Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diskotēkas pēc pasākumiem
Autors Ziņa
Viesis
Unregistered

 
Ziņojums: #1
Diskotēkas pēc pasākumiem
Jau gadiem ilgi pēc pasākumiem notiek diskotēkas, daudziem tās patīk, bet daudzi uz tām vairs neiet, jo nepatīk "alternatīva" mūzika un "grupas" (pēdiņās, jo tās nav populāras un ar attiecīgu uzstāšanas kvalitati).
Vai tiek apskatīta iespēja sarīkot/rīkot pamīšus diskotēku ar mūsdienu ārzemju POP mūziku, kuras piekritēju skaits pēc statistikas nav mazs un iespējams, ka apjomīgākais?
19.04.2006 16:22
Citēt šo ziņu atbildē
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member
****

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #2
RE: Diskotēkas pēc pasākumiem
Manuprāt dzīvā mūzika ir labāka par "nedzīvo", diemžēl un par laimi, tīri finansiālu apsvērumu dēļ fmf pasākumos neuzstājas LV "superstāri". Pliks tuc-tuc vairāk piederas pasākumiem ar dresscode: trenniņbikses ar divām baltām strīpām, kepons un baltas kedas.

Kā saprast "kuras piekritēju skaits pēc statistikas nav mazs un iespējams, ka apjomīgāks", kas tā par statistiku?? Vai ir veikta aptauja studentu vidū par iecienītākajiem mūziķiem/ mūzikas stiliem??

Katra pasākuma rīkošanai tiek organizēta darba grupa, kurā var darboties katrs, kurš to vēlas. FMF līmenī pasākumus koordinē Artis Krūziņš un Raivis Bēts (labojiet ja ko jaucu). Griezies pie šiem cilvēkiem ar saviem ieteikumiem un idejām.
19.04.2006 17:54
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
ki Atslēdzies
rils
*****

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #3
RE: Diskotēkas pēc pasākumiem
pops nav pliks tuctuc :)
aicinu viesi piedaliities naakamaa pasaakuma plaanoshanaa un organizeeshanaa. :)

var jau laist jaukti - normaalu muziku + pop.
20.04.2006 09:35
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Guest
Unregistered

 
Ziņojums: #4
RE: Diskotēkas pēc pasākumiem
1) Tas, ka finansiāli nevaram atļauties vakaru ar Prāta Vētru, Tumsu utt. tas visiem tā kā būtu saprotams. Neapšaubāmi dzīvā mūzika ir labāka, bet jautājums, kas ko saprot ar mūziku un mūziķiem, varbūt tomēr nenolaidīsimies līdz lauku iknedēļas pasākumiem, kuros dzied tie, kuri spēj skaļi kliegt... atvainojiet, bet pēdējo pasākumu grupu solisti tieši tādi izskatījās... "ko redzu to dziedu, bet tā kā balss nav tad kliedzu (to ko redzu)". P.S. Negribēju nevienu aizskart - tās ir manas personīgās pardomas par šāda veida mūziku... iespējams, ka vienkārši to neizprotu.
2) Kas attiecas uz jautājumu par statistiku... Ko nozīmē POP? Tas ir saīsinājums no popular. FMF students droši vien var sameklēt sakarību starp vārdiem populārs, statistika, piekritēju skaits.
3) Par izteicienu "Pliks tuc-tuc vairāk piederas pasākumiem ar dresscode: trenniņbikses ar divām baltām strīpām, kepons un baltas kedas." Ērik, nezinu kāpēc Tev ir izveidojies šāds priekšstats, varu Tev apgalvot, ka normālos klubos cilvēki ģērbjas gaumīgi un ērti dejošānai.
4) Sakarā ar organizēšānu - es neiešu un nemeklēšu nevienu, nevākšu statistiku un nemeklēšū DJ. Cerēju ar šo rakstu piesaistīt organizatoru uzmanību un apsvērt iespēju sarīkot pasākumu arī cita veida mūzikas piekritējiem. Vienīgais, ko varētu ieteikt tas būtu, ka organizatoriem vajadzētu arī atbilstoši darboties... kā organizatoriem un ņemt vērā visu FMFiešu vēlmes, ne tikai savu paziņu. Kā to izdarīt... vienkārši - veikt aptauju. Ja godīgi mani pārsteidz, ka tā līdz šim tā arī netiek veikta!!! Varbūt Jūs nezinat kā veikt aptauju?... izdomāt jautājumus (atbildīgākais moments, kurš nosaka rezultātu), pēc iespējas sarunāt ar fizmati.lv palīdzību to padarīt pieejamu fizmatiem izvietojot to internetā, kur varētu interkatīvi balsot un redzēt rezultātu un tādā veidā redzēt kādu pasakumu vēlas tauta.
Pie veiksmīgas šādas aptaujas būtu ieguvēji visi - palielinātos fizmati.lv apmeklējums, palielinātos pasākumu apmeklētaju skaits un pavērtos iespēja rīkot arī dārgākus un interensantākus pasākumus - kas popularizētu FMF, organizētāji būtu parādījuši sevi kā "īsti" organizētaji. Kad viss būs gatavs būs nepieciešāma arī reklāma... tas arī laikam nav grūti... lapiņa FMF fakultātēs (datoriķi, optometristi, zeļļinieki - fakultāte, kojas).

Kārlis V.
20.04.2006 12:03
Citēt šo ziņu atbildē
ki Atslēdzies
rils
*****

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #5
RE: Diskotēkas pēc pasākumiem
Citāts:es neiešu un nemeklēšu nevienu, nevākšu statistiku un nemeklēšū DJ
tas, kas ir vajadziigs shaadam stila paveersienam FMF pasaakumos, ir cilveeks ar pikji. cilveeks, kas finansiaali atbildiigs. tas, kursh iegulda savu naudu un tad sanjem atpakalj tik, cik nu no biljeteem sapelniits. risks.

bet nu, protams, - kas neriskee, tas ir fizmats.
20.04.2006 13:50
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Raivis Bēts Atslēdzies
Member
***

Ziņojumi: 199
Pievienojās: Mar 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #6
RE: Diskotēkas pēc pasākumiem
Ta ka sobrid skaitos galvenais pasakumu organizaors, tad meginasu atbildet uz viesa uzdotajiem jautajumiem un rast saja lieta skaidribu.

Esmu bijis atbildigs par pedejiem 2 pasakumiem kas notika FMF t.i. Valentindienas balle un Retro balle. Manuprat abi sie pasakumi tika noorganizeti godam un lielaka dala apmekletaju bija apmierinati - to paradija ari veikta aptauja pec siem pasakumiem...

Retro balle atbilstosi tematikai ari nekas cits nevareja tikt spelets ka tikai retro dziesmas - protams ari te var strideties par to kadam retro gabaliem bija jaskan 30.to gadu vai 80.to gadu vai kadu citu gadu, bet manuprat DJ speleja samera dazadu muziku.

Ari valentindienas balle bija manuprat ljoti laba un galvenais (kvalitativa) muzika ko piedavaja grupa Pilnmeness. Nesaprotu no kurienes tu esi izzidis ka pasakuma kads klidz nevis dzied... Ja tu doma par Ziemassvetku pasakumu tad to organizeja pirmkursnieki un vismaz viena no grupam - parejas nedzirdeju jo ierados parak velu, tiesam dziedaja diezgan atbaidosi un galigi skibi... Bet par to atbildibu diemzel nevaru uznemties.

Ja godigi tad nezinu kurus pasakumus tu tiesi kritize - ja nav gruti varetu ari precizet.

Vel viena lieta kas ir svarigi ka lielaka dala pasakumu FMF ir tematiksi - Retro balle, Ziemassvetku balle, Valentindienas balle, kuros ir jaskan, manuprat, noteiktai muzikai.

Veikt aptaujas ir varbut ari vera nemams ieteikums, bet manuprat( cik zinu FMF fakultates pasakumi ir pietiekami apmekleti - salidzinot uz citu fakultasu pasakumiem) tas varetu but lieki jo skaits apmekletaju pieradsa ka pasakumos skan pareiza muzika.

Zel gan tiesam ka viesis pats nevelas palidzet noorganizet kadu pasakumu, jo FMF SP diezgan biezi ir tadi cilveki kam patik runat bet nepatik darit un diemzel izskatas ari ka tu esi tads...

Gaidu atbildi un konkretizesanu.
20.04.2006 14:01
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Karlis204 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Apr 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #7
RE: Diskotēkas pēc pasākumiem
1) Konkretizēšana, par to kliegšānu nevis dziedāšānu - jā šķiet, ka tas tiešām bija Ziemassvētku pasākums, kurš bija kronis visam un uz to arī lielākoties tika vērsts šāda veida izteikums.
Mazākā merā tas ir vērsts tādā ziņā, ka mūzika ir vienveidīga... un ja neesi rock piekritējs... mūzikas un deju kontekstā droši vari neiet uz balli.
2) Apmierinātība ar pasākumiem - kur ir šāda veida aptaujas? Ja godīgi... neesmu šādu redzējis. Runājot ar studentiem paziņām tikai dažas balles bija "normālas".
3) Apmeklējums... ir tā, ka pasākumi FMF notiek ļoti reti, katru reizi aizeju paskatīties varbūt kas ir mainījies... samaksāju naudiņu apeju apkārt zālei, satieku cilvēkus, kurus vēlējos... un... dodos prom... jo kā teica viens paziņa... "skaidrā piespiest sevi ilgi uzturēties šajos pasākumos nav iespējams".
Runa iet tikai daļēji par apmeklējumu... jo arī Ziemassvētku ballē bija liels apmeklējums, lai arī kā Tu pats piekriti pasākums nebija izdevies. Cilvēki nāk ar cerību, ka varēs atpūsties un satikt paziņas. Mērķis ir apmierināt visu vēlētaju intereses un padarīt pasākumus interesantākus.
Kā arī ja apgalvo, ka citās fakultātēs apmeklējums ir mazāks varbūt vari informēt mūs ar saviem datiem ar attiecībām pasākumu apmeklētāju skaits/fakultātes studentu skaits?
4) Sakarā, ka esmu tāds, kurš nevēlas neko darīt... Atvaino, bet laikam savas jaunības dēļ vari izteikt tādas šādas frāzes. Tici man neesmu tas slinkākais cilvēks. Cenšos palīdzēt, bet pretī saņemu kritiku... žēl.
Uz doto brīdi redzu to, ka organizatori gan ir pietiekami slinki... Jums iedod visu uz paplātes - man šķiet pamatoti pastāstīju kā būtu jāorganizē darbs, lai padarītu pasākumus interesantus lielākajai studentu daļai. Bet Jūs cerat, ka pildīšu Jūs darbu, te gan maldaties - MAN TAS NAV JĀDARA!!!
Jūs esat organizētāji nevis es!!! Ja es tagad pamestu savus darbus un sastādītu aptauju, ietu un sarunātu ar fizmati.lv statistiku (varūt iesakāt mani arī pašām to izveidot), sarunātu DJ, sarunātu ar fakultāti laikus, salīmētu reklāmu fakultātēs un izdomātu konkursus... man liekas kāds dzīvo pasaku pasaulē!
5)! Mēs varam tagad daudz un dikti apspriest savus viedokļus par to kāda mūzika ir labāka un kas kam patīk, bet bez statistikas, kuru būs aizpildījusi plašs publikas klāsts!!!, tās būs tukšās runas!!!
21.04.2006 11:46
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member
****

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #8
RE: Diskotēkas pēc pasākumiem
Iekš f.lv aptaujām tiešām varētu ielikt iespēju nobalsot par savu iecienītāko mūzikas stilu.

Citāts:MAN TAS NAV JĀDARA

ja pats negribi palīdzēt (kaut vai ar saturīgām. argumentētām idejām), tad nekritizē to, ko dara citi.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 22.04.2006 12:10 Ēriks Klotiņš.)
22.04.2006 12:09
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
777 Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 4
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #9
RE: Diskotēkas pēc pasākumiem
Ja interesē ir aparatūra, DJ un viss pārējais! Sīkāk: http://party.land.eclub.lv
22.04.2006 16:18
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija