs varēsiet arī atbildēt uz dažādiem cilvēku jautājumiem par šo darbu, ko viņi Jums rakstīs. Bet uz to brīdi Jūs jau pārzināsiet galvenās lietas un varēsiet viņiem viegli atbildēt. Kaut gan šajā vēstulē principā jau ir atbildes uz visiem jautājumiem, kas šobrīd varētu būt aktuāli. Ja kāds Jums uzdos jautājumu, kas te nav aprunāts, tad varēsiet to piemetināt.

Es vēlos Jūs arī iedrošināt nebaidīties pārskaitīt paredzēto naudiņu, jo tādi ir noteikumi, pateicoties kuriem šis Projekts var darboties, un ja vien Jūs izprotat visu iepriekš aprakstīto peļņas mehānismu un to, kā ir visizdevīgāk strādāt, tad arī
sapratīsiet, ka, jo vairāk dosiet, jo vairāk varēsiet saņemt, un, ja dosiet vēl vairāk, tad saņemsiet vēl daudz vairāk, nekā paredzēts (un ne tikai naudas ziņā).
Un es aicinu Jūs pārliecināties priekš sevis personīgi, ka tas tiešām darbojas arī Jums, un ka šī ir godīga kompānija ar cilvēkiem, kas ir ielikuši savu sirdi, laiku, darbu un lielus līdzekļus no savas kabatas, lai radītu visiem cilvēkiem pasaulē šo grandiozo spēli.
Tātad, ja tas priekš Jums ir liels risks, tad nebaidieties noriskēt, jo, kas neriskē, tas arī nevinnē. Ja vēlamies kaut ko vairāk no dzīves, nekā ierasto ikdienu, tad tas ir tikai normāli, ka speram lielākus un drošākus soļus.

Tātad Jūs redzat, ka ar pārdošanu, mārketingu un biznesu te patiesībā maz sakara, tā visa ir tikai teorija, fasāde; patiesībā viss mūsu produkts ir pats Projekts, kuru Jūs virzīsiet un saņemsiet lielas naudas summas (atkarībā no Jūsu aktivitātes). Tātad Jūs vienkārši sūtīsiet cilvēkiem vēstules un dibināsiet jaunus interesantus kontaktus Internetā, labi pavadot laiku. Tā
tas tiešām ir paredzēts. Un nevienam nav nekas jāpārdod, jāpārliecina vai jāaģitē. Bet vislabākā darba metode ir vienkārši pēc iespējas labāk visu izskaidrot, kā šis Projekts darbojas. Bet to jau dara šī vēstule, kuru Jums tikai vajag no sirds sūtīt tālāk Smile. Un, kas gribēs, tas atsauksies.

Par cik Projekts ir sācis darboties pavisam nesen, tad es pagaidām arī nevaru vēl pateikt, vai kompānija plāno sastādīt arī darba līgumu ar saviem darbiniekiem, bet pieņemu, ka nē, jo primāri tas ir Projekts, nevis darba attiecības mūsu pierastajā izpratnē Latvijā. Un Jums nevienam nav jāatskaitās par saviem papildus ienākumiem (lai arī cik ciparu summas tās būtu).
Tikai viens no aspektiem šajā Projektā ir iespēja strādāt no mājām un pelnīt.
Sākumā Jums būs aktuāla tikai šī finansiālā Projekta puse, vēlāk saskatīsiet tam arī citas nozīmes.
Bet, ja Jums ir svarīgi oficiāli reģistrēt savus ienākumus Latvijā, tad teorētiski Jūs ar laiku varat reģistrēties VID kā pašnodarbināta persona un maksāt nodokļus.
Tātad, ja Jūs izlemsiet man pievienoties, tad es turpmāk būšu Jūsu kurators, sūtīšu Jums visas nepieciešamās instrukcijas latviešu valodā, ievadīšu Jūs šajā darbā, atbildēšu uz Jūsu jautājumiem un uzmundrināšu, ja nepieciešams.
Un, kad Jums būs savi klienti, Jūs tieši tāpat vadīsiet arī viņus, sūtot viņiem visu to pašu info, ko saņemsiet no manis (tas darbojas kā domino princips). Tātad visi šajā Projektā ir vienlīdzīgi - es esmu tāds pats darbinieks, kā potenciāli Jūs. Vienīgais, kas mūs var atšķirt, ir statuss Projektā - vai esam 1. līmenī ar pirmo produktu, vai arī jau esam VIP persona 2. līmenī arī ar otro produktu.
Un mūsu mērķis ir būt vienlīdzīgiem arī šajā ziņā un visiem būt VIP statusā, nodrošinoties ar visu produktu komplektu un cenšoties arī savus klientus uz to iedrošināt, jo, ja man ir viss komplekts, un arī visai manai komandai, tad mēs visi saņemam visu. Smile
Te katra cilvēka panākumi ir atkarīgi arī no visu pārējo panākumiem vai vismaz no tieši iesaistīto personu panākumiem, bet šī informācija iet tālāk visos līmeņos, tā ka visi to arī saprot un nešaubās.
Jā, mums maksā šī kompānija "GVO", bet tai pat laikā arī mēs paši lielā mērā nosakam savus panākumus, darbojoties vienoti un mērķtiecīgi, viens otru iedrošinot un uzmundrinot.

Tagad aprakstīšu, kā notiek šis process, lai Jūs varētu sākt darbu.

Vispirms Jūs piereģistrējaties sistēmā caur manu linku šīs vēstules beigās.
Tur Jūs caur video materiāliem pamazām iepazīsieties ar Projektu un tā veidotājiem.
Tālāk Jums tiks piedāvāts izmēģināt šo darbu uz 7 dienām, samaksājot $1.
Tātad pēc video Jūs spiežat uz "Add to cart" lapas pašā apakšā un nākamajā lapā ievadat savus datus un bankas rekvizītus.
"State" nozīmē "Štats", tātad varam tur ielikt svītriņu; "ZIP Code" nozīmē "pasta indekss".
Telefona numuru labāk ierakstam ar Latvijas valsts kodu priekšā +371.
Pie bankas datiem jānorāda arī bankas kartes numurs (tas redzams uz Jūsu kartes un sastāv no16 cipariem, to labāk ievadīt bez atstarpēm) un CVV Number - tie ir 3 cipari vai pēdējie 3 cipari Jūsu kartes aizmugurē uz paraksta joslas.

Tagad no Jūsu konta pārskaitīsies $1 jeb ~ Ls0,55, kas Jums dod iespēju turpmākās 7 dienas izpētīt savu darba profilu un iepazīties ar Projektu.
Ja Jums šajā etapā rodas kādas problēmas, un nevarat tikt tālāk, dodiet man ziņu, mēģināšu palīdzēt! Varbūt kaut kas nav pareizi ievadīts.

Turpmāk Jums vairs bankas datus nevajadzēs ievadīt, jo, piemāram, kad aktivizēsiet savu Pārdevēja statusu vai pirksiet produktu, spiežot uz attiecīgas opcijas, produkta summa automātiski tiks atskaitīta no jūsu konta.
Visiem Jūsu veiktajiem maksājumiem varēsiet sekot līdzi savā profilā konta sadaļā (Your Account manager / Your Billing & Invoices).
Pēc šī pirmā maksājuma ($1) Jums būs pieeja savam darba profilam, kuru Jums sākumā vajadzēs iepazīt, lai zinātu, kā ar to rīkoties. Tur Jums būs iespējas sekot līdzi visām Jūsu veiktajām darbībām, ienākumiem un izdevumiem, Jūsu klientu statusam, utt.
Jūsu profilā Jums būs galvenā lapa (Dashboard), kurā Jūs atradīsiet svarīgāko informāciju, lai iepazītos ar Projektu
un uzstādītu savu sistēmu darba sākšanai. Šajā lapā Jūs vienmēr varēsiet nokļūt, spiežot uz "Dashboard" lapas kreisajā pusē, vai arī uz "Home" lapas augšpusē. Sāciet ar to, ka noskatieties visus ievadvideomateriālus, kur Jums tiks skaidri parādīts, kur kas atrodas un ko kas nozīmē Jūsu profilā, un kādi pirmie soļi ir jāizdara.

Kopumā tur būs liels daudzums ar informāciju, bet Jums to visu uzreiz vēl nav nepieciešams apgūt. Bet, jo vairāk Jūs iedziļināsieties un mēģināsiet saprast, jo Jums būs vieglāk. Un, jo vairāk Jūs skatīsieties un klausīsieties šos videomateriālus, jo labāk apgūsiet arī angļu valodu. Tāpēc - acis un ausis vaļā! Smile Bet RELAX and be yourself!
Neraizējaties, ja nevarat pagaidām vēl uztvert visu vai kaut ko varbūt vispār nesaprotat, bet atvēliet sev pēc iespējas vairāk laika, lai to visu iepazītu. Skatieties tos pašus video atkārtoti! Ja kaut kas liekas par sarežģītu, ejiet tālāk pie kaut kā vieglāka!
Svarīgi ir noskatīties ORIENTATION video (vairākas reizes), tad arī Step 1 (Pārdevēja statusa aktivizēšana) un Step 2 (autoatbildētāja uzstādīšana).
Šos divus soļus Jums vajadzēs izpildīt jau sākumā, lai sagatavotos darbam.
Tātad vispirms Jums nepieciešams iegūt Pārdevēja atļauju jeb kļūt par Reseller. To Jūs darat, spiežot uz "Become a Reseller" un izvēloties opciju "Pay Monthly $19,97".
Tad no Jūsu konta automātiski tiks pārskaitīta nauda ($19,97), un Jums būs Pārdevēja tiesības uz 1 mēnesi.
Jūs uzreiz arī saņemat savu pirmo produktu jeb galvenos rīkus Jūsu profilā, ko Jūs varat gan izmantot, gan arī pārdot tālāk citiem (visas opcijas zem sadaļas "Level 1 Marketing suite").

Norēķināties par šo produktu Jūs varēsiet vēlāk, Jums šo naudiņu ($24,95) atskaitīs iespējams tikai pēc vairākām dienām. Jebkurā gadījumā Jums būs kopā samaksāts $19,97 + $24,95.
Tas ir minimums, lai varētu sākt strādāt. Tie kopā ir aptuveni Ls25.
Tātad šajā brīdī Jums jau ir Pārdevēja tiesības un pirmais produkts, kas ļauj Jums to pārdot tālāk un saņemt 100% komisijas naudu jeb pilnu produkta summu ($24,95) par katru Jūsu klientu, kas arī to būs iegādājies.

///Ja Jūs gadījumā pagaidām vēl nevēlaties aktivizēt savu Pārdevēja (Reseller) statusu, tad teorētiski Jūs varat arī sākt darbiņu uzreiz un sākt ievietot sludinājumus. Tad dodiet man ziņu, un es sūtīšu Jums 2. vēstuli ar tālākām norādēm!
Bet, lai Jūs varētu saņemt naudu, Jums būs nepieciešams Pārdevēja statuss, savādāk cilvēki zem Jums reģistrēsies un iegādāsies produktus, bet Jūs komisijas naudu nevarēsiet saņemt.
Tāpēc to visu labāk izdarīt jau sākumā. ///

Tālāk, vadoties pēc videomateriāla, izpildiet arī Step 2 un uzstādiet autoatbildētāju, lai visi Jūsu klienti varētu saņemt no kompānijas šīs automātiskās vēstules angļu valodā (jau gatavas vēstules, ko viņi saņems Jūsu vārdā - vai nu kā atbildi uz viņu veiktajām darbībām savā profilā (pēc reģistrēšanās, produkta pirkšanas u.c.) vai vienkārši informējoša rakstura vēstules, piemēram, par kādām jaunām iespējām Projektā. Vēstules būs Jūsu vārdā, tādējādi Jūs it kā pārstāvat kompāniju saviem klientiem.
Kad Jums būs uzstādīts šis autoatbildētājs, tad Jums būs pieejama arī pārskata tabula, kur būs redzams, cik cilvēki jau ir piereģistrējušies zem Jums (Leads), cik Jums jau ir klientu jeb kam jau ir 1. produkts (Customers), cik jau ir Pārdevēji (Resellers) un cik jau ir VIP personas zem Jums.

Es Jums, protams, iesaku iegādāties uzreiz arī 2. produktu (spiežot uz sarkanās opcijas lapas kreisajā pusē), bet tas ir Jūsu ziņā, vai un kad Jūs to iegādājaties.

Step 3 ir parādīts, kā izveidot savu videovizītkarti, bet tas nav obligāti, bez tā var iztikt pagaidām.
Iepazīstiet visas opcijas un mēģiniet saprast, kur kas atrodas un kas ko nozīmē. Jo vairāk laika Jūs tam veltīsiet, jo ātrāk
Jums viss kļūs skaidrāks.
Centieties nedarīt neko tehniski, bet, saprotot, ko Jūs darat, skatoties no putna lidojuma.
Tātad sākumā Jums tikai vajag izpildīt Step 1 un Step 2, un tas principā ir viss; pārējo varat iepazīt vienkārši
zināšanai, kas Jums radīs labāku priekšstatu par Projektu.
Kā arī, ja jūtaties droši, varat aktivizēt savu kontu jeb profila info, bet par to es vēl rakstīšu nākamajā vēstulē.

Ne tikai Jūsu klienti, bet arī Jūs ik pa laikam saņemsiet automātiskās vēstules no kompānijas manā vārdā angļu valodā.
Un nenobīstaties, ja šīs vēstules Jums varbūt atgādinās spamus, tas nav rādītājs šajā gadījumā, un nav nekas slikts. Projekts ir vēl pavisam svaigs un lielā aizrautībā nedaudz sasteigts Smile, tāpēc ir arī nenostrādātas lietas.
GALVENAIS IR TAS, KA PROJEKTS STRĀDĀ, UN KĀDA TAM IR DOMA!
Šīs vēstules izlasiet zināšanai, bet neglabājiet, savādāk Jums būs par daudz info. Vadieties galvenokārt no manām vēstulēm latviešu valodā! Tajās būs svarīgākās norādes.

Tā kā Jūs saņemsiet ļoti daudz informācijas, Jums būs nepieciešams to "filtrēt" jeb mēģināt saprast, kas Jums no tā visa tagad ir vajadzīgs, kas ir svarīgākais, un bez kā pagaidām var iztikt. Jūs to sajutīsiet - ja kaut kas liksies pārāk nesaprotams, tātad tam vēl nav īstais laiks.
Iesaku Jums veltīt šim Projektam tik daudz laika, cik vien varat atļauties, lai citas lietas Jūs no tā nenovērš un Jūs maksimāli ātri varētu apgūt šo darbiņu. Jo tikai pašā sākumā viss liekas neskaidrs, bet pēc tam sapratīsiet, ka tas viss Jums jau ir pazīstams, un Jums radīsies milzīga interese.
Kāpēc? Tāpēc, ka mēs visi jau zinam, ka Internets ir pati progresīvākā un vērienīgākā lieta, kas jebkad ir izgudrota. Tas paver milzīgas (!!!), pareizāksakot, bezgalīgas iespējas visās iespējamās nozīmēs. Tam, tāpat kā visumam, nav ne gala, ne malas, jo tas ir nepārtrauktā mainības procesā - katru sekundi nāk klāt jauna informācija un aiziet vecā, tātad tas nav apgūstams. Viss jaunais attīstās neticamā ātrumā.
Tā kā, šajā vidē darbojoties, nekad nevar būt garlaicīgi, jo var mācīties un mācīties, un uzzināt arvien jaunas aizraujošas lietas. Ne jau velti praktiski visi Latvijas iedzīvotāji ir reģistrējušies draugos.lv (tas jau ir kļuvis par normu) un aktīvi darbojas dažādos citos sociālajos tīklos, jo tas ir tas, kas mūs visvairāk aizrauj. Vajag tikai to visu apgūt. Turklāt te mēs to varēsim darīt internacionālā līmenī un būt kontaktā ar visu pasauli, ja gribēsim.

Tātad pagaidām NESTEIDZATIES, bet lēnā garā vispirms rūpīgi iepazīstieties ar manu vēstuli, un tad arī pamazām pētiet savu profilu. Ar vēsu prātu lēnām un prātīgi darbojoties, apgūsiet visu daudz labāk un ātrāk.
Veltiet tam vairākas dienas vai pat nedēļu!
Jo vairāk izbrīvēsiet tam laiku, jo labāk.
Bet, kolīdz viss būs daudzmaz skaidrs, jāķeras pie lietas aktīvi, lai būtu rezultāts!

Tātad principā Jūsu darbiņš būs ievietot sludinājumus, atbildēt uz cilvēku e-pastiem un sūtīt viņiem tālāk manas vēstules, kas tad jau būs Jūsu vēstules.

Ja esat ar mani, iesaku Jums arī izdrukāt šo vēstuli, lai varat to pārlasīt katrā izdevīgā brīdī, jo informācijas ir daudz, bet te nav neviena lieka vārda.
Ja Jums šobrīd nav īsti skaidrs, ar ko vajadzētu sākt, tad:
1. Lasam vēlreiz lēnām un uzmanīgi cauri šo vēstuli.
2. Spiežam uz zemāk esošā linka un reģistrējamies sistēmā, izpildot visas darbības, ko iepriekš aprakstīju.
Iepazīstamies ar Projektu un savu darba profilu.
3. Kad viss ir daudzmaz iepazīts un esam gatavi darbam, dodiet man ziņu! Tad varēs pamazām sākt domāt sludinājumus un ievietot tos Internetā (sīkāk nākamajā vēstulē).

http://www.pureleverage.com/launch/11?id=stagnese
Lai veicas!
Droši un uz priekšu!
Un jo īpaši, ja ir šaubas un neticība - nāc un pārliecinies! Wink

Un vēlāk gaidīšu ziņu!

Ar cieņu un jauku dienu vēlot,
Jūsu agnese
(2782397Cool

P.S.
Ja Jums ir vēl kādi konkrēti jautājumi, droši rakstiet! Esmu vienmēr klikšķa attālumā, lai palīdzētu!

Kad gribēsiet sākt darbu, rakstiet man uz e-pastu stagnese@inbox.lv pēc tālākām instrukcijām, norādot, ka vēlaties saņemt 2. vēstuli.


P.P.S.
Ja nu gadījumā tomēr šaubaties un domājat, ka netiksiet galā, un pagaidām nevēlaties iesaistīties, bet zinat kādu cilvēku, kam šis darbs varētu interesēt, tad, lūdzu, sūtiet šo vēstuli tālāk!

NB (Nota Bene!)
Šī vēstule ir patiesa un pavisam nopietna, tomēr tās autoram piemīt arī specifiska humora izjūta, kas pa retam parādās atsevišķās frāzēs (tāpēc vēlams to nepārprast).
12.07.2013 20:20
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Karin6x Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Jul 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
RE: Darba piedāvājums
Nu bet protams Very Happy Tur tak pat vairāk par trešo daļu nevar saņemties izlasīt!
18.07.2013 16:54
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
mon Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Aug 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #4
RE: Darba piedāvājums
Es piepelnos šajos portālos:
http://sexchat.lv
29.08.2013 18:54
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
picija12 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: May 2014
Reputācija: 0
Ziņojums: #5
RE: Darba piedāvājums
Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.
Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka tas viss darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 5 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!!Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

1.Solis - reģistrēties paypal.com
2. Solis - Naudas pārsūtīšana.

Uz katru no šiem e-pastiem nadas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši:

11. cheap@lo.hi

Uzmanību svarīgs mirklis!!!
Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.
Izvēloties "Send money" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi kāī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs.
01.05.2014 14:45
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija