Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darba izstrāde
Autors Ziņa
help2014 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 8
Pievienojās: Feb 2014
Reputācija: -6
Ziņojums: #1
Darba izstrāde
Sveicināti!Meklēju cilvēku, kas ir spējīgs par attiecīgo samaksu izstrādāt darbu informācijas tehnoloģiju jomā.Obligāts nosacījums-augsta kvalifikācija.Detaļas sarakstoties.
17.02.2014 10:23
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #2
RE: Darba izstrāde
Es tā arī nesapratu tas ir darba, līgumdarba vai "uzraksti man diplom/kursa darbu" piedāvājums?

Viens gan ir skaidrs - tiek meklēts cilvēks kurš IT nozarē ir augstu kvalificēts pilnīgi visās jomās, pārzin visas programmēsanas valodas utml. Bet diemžēl būs pagrūti, Latvijā problēmas ar augsti kvalificētu darbaspēku, es reiz meklēju cilvēku kuram ir velosipēda, AM, A1, B1, Kvadricikla, Atpūtas kuģa, A2 ,B, C1, C, D1, D1E, CE, A, D, DE, tramvaja, vilciena, lidmašīnas, helikoptera un tankkuga vadītāja apliecības, bet neatradu...
17.02.2014 12:56
help2014 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #3
(17.02.2014 12:56 )Blekss rakstīja:  Es tā arī nesapratu tas ir darba, līgumdarba vai "uzraksti man diplom/kursa darbu" piedāvājums?

Viens gan ir skaidrs - tiek meklēts cilvēks kurš IT nozarē ir augstu kvalificēts pilnīgi visās jomās, pārzin visas programmēsanas valodas utml. Bet diemžēl būs pagrūti, Latvijā problēmas ar augsti kvalificētu darbaspēku, es reiz meklēju cilvēku kuram ir velosipēda, AM, A1, B1, Kvadricikla, Atpūtas kuģa, A2 ,B, C1, C, D1, D1E, CE, A, D, DE, tramvaja, vilciena, lidmašīnas, helikoptera un tankkuga vadītāja apliecības, bet neatradu...

Speciāli priekš Jums atkārtoju- visas detaļas sarakstoties.
20.02.2014 12:04
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #4
Jā un tagad visi pēc kārtas rakstīs tev privātās ziņas pat nenojaušot par kādu tēmu iet runa Smile Labu veiksmi!
20.02.2014 12:12
help2014 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #5
(20.02.2014 12:12 )Blekss rakstīja:  Jā un tagad visi pēc kārtas rakstīs tev privātās ziņas pat nenojaušot par kādu tēmu iet runa Smile Labu veiksmi!

Neatņemiet lūdzu manu laiku. Lai veicas!
20.02.2014 15:12
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #6
Ok, centīšos būt tiešs un saprotams, mēgināšu iztikt bez sarkasma.

Lūdzu atbildes uz sekojo;siem jautājumiem:
Es tā arī nesapratu tas ir darba, līgumdarba vai "uzraksti man diplom/kursa darbu" piedāvājums?
Par kāda tipa darbu iet runa (programmēšanas, tīklu administrēšanas, IT drošiba vai kas cits)?
Kādas IT nozares zināšanas būs nepieciešamas (programmēšanas valodas, zināšanas serveru administrēšanā utt.)?

Atbilde "visas detaļas sarakstoties" nav nekāda atbilde un nepalīdzēs nevienam. Kā jau pats ieminējies - laiku tērēt nevajadzētu un es tam pilnībā piekrītu (lai gan pats savu tērēju šajā muļķīgajā foruma tēmā). Tieši tāpēc atbildes uz šiem jautājumiem ir svarīgas, lai cilvēks var ienākt, izlasīt saprast par ko apmēram ir runa un izlemt vai sazināties privāti vai nē. Pretējā gadijumā (pieņemot ka atrodas gana izmisuši cilvēki kas gatavi atsaukties uz šādu sludinājumu) šos jautājumus uzdos visi interesenti privāti, tu tērēsi laiku uz tiem atbildot un daļa jautājumu uzdevēju būs bezjēdzigi tērējuši laiku tev rakstot, jo izrādas ka viņu IT specializācija ir par tēmu kas nav nepieciešama tava mega darba izstrādei.

Vienkārši draudzīgs ieteikums - apskaties uz ciparu (kas ir 0) pie saņemtajām privātajām ziņām un padomā, ka varbūt maniem jautājumiem ir kāda jēga nevis es mēģinu tev dzivi bojāt. Protams, es varu šos jautājumus aizrakstīt arī tev privāti un tad pārpublicēt atbildes šeit, ja tev tā vieglāk, bet akal lieks laika tēriņš ...
20.02.2014 15:45
help2014 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #7
(20.02.2014 15:45 )Blekss rakstīja:  Ok, centīšos būt tiešs un saprotams, mēgināšu iztikt bez sarkasma.

Lūdzu atbildes uz sekojo;siem jautājumiem:
Par kāda tipa darbu iet runa (programmēšanas, tīklu administrēšanas, IT drošiba vai kas cits)?
Kādas IT nozares zināšanas būs nepieciešamas (programmēšanas valodas, zināšanas serveru administrēšanā utt.)?

Atbilde "visas detaļas sarakstoties" nav nekāda atbilde un nepalīdzēs nevienam. Kā jau pats ieminējies - laiku tērēt nevajadzētu un es tam pilnībā piekrītu (lai gan pats savu tērēju šajā muļķīgajā foruma tēmā). Tieši tāpēc atbildes uz šiem jautājumiem ir svarīgas, lai cilvēks var ienākt, izlasīt saprast par ko apmēram ir runa un izlemt vai sazināties privāti vai nē. Pretējā gadijumā (pieņemot ka atrodas gana izmisuši cilvēki kas gatavi atsaukties uz šādu sludinājumu) šos jautājumus uzdos visi interesenti privāti, tu tērēsi laiku uz tiem atbildot un daļa jautājumu uzdevēju būs bezjēdzigi tērējuši laiku tev rakstot, jo izrādas ka viņu IT specializācija ir par tēmu kas nav nepieciešama tava mega darba izstrādei.

Vienkārši draudzīgs ieteikums - apskaties uz ciparu (kas ir 0) pie saņemtajām privātajām ziņām un padomā, ka varbūt maniem jautājumiem ir kāda jēga nevis es mēģinu tev dzivi bojāt. Protams, es varu šos jautājumus aizrakstīt arī tev privāti un tad pārpublicēt atbildes šeit, ja tev tā vieglāk, bet akal lieks laika tēriņš ...

Kāda tieši Jums ir kvalifikācija?Vai ir vismaz maģistra grāds IT?Jūs esat piereģistrēts šeit no 2005.gada , bet reputācija 0... Ir laiks aizdomāties Smile
22.02.2014 07:59
martins Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 93
Pievienojās: Feb 2009
Reputācija: 3
Ziņojums: #8
Bleks visu tieši un precīzi uzrakstīja, pat ja viņam nav nemaz bijusi interese par konkrēto piedāvājumu (kuru gan nespēju saskatīt).
Kurš augsti kvalificēts cilvēks vispār atsauksies uz darba sludinājumu, kurā netiek cienīts kandidāta laiks?!?!?!
24.02.2014 21:28
help2014 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #9
Lai pārtrauktu šo sarunu ne par ko Smile Tiek meklēts cilvēks vismaz ar maģistra grādu IT jomā.Lūdzu pārējiem netērēt manu laiku.
25.02.2014 07:07
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija