Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ledusskapis ir mans draugs
Autors Ziņa
karlis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 41
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Ledusskapis ir mans draugs
Lapās zaļums salijis,
Vistas kopā uzplaukušas!

Ledusskapis ir mans draugs!
Viņā noslēpts alus trauks!
Ārā laiciņš tiešām jauks,
Labi ka man ir tāds draugs!

Apgriezies un klausies praid setu.

© 1.Sērija

Sēņotāju draugs - "Beko" - Turpmāk Ledusskapis var būt Tavs drauks. Ledusskapis var būt Tavs draugs, kur noslēpts Tavs alus trauks! Izmēri - apmēram 50x50cm. Augšpusē nosacītā saldētava - pelmeņiem vai dziriņai.

Pārējais tilpums - draudziņam no Kroņauces, no Beverīnas novada, no Valmieras tuvumā esošās muižas vai tik pat skaistām Latvijas vietām. Ledusskapis šobrīd atrodas burtiski dažu kilometru attālumā no Zeļļu kojām (Daugavgrīvas iela) un jūtas mazliet lieks. Varēsi iestutēt savā istabiņā, zem gultas, atdzesēt operatīvo atmiņu vai... Nu gan jau pats izdomāsi!

Ja gribi savu jauno draugu satikt - raksti te vai PM vai mēģini citādāk mani atrast.

P.S.
Aukstums acis vaļā tur.
09.12.2015 21:36
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 469
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #2
RE: Ledusskapis ir mans draugs
the forse is stronk with this one
10.12.2015 11:29
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
karlis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 41
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
RE: Ledusskapis ir mans draugs
https://www.youtube.com/watch?v=RrC1LpNpvU4

P.S.
Pilnīgi nopietni - kojām piemērots strādājošs ledusskapis par brīvu!
10.12.2015 12:17
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija