Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fizmatgredzeni!
Autors Ziņa
Viesis
Unregistered

Ziņojums: #1
Fizmatgredzeni!
Ir japasniedz sogad fizmatdienas pedejam kursam fizmatgredzeni, par tiem ari samaksasim, bet shi doma ir steidzami javirza, jo citadi mes nebusim unikali, ar sho ideju!

Ko domajat? Varbut ko var saorganizet Studentu padom!
29.03.2006 20:27
Citēt šo ziņu atbildē
Mārtiņš Bisenieks Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 82
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #2
RE: Fizmatgredzeni!
par shaadu teemu labaak runaat ar Padomes cilveekiem personiigi... Vari meegjinaat kaadreiz ieskriet Zellu ielaa 8 111.kabinetaa ja tur kaads ir, vai sazinies ar padomes vadiitaaju - Vitu Duku (vita.duka@gmail.com), kaa arii ar fizmatdienu galveno organizatoru - Gunti Šmauksteli (shmikucis@gmail.com)

protams vari runaat arii ar citiem padomes cilveekiem...
29.03.2006 21:01
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Vita Duka Atslēdzies
Ai, skaistā jaunība...

Ziņojumi: 104
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 2
Ziņojums: #3
Jā, es labprāt paklausītos ko vairāk par šo ļoti interesanto fizmatgredzenu ideju.
29.03.2006 23:06
Kaspars Balodis Atslēdzies
¥

Ziņojumi: 344
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #4
Bet ideja, manuprāt, izklausās patiešām laba.
Vienīgi tas pēdējais kurss - lielākā tusēšanās ar studentiem/fizmatiem sanāk studiju laikā, un ta' sanāk, ka gredzenus dabū beigās, kad tas vairs nav tik aktuāli (kad jau zudis patriotisms (uz to FMF), studenta gars, ir citas intereses), un tas paliek vienīgi kā atgādinājums par senajiem laikiem, nevis kā aktuāls apliecinājums (kāds savukārt ir fizmatu krekls). Tas būtu tāpat kā, ja fizmatu kreklus dotu tikai tad, kad beidz studēt fizmatos.
29.03.2006 23:54
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Ziņojums: #5
Cik atceros no savas skolas, tad nekas grūts ar gredzeniem nav (lai gan mums savu iemeslu dēļ tas neizdevās, respektīvi, no šīs idejas atteicās daļa klases). Galvenais, lai atbalsta lielākais vairums. Atrodiet piemērotāko firmu. Savā laikā biju pētījis un par izdevīgākajiem atzinu http://www.sudrabanams.lv/ , varbūt tagad situācija ir arī mainījusies. Atrodiet piemērotāko gredzenu no piedāvātā klāsta, bet visticamāk, ka vajadzēs kādu specpasūtījumu. Izdomājat arī, ko virsū rakstīt, piem, fizmati un gada skaitli. Tad vai nu pasakiet firmai pirksta izmērus vai arī var sarunāt, ka viņi paši atbrauc un veic mērījumus (tas laikam bija, kad pasūta vairāki cilvēki). Un pats pats galvenais, lai kāds cilvēks uzņemas iniciatīvu.

p.s. lai veicās Wink
30.03.2006 00:01
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Ziņojums: #6
Kaspars Balodis rakstīja:Bet ideja, manuprāt, izklausās patiešām laba.
Vienīgi tas pēdējais kurss - lielākā tusēšanās ar studentiem/fizmatiem sanāk studiju laikā, un ta' sanāk, ka gredzenus dabū beigās, kad tas vairs nav tik aktuāli (kad jau zudis patriotisms (uz to FMF), studenta gars, ir citas intereses), un tas paliek vienīgi kā atgādinājums par senajiem laikiem, nevis kā aktuāls apliecinājums (kāds savukārt ir fizmatu krekls). Tas būtu tāpat kā, ja fizmatu kreklus dotu tikai tad, kad beidz studēt fizmatos.

Nu es tā neteiktu. Fizmatu krekliņu es diezvai nēsātu, piem, kad strādātu kādā nopietnā firmā, toties gredzenu gan. Gredzens arī kalpo kā atpazīšanas zīme un varbūt pēc gadiem satiksi kādu cilvēku, kam ir tāds pats. Tad jau būs par ko parunātWink

p.s. un no veciem viediem fizmatiem esmu dzirdējis šādu frāzi "fizmati nav parasti studenti, fizmati, tas jau ir dzīvesveids!"
30.03.2006 00:06
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Laura Kaļva Atslēdzies
blondaa - tipa datoriķis

Ziņojumi: 188
Ziņojums: #7
Nedomāju gan, ka gredzenu būtu jāpiešķir jaunākiem studentiem. Ja esi spējīgs iestāties fizmatos, vari saņemt fizmatu kreklu, ja spēj arī pabeigt - malacīts, par to Tev gredzentiņš. Gluži kā skolas žetonvakarā! Smile
30.03.2006 08:53
jureis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #8
RE:   Fizmatgredzeni!
Guntis Šmaukstelis rakstīja:
Kaspars Balodis rakstīja:Bet ideja, manuprāt, izklausās patiešām laba.

Nu es tā neteiktu. Fizmatu krekliņu es diezvai nēsātu, piem, kad strādātu kādā nopietnā firmā, toties gredzenu gan. Gredzens arī kalpo kā atpazīšanas zīme un varbūt pēc gadiem satiksi kādu cilvēku, kam ir tāds pats. Tad jau būs par ko parunātWink

p.s. un no veciem viediem fizmatiem esmu dzirdējis šādu frāzi "fizmati nav parasti studenti, fizmati, tas jau ir dzīvesveids!"

Tak beidzot jasak kaut kas darit, ne viss rokas salikusiem.
Un apskatot http://www.sudrabanams.lv/, cenas ir patiesi zemas.

Vienigi parejo programmu vadoshie cilveki atsaucaties, citadi shi ideja var pajukt!
11.04.2006 14:11
Tabaka Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Nov 2005
Ziņojums: #9
Ideāli. Perfekti. Es šogad beidzu fizmatus, un labprāt gribētu saņemt šādu gredzenu!!!!
18.04.2006 18:52
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija