Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
macbook fizmatam
Autors Ziņa
8mellene8 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 11
Pievienojās: Sep 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Question macbook fizmatam
Sveiki!Smile
Tātad šogad kļušū (cerams) par FMF studentu matemātiķos.
Drīz iegādāšos jaunu portatīvo un nu ļoooti gribās Mac book air, bet..
visu mūžu esmu strādājusi uz win7. Gribās jau to pāreju un ticu, ka ar laiku piešaušos. Vairāk ai mazāk datoru izmantoju izklaidei- netam- no gameing un mācībām.
Tur arī āķis- MS offis atšķirības. Kā būs? Vai kādam ir macbook? Vai, piem, uz excel būs jāstrādā arī lekcijās uz sava portatīvā? Un mājas darbi? shortcut būs atšķirīgi un taml + wordā bakalaura darbu rakstīt???
Vēlos dzirdēt pieredzi. Daudziem FMF ir maci?? Very Happy
Nu jā, aemu gatava uzklausīt visa veida info par šo tēmu. Kādas vēl proble'mas būs?

Ja jau man galveinais ir ms offiss, tad vrb tiešām ņemt pc un miers? Bet sirds vēl aizprojās tiecās uz macu...Sad
01.07.2014 13:12
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #2
RE: macbook fizmatam
Daudziem ir LibreOffice. http://www.libreoffice.org/
01.07.2014 13:42
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
8mellene8 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #3
(01.07.2014 13:42 )ki rakstīja:  Daudziem ir LibreOffice. http://www.libreoffice.org/

Tātad iedrošini?
Vai neatšķirās arī uz win7 un mac?

Vai kādam ir arī macbook?

Bet paldies par atbildiSmile
01.07.2014 13:55
joo Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 98
Pievienojās: Sep 2012
Ziņojums: #4
Esmu nomācījies Fizmatos vienu gadu un fakultātē nevienu macbooku neatceros manītu.
01.07.2014 22:40
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 469
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #5
Ja ļoooti gribas, pērc nost. Nepamēģināsi, neuzzināsi vai jabloks ir tavs mūža gadžets.
MS Offce ir arī uz mac ( http://www.microsoft.com/mac ). Lekcijās nav jāstrādā uz portatīvā, pietiek ar piezīmēm uz lapiņas. Laboros jebkāda tabulu programma noderēs. User interface protams būs citāds, bet tas ir max. nedēļas jautājums, lai piešautos.

p.s. personīgi man riebjas Apple un gandrīz viss ar to saistītais. ;D
02.07.2014 08:24
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #6
Lai piešautos pie mac nav vajazdīga nedēļa. No personīgās pieredzes - nekad nebiju sēdējis pie mac, sāku strādāt jaunā darbā kur bij jāstrādā pie mac, pēc pirmās dienas atnākot mājās bij pretīgi apsēsties pie win.

Par OS studiju sakarā - vari neuztraukties, ir studenti kas pamanās iegūt diplomu, bet personīga datora, tā kā neviena no OS tevi neierobežos tik ļoti lai radītu būtiskus traucējumus studiju procesā. Kirila pieminētā LibreOffice lieliski tiks galā ar .doc,.docx,.xls,.xlsx utt. MS sūdiem un pietam nemaksās tev neko un nebus arī jāzog. Vizuāli gan vairāk atgādina (ja nekas nav mainijies, sen neesmu downlodojis un updatojies) pavecāku MS Office versiju, bet tas ir tikai vizuāli.

Attiecībā uz Andreasa pieminēto riebumu pret Apple - pavisam noteiktu redzu iemeslus kāpēc lai ienīstu iphonus un tāda veida gadžetus, bet datorus un OS priekš datoriem viņi māk "uzmeistarot".

Summary: ja kaut nedaudz gribās un vari to atļauties, tad būtu muļķīgi to nedarīt.

P.S.šī viedokļa paudējs ir MS ienīdējs.
02.07.2014 17:19
battery Atslēdzies
Duracell

Ziņojumi: 121
Pievienojās: Aug 2008
Ziņojums: #7
Jebkurā gadījumā uz OS X vienmēr būs virtuālie risinājumi: VirtualBox, VMWare utt, kuros varēsi instalēt visu windozisko.
03.07.2014 19:10
wizulis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 25
Pievienojās: Sep 2009
Ziņojums: #8
Vienīgā problēma, kas varētu būt, ir ar specifisku programmnodrošinājumu (Mathmetica, Maple, Matlab), kur tev kursabiedri nevarēs palīdzēt sainstalēt. Savādāk visu izdarīt nevajadzētu būt problēmām.
04.07.2014 09:07
Dr. evel Atslēdzies
pasaule buus mana!!!

Ziņojumi: 566
Pievienojās: Dec 2008
Reputācija: 1
Ziņojums: #9
(01.07.2014 13:12 )8mellene8 rakstīja:  + wordā bakalaura darbu rakstīt???

To es gan neieteiktu.
04.07.2014 19:57
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 469
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #10
(04.07.2014 09:07 )wizulis rakstīja:  Vienīgā problēma, kas varētu būt, ir ar specifisku programmnodrošinājumu (Mathmetica, Maple, Matlab), kur tev kursabiedri nevarēs palīdzēt sainstalēt. Savādāk visu izdarīt nevajadzētu būt problēmām.

Mathematica, Origin, R, Matlab, Octave visi iet uz maciem. Maple sūdu labāk izmest nakuj, lai lieto kanādieši.
06.07.2014 13:19
rigerts Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Jul 2014
Ziņojums: #11
Man gan Macbook ne pārāk... nedomāju, ka tas būtu pats izdevīgākāis risinājums studijām.
16.07.2014 12:36
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #12
Nu labu datoru studijām vispār ir diezgan muļķīgi pirkt, es (un domāju ka lielākā daļa kas šeit izteicās) gan šajā gadijumā pieņēmu ka ganjau dators tiks izmantots ne tikai studiju vajadzībām un iespējams netiks izmests pēc studiju beigšanas.

Tāpat arī "man mac nepatīk" nav arguments ka tā ir slikta izvēle, tā ir slikta izvēle tev personīgi. Ja ir valīdi argumenti kāpēc viņš neder vai ir sliktāks tad tos arī uzraksti.
16.07.2014 13:05
8mellene8 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #13
(16.07.2014 13:05 )Blekss rakstīja:  Nu labu datoru studijām vispār ir diezgan muļķīgi pirkt,
Kāpēc? tāpēc, ka nav nepieciešamas visas tā "fīčas" vai vnk tāpat jau pirks jaunu pēc dažiem gadiem vai vrb vnk pa kojām novazās??Very Happy
16.07.2014 19:47
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #14
Tāpēc ka studijām dators nav nemaz tik ļoti vajadzīgs, pat datoriķis var iztikt bez datora studijās (šis gan velk uz "teorētiski"). Ja dators tiek pirkts tikai studiju vajadzībām un nēkādi citādi netiks izmantots, tad tas ir tas pats kas nopirkt jaunu auto lai vienreiz aibrauktu uz veikalu.
16.07.2014 20:04
mairitaaa Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Sep 2014
Ziņojums: #15
es kaut kā tomēr windows ceļu izvēlos Wink
23.09.2014 14:30
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija