Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 2 balsis - 5 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabla Prim
Autors Ziņa
NablaPrim Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 8
Pievienojās: Oct 2014
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Nabla Prim
TL; DR: Nabla Prim ir radikāli lieliska partija. Gāzīs kalnus.

Sveicināti !

Jums ir apnikušas visas tās labējikreisi galējicentriskās ekstrēmistu partijas, kuru pārstāvji ieejot mūsu mīļajā fakultātē nenoslauka kājas un pīpē tuvāk par 10 metriem no tās ieejas, klaji neuztraucoties par fizmatu veselību, novecojušām E-studijām un stāvajām kāpnēm uz kopmītnēm ?

Nabla Prim ir jauna, radikāli lieliska fizmatu partija.

Gluži kā nabla(∇) un prim(') pilda svarīgas funkcijas mūsu studijās, Nabla Prim pildīs svarīgas funkcijas mūsu studiju dzīves pilnveidošanā un studiju procesa uzlabošanā.

Nabla Prim pārstāvju rindās ir pulcējušies gan vairāki FMF SP oficiāli atzītie Gada Aktīvisti, gan akadēmiski izcili studenti, gan ar citu augstskolu pieredzi bagāti studenti, gan 25/7 darba rūķi.

Padarīt fizmatu labklājību apjomīgāku ir labi, taču arī fizmatu rindas ir jādara kuplākas*.

Par radikālu lieliskumu!

*Britu zinātnieki pierādījuši, ka tieši Nabla Prim pārstāvji ir aktīvākie JFS un Zinātnieku nakts darboņi, kā arī braucēji uz Latvijas skolām - fizmatiskā dzīvesveida un fakultātes popularizēšanas entuziasti.
15.10.2014 22:21
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Virga Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 27
Pievienojās: Sep 2009
Reputācija: 1
Ziņojums: #2
RE: Nabla Prim
vai nabla prim == laplasiānis?
16.10.2014 07:55
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
NablaPrim Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #3
(16.10.2014 07:55 )Virga rakstīja:  vai nabla prim == laplasiānis?

Nē, nabla prim nav laplasiānis, jo nabla ir vektoriāls operators jeb tuvināti uzskatāms par vektoru. Vektora atvasinājums, arī pēc nezināma lieluma, kurš noslēpies zem prim, joprojām būs vektors un tātad noteikti ne laplasiānis, kas ir skalārs operators.
16.10.2014 14:51
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Akmens Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 14
Pievienojās: Apr 2013
Ziņojums: #4
(16.10.2014 14:51 )NablaPrim rakstīja:  
(16.10.2014 07:55 )Virga rakstīja:  vai nabla prim == laplasiānis?

Nē, nabla prim nav laplasiānis, jo nabla ir vektoriāls operators jeb tuvināti uzskatāms par vektoru. Vektora atvasinājums, arī pēc nezināma lieluma, kurš noslēpies zem prim, joprojām būs vektors un tātad noteikti ne laplasiānis, kas ir skalārs operators.

Jājautā tikai, atvasinājums pēc kura argumenta? Korupcijas? Elitisma? Very Happy
17.10.2014 13:31
NablaPrim Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #5
(17.10.2014 13:31 )Akmens rakstīja:  Jājautā tikai, atvasinājums pēc kura argumenta? Korupcijas? Elitisma? Very Happy

Nabla Prim pārstāvju rīcībā nav informācijas par tāda argumenta eksistenci, pēc kura atvasinot nablu varētu iegūt laplasiāni. Atgādinām, ka laplasiāni var iegūt nablu skalāri reizinot ar nablu.

Pēc Jūsu ieteikuma pārbaudījām Nabla Prim darbaspējas atvasinājumu gan pēc korupcijas, gan pēc elitisma. Abos gadījumos atvasinājums bija nulle visā darbaspējas definīcijas apgabalā.
17.10.2014 20:40
Dr. evel Atslēdzies
pasaule buus mana!!!

Ziņojumi: 566
Pievienojās: Dec 2008
Reputācija: 1
Ziņojums: #6
(17.10.2014 20:40 )NablaPrim rakstīja:  atvasinājums bija nulle visā darbaspējas definīcijas apgabalā.

Vienādojumu studijā, lai varu pārbaudīt!
17.10.2014 21:06
NablaPrim Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #7
(17.10.2014 21:06 )Dr. evel rakstīja:  Vienādojumu studijā, lai varu pārbaudīt!

Nabla Prim darbaspējas vienādojums šobrīd gaida patentu, kā efektīvākais cilvēciskā potenciāla pielietojums, tāpēc plašākai publikai vēl netiek atklāts.

Varam gan teikt, ka tā kā vienādojumā neietilpst ne elitisms, ne korupcija, atvasinājumi pēc šiem abiem mainīgajiem ir vienādi ar nulli visā definīcijas apgabalā.
17.10.2014 23:55
NablaPrim Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #8
TL;DR: Ir cilvēki. Labi darīs labi daudz labu lietu.

Swagbrītiņ !!!1

Vēlamies iepazīstināt ar sevi sīkāk. Nabla Prim ir savās rindās sapulcējuši cilvēkus.

Šoreiz iepazīstinām ar Nabla Prim plānotajiem darbiem:

Akadēmiskajā jomā:
- Studiju programmu padomju aktualizēšana studentu vidū.
- Kursu vecāko sistēmas izstrāde un ieviešana.
- Zinātniskās literatūras konkurss pavasarī, kad pēdējiem kursiem ir skaidrākas gala darbu aprises un tam nepieciešamie materiāli.
- Pasniedzēju Gada balva uz Ziemassvētkiem.
- Uzlabot mācību materiālu pieejamību e-studijās.

Propagandas jomā:
- Popularizēt fizmatisko dzīvesveidu un fakultāti Latvijas skolās.
- Piedalīties dažādos pasākumos, piemēram, Skola 2015, Zinātnes pagalms, Zinātnieku nakts, Dabaszinātņu diena, Eksakto zinātņu diena un citi.
- Atbalstīt Jauno Fiziķu skolu un Mazo Matemātikas universitāti gan ar cilvēkresursiem, gan ar finansēm.
- Darīt ar fizmatiem saistītās vietas internetā aktīvākas, piemēram, ar rakstu sēriju “Fizmati pēc fizmatiem” un sēžu atskatu publicēšanu fizmati.lv.
- Atdzīvināt Fizmatu rekordus.
- Nodrošināt gana biezu ledu fizmatiem uz ledus.

Sociālajā jomā:
- Publiska mikroviļņu krāsns.
- Publisks grāmatu plaukts, kur var atstāt sev vairs ne ļoti vajadzīgās grāmatas un kur var paņemt vai aizņemties atstātās grāmatas.
- Oranžās līnijas atjaunošana.
- Nodrošināt vienmēr pieejamu tāfeli un krītu redzamā vietā.
- Atjaunināt roku žāvētājus tualetēs.

Pirmkursnieku jautājumu jomā:
- Mācību vakari pirmkursniekiem ar veckursniekiem un veckursniekiem ar veckursniekiem(visiem kursiem kopā).
- Sesijas simulācija.
- Aktualizēt Pirmkursnieka manuāli.

Sporta jomā:
- Fizmatu mini turnīrs (ar apbalvošanu un rezultātu paziņošanu).
- Zoles un šaha turnīri.
- Spēļu vakari n reizes semestrī, kur n >= 2 un n pieder naturālo skaitļu kopai.
- Aktualizēt trenežieru zāles tuvumu un atvērtību studentiem, kā arī veltīt finansējumu zāles attīstībai.

Labprāt centīsimies atbildēt uz jautājumiem.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 22.10.2014 00:50 NablaPrim.)
22.10.2014 00:49
NablaPrim Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #9
[Bilde 8IDFwVFP]

Kalvis: Esmu ideālists- vienmēr neapmierināts ar savu darbu, jo vienmēr var labāk. Cenšos apņemties projektus/darbus, kuri pildāmi ar radošu un racionālu prātu. Nebaidos iet savu ceļu, īstenot šķietami nereālas idejas. Ceru atgriezt Fizmatus savā kādreizējā godībā.

Andis: Mana galvenā motivācija darboties SP ir altruisms un iespēja attīstīt savas spējas darboties komandā.
Esmu piedalījies Zinātnieku Nakts rīkošanā un arī darbojos Jauno Fiziķu Skolā. Palīdzu ģenerēt idejas un sagatavot visu pasākumiem.
Studentu Padomē es aktīvi piedalīšos organizēšanā, savu spēju robežās celšu fizmatu tēlu un centīšos būt labs komandas spēlētājs.

Alise Ella: Mīlēt un cienīt visu fizmatisko es sāku jau krietnu laiciņu pirms man bija iespēja mugurā vilkt pašai savu oranžo kreklu un lepni saukties par fizmatu. Tie bija tieši FMF SP civēki, kuru organizētajos pasākumos tiku aplipināta ar šo mīlestību, pateicoties viņiem izvēlējos mācības turpināt tieši Fizmatos. Tagad arī es esmu apņēmības un entuziasma pilna ieguldīt savu laiku un spēku Fizmatu vārda nešanai plašajā pasaulē, aplipinot arī citus ar mīlestību pret visu oranžo.

Ģirts: Pagājušajā gadā uzsāku savas gaitas gan studijās, gan FMF SP – bija daudz jauna, ko nepieciešams saprast un kam iziet cauri. Kopš tā laika ir iekrāta gan pieredze, gan patriotisms pret oranžo dzīvesveidu, turklāt sarunās ar vecbiedriem radusies arī liela atbildības sajūta pret tradīcijām bagāto fakultāti. Tāpēc esmu gatavs strādāt, lai vārds „fizmats” nozīmētu zināmu prestižu – un tas nozīmē gan iekšējo problēmu sakārtošanu, gan izvērstu oranžās pārliecības sludināšanu un skaidrošanu ārpus FMF sienām.

Aigars: Esmu 2. kursa fizikas students, SP nodarbojos jau gadu, vadot Akadēmisko darba grupu un pieliekot roku daudzo fizmatisko pasākumu norisē. Gribu turpināt iesākto gan akadēmiskajā jomā, piemēram, veicinot studentu līdzdalību Studiju programmu padomēs, gan fizmatu slavas celšanā, līdz 5 gadīgi bērni gribēs izaugt nevis par kosmonautiem vai prezidentiem, bet par fizmatiem.

Oskars: Darbojos SP, jo vēlos celt mūsu fakultātes pārstāvēto zinātņu prestižu un kvalitāti un domāju, ka studentu pašpārvalde ir primārā vieta, kur to šobrīd ir iespējams darīt. Plānoju veicināt sadarbību ar LU SP, kā arī aktīvi iesaistīties visos FMF SP organizētajos pasākumos, gan kulturas, gan PR jomā.

Paula: Kopš brīža, kad sāku darboties studentu padomē, ir pagājis jau kāds brītiņš, pa šo laiku ir izdevies saprast trūkumus, kurus ir vērts izlabot tās darbībā, kā arī darbi, kurus ir jāpadara, lai padarītu fizmatu studiju laiku par ko neaizmirstami lielisku un kvalitatīvu.
Nākamajā sasaukumā rokas būs darba pilnas, jo akadēmiskajai kvalitātei ir kur tiekties, tradicionālie pasākumi jāpadara vēl kvalitatīvāki, oranžāki, kuplāk apmeklēti un grandiozāki. Ceru darboties daudzsološajā komandā, lai šis realizētos.

Ritvars: Lai gan esmu pirmkursnieks, esmu iesaistījies gan Jauno Fiziķu skolā, gan Zinātnieku Nakts organizēšanā, kā arī bijis uz Sociālā un PR virziena darbagrupas sēdi, un es nešaubos, ka SP es spēšu būt aktīvs biedrs.
Mana pirmā prioritāte būs novērst izveidojušos principu, ka tiek izteiktas labas idejas, bet nav, kas tās īsteno. Tāpēc es uzskatu, ka SP jābūt cilvēkiem, kas ir tiešām spējīgi ko darīt, un dokumentu turēšana kārtībā ir nepieciešama, lai būtu skaidrs, kas ir plānots un kas ir vai nav izdarīts.

Rota: Esmu studente, kuras dzīves mērķis ir padarīt apkārtējo sabiedrību labāku, efektīvāku un pozitīvāku. Es nespēju palikt malā un noskatīties, kā citi dara lietas, man ir svarīgi piedalīties procesā un izzināt pašai, kas lācītim vēderā.
Līdz šim esmu vērojusi, kur varu izpausties vislabāk un mans sev uzstādītais uzdevums ir saliedēt SP kā vienu veselu komandu. Jo kopā mēs varam vairāk, ne tā?

Dagnija: Lai arī frāze "neesmu pirmo reizi pirmkursniece" uzreiz neraisa pozitīvas emocijas, uzskatu,ka mana iepriekšējā darbība Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldē, kas man iemācīja daudz par studentu interešu parstāvniecību, ļāva augt kā personībai un attīstīt izpratni par studentijas jautājumiem,ir mans lielākais trumpis darbībai FMF Studentu padomē. Esmu ātri iejutusies fizmatos un vēlos savas prasmes un zināšanas sniegt arī FMF, lai mums visiem būtu labāka studiju vide un dzīve.

Andris: Jau pagājušogad biju iesaistīts FMF Studentu padomē, kur vadīju Propagandas darba grupu - strādāju, lai nestu Fizmatu vārdu Latvijā. Pa šo gadu esmu guvis pieredzi un iedvesmu darīt vēl. Solu rūpēties par Tavām interesēm, uzklausīt Tavus ieteikumus un problēmas un attiecīgi rīkoties. Lai dzīvo Fizmati!

Jānis: Fizmatijā esmu jau nepilnu pusotru gadu. Pusotru gadu oranžu, foršu un interesantu cilvēku fakultātē. Taču vēlme darboties mūsu pašu - studentu labā tādēļ nav mazinājusies!
Galvenais neaizmirst, ka paši esam savas laimes kalēji. Kādu savu Fakultāti izveidosim, tāda tā arī būs.
Neaizmirst par iekšējo oranžumu, sekot līdzi un uzturēt ārējo oranžumu, kā arī saprast, kāpēc 243., 242., daļēji 233. auditorijās un SP telpā uz tālākā dīvāna nav WiFi. Fizmati var!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 27.10.2014 23:11 NablaPrim.)
27.10.2014 22:58
Raivis Bēts Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 199
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #10
Ja jūs vēlēšanās iegūtu 50%+1 balsi (jums gan laikam tas nav iespējams, ja biedru skaits 25 nav mainījies), bet tomēr, kurus cilvēkus jūs virzītu FMF SP vadītāja amatam un par virzienu vadītājiem?
27.10.2014 23:21
NablaPrim Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #11
(27.10.2014 23:21 )Raivis Bēts rakstīja:  Ja jūs vēlēšanās iegūtu 50%+1 balsi (jums gan laikam tas nav iespējams, ja biedru skaits 25 nav mainījies), bet tomēr, kurus cilvēkus jūs virzītu FMF SP vadītāja amatam un par virzienu vadītājiem?

Šī brīža situācijā, kad SP prasās pēc strukturālas sakārtošanas, ilgtermiņa vīzijas un kāda plašākus mērogus iepazinuša cilvēka, bet Nabla Prim rindās ir pulcējušies lielākoties uz tulītēju rezultātu orientēti cilvēki, kurus gribam redzēt SP valdē, mūsuprāt, labākais SP vadītājs ir Aigars Treneris Rasnačs.
Ja balstāmies uz līdzšinējo valdes modeli, tad mēs virzītu:
Pusvadītājs: Paula Pjankovska
Akadēmiskā DG: Aigars Langins
PRopagandas DG: Ģirts Zāģeris
Sociālā DG: Kalvis Lauberts
Pasākumu DG: pēc Teilora rindas.
28.10.2014 00:15
Akmens Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 14
Pievienojās: Apr 2013
Ziņojums: #12
Prieks, ka katrs esat pauduši lielu apņēmību darboties fizmatu labā. Galvenais, lai šī griba nepazūd pat tad, ja kāds no jums netiek ievēlēts. Wink

Vēlu nablistiem veiksmi vēlēšanās un sadarbība ar to vismaz vienu kaktusistu, kas noteikti tiks ievēlēts pēc visiem matemātiskajiem principiem (kaut arī ceru, ka būs krietni vairāk)!

Nu labi, pārējām partijām arī veiksmi!
28.10.2014 02:41
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija