Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darba izstrāde
Autors Ziņa
help2014 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 8
Pievienojās: Feb 2014
Reputācija: -6
Ziņojums: #1
Darba izstrāde
Labdien!Tiek meklēts cilvēks, kas ir spējīgs uzrakstīt IT maģistra darbu.
09.03.2014 13:38
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #2
RE: Darba izstrāde
Šis ir tas pats, jeb jauns "piedāvājums"? Very Happy
09.03.2014 16:40
Ģirts_Z Atslēdzies
Pīp' mutē
**

Ziņojumi: 19
Pievienojās: Nov 2013
Reputācija: 1
Ziņojums: #3
reāli skumji.
09.03.2014 21:49
Dr. evel Atslēdzies
pasaule buus mana!!!

Ziņojumi: 566
Pievienojās: Dec 2008
Ziņojums: #4
Ieej ss.lv un pameklē tur. Esot vesela sadaļa ar daudziem sludinājumiem, kas nodarbojas ar darbu rakstīšanu profesionāli.
10.03.2014 13:49
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #5
hey. es esmu spējīgs uzrakstīt maģistra darbu. man pat ir oficiāls apliecinājums.
10.03.2014 17:00
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
help2014 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #6
(09.03.2014 16:40 )Blekss rakstīja:  Šis ir tas pats, jeb jauns "piedāvājums"? Very Happy

Nespamo
11.03.2014 12:57
Kaspars Balodis Atslēdzies
¥

Ziņojumi: 344
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #7
Re kur vesels saraksts ar tādiem.
14.03.2014 01:18
Dr. evel Atslēdzies
pasaule buus mana!!!

Ziņojums: #8
Kāds te sakars ar maģistratūras studentiem?
15.03.2014 19:22
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 469
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #9
(15.03.2014 19:22 )Dr. evel rakstīja:  Kāds te sakars ar maģistratūras studentiem?

Tie visi atbilst 1. postā minētajai prasībai.
17.03.2014 11:04
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #10
Andreas, tā nu gan nav taisnība! Status "maģistratūras students" automātiski nenozīmē ka ir spējas uzrakstīt maģistra darbu. Ir pavisam reāla iespēja ka tomēr nespēj, paskaties piemēram help2014 - visticamāk ir ticis līdz maģistratūrai un IT maģistratūrai, ja jau diedelē darbu, bet pēc foruma ierakstiem redzams ka sajēga par IT līdzinās 3. klases skolnieka līmenim (kas pavisam noteikti ir pa maz lai izpildītu jebkuru mājasdarbu bakalaura līmenī, nemaz nerunājot par maģistra darbiem).
Maģistratūras grāda iegūšana gan varētu nozīmēt ka cilvēks spēj uzrakstīt maģistra darbu.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 17.03.2014 11:20 Blekss.)
17.03.2014 11:19
help2014 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #11
(17.03.2014 11:19 )Blekss rakstīja:  Andreas, tā nu gan nav taisnība! Status "maģistratūras students" automātiski nenozīmē ka ir spējas uzrakstīt maģistra darbu. Ir pavisam reāla iespēja ka tomēr nespēj, paskaties piemēram help2014 - visticamāk ir ticis līdz maģistratūrai un IT maģistratūrai, ja jau diedelē darbu, bet pēc foruma ierakstiem redzams ka sajēga par IT līdzinās 3. klases skolnieka līmenim (kas pavisam noteikti ir pa maz lai izpildītu jebkuru mājasdarbu bakalaura līmenī, nemaz nerunājot par maģistra darbiem).
Maģistratūras grāda iegūšana gan varētu nozīmēt ka cilvēks spēj uzrakstīt maģistra darbu.

Uzrakstiet lūdzu ko esat pats pabeidzis Smile
18.03.2014 08:37
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #12
Vidusskolu un pāris kursus datoriķos. Biju no tiem kas izvēlējās vairāk laika veltīt darbam (IT nozarē) nekā studijām, jo konkurences apstākļos kur figurē tādi kadri kā "help2014", kuri pat nesaprot paši savu stulbumu un staigā apkārt ar pirktiem diplomiem, diploma vērtība nav diezko augsta (diemžēl). Kā reiz liela daļa darbadevēju to ir ievērojuši, līdz ar to viņiem diploma esamība/neesamība vairs nav svarīga. un zini, esmu, pilnībā apmierināts ar savu izvēli, strādājot un mācoties patstāvīgi esmu apguvis lietas kas mani interesē, cilvēki un klienti ar kuriem strādāju ir apmierināti un kko arī no IT sajēdzu. Par tevi gan man tādas pārliecības nav.

P.S. Lai cik mīnusus vai plusus tu kādam forumā pēc kārtas saliktu tas nekādā gadijumā nepastiprinās tavus argumentus un nepavājinās mīnusu saņēmēja argumentus. Un kā reiz, ja tomēr tev šis virtuālais reitings ir tik svarīgs, tad iesaku padomāt, kāpēc man vienīgie mīnuši par šo tēmu ir no tevis, bet tu savus mīnusus esi nopelnijis no vairākiem foruma vislabāk vērtētajiem lietotājiem?

P.S.S Es ļoti labprāt dzirdētu tavu paskaidrojumu - kurā brīdī (šeit forumā) es esmu bijis rupjš, nekorekts vai uzrakstijis kko muļķīgu? Ja jau tu tā apgalvo, tad nebūs problēmu pamatot...
18.03.2014 09:02
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 469
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #13
Hāāā, izskatās, ka šis nav pirmais pilsoņa mēģinājums nopirkt gatavu darbu. Very Happy
http://fizmati.lv/forums/thread-6092.html

btw. Kāds ar vairāk tiesībām palabojiet reitinga sistēmu! Nedrīkst būt tā, ka var reitot vienu personu vairākas reizes dienā (nabaga Bleksam jau 3x"-1" no viena dārzeņa). Normāli, ja ir kaut kāds starplaiks un/vai citu jūzreu reitošanas skaits.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 18.03.2014 09:41 .)
18.03.2014 09:31
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #14
Jā, es arī šodien ievēroju līdzibas šiem profiliem Smile Pēc gada būs kautkas2015

Par reitinga sistēmu manuprāt vislabāk būtu piesiet reitingu konkrētam postam vai vismaz foruma tēmai, tā lai pārskatot lietotāja plusus un mīnusus ir links uz kura uzspiest un apskatīties kur Blekss bijis lohs un kur nē. Bet ņemot vērā foruma koda vecumu, pieļauju ka tas būtu diezgan čakarīgi un varētu būt slinkums. Andreasa minētos ierobežojumus vajadzētu varēt gana ātri sakodēt.
18.03.2014 09:56
Dr. evel Atslēdzies
pasaule buus mana!!!

Ziņojums: #15
(18.03.2014 09:02 )Blekss rakstīja:  Vidusskolu un pāris kursus datoriķos. Biju no tiem kas izvēlējās vairāk laika veltīt darbam (IT nozarē) nekā studijām, jo konkurences apstākļos kur figurē tādi kadri kā "help2014", kuri pat nesaprot paši savu stulbumu un staigā apkārt ar pirktiem diplomiem, diploma vērtība nav diezko augsta (diemžēl). Kā reiz liela daļa darbadevēju to ir ievērojuši, līdz ar to viņiem diploma esamība/neesamība vairs nav svarīga. un zini, esmu, pilnībā apmierināts ar savu izvēli, strādājot un mācoties patstāvīgi esmu apguvis lietas kas mani interesē, cilvēki un klienti ar kuriem strādāju ir apmierināti un kko arī no IT sajēdzu. Par tevi gan man tādas pārliecības nav.

Darba pieredze, protams, ir laba lieta. Tomēr tie cilvēki, kuri nav ieguvuši kvalitatīvu izglītību, bet pēc iespējas ātrāk sākuši strādāt, daudz ātrāk izsmeļ savu profesionālās izaugsmes potenciālu, nekā tie, kas tiešām ir kvalitatīvi apguvuši studijas un strādāt sākuši vēlāk (protams, bez pārspēlējumiem). Kaut kur internetā lasīju tādu atziņu, kurai arī zināmā mērā piekrītu.
20.03.2014 18:36
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija