Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vai mees esam kruti?
Autors Ziņa
Publisks
Unregistered

Ziņojums: #1
vai mees esam kruti?
Taatad saaksim. Īstenībā sirdī ir tāds rūgtums par fizmatu "baleem" un par fizmatu vaardu sabiedribas aciis. Kaapeec? Meeginaashu izskaidrot, nu redziet varbuut daudziem no jums ir vienalga ko par jums domaa apkaarteejie, bet lielai dalai, tai skaitaa man, nav vienalga. Es gribu buut lepns par to ka es maacos LAtvijas Universitaatee fizikas un matemaatikas fakultaatee un ne tikai dzili savaa sirdii, bet gribaas lai arii apkaarteejie cilveeki to noveerteetu un buutu skaudiigi, ka vini nemaacaas tur kur es.
Kaa to panaakt? Tas ir loti plašs jautājums, bet shodien parunaasim tieshi par tusiem, balleem, partijiem... sauciet kaa gribat.
Nu luuk galvenais iemesls, kas rada bažas ir pasaakuma norises vieta zellu iela-1.taa ir paardaugava nevis centrs, 2.vieta kuru daudzi nezin, un kura nav plashi paziistama 3.Skolas zaale, nevis disko zaale 4.kautkaa tas viss atgaadina vidusskolu.
Vai tad vienreiz nevar saorganizeet stiliigu tussu kaada no riigas naktsklubiem( saakt varam ar to pashu studentu klubu). Par grupaam un muuziku tas ir cits staasts un katram jau sava gaume.
Doma ir taada- neviss atdaliities un nosleegties, bet aicinaat ciemos citu faklultaashu studentus un viekaarshus cilveekus, taadejaadi popularizejot pasaakumus un liidz ar to arii pashu fizmatu vaardu. Varbuut skan banaali, bet vai nebuutu jauki, ka piem. essenshalaa fizmati riiko tussu un cilveeki staav rindaa pusstundu lai tikai vareetu piedaliities un riigas stiliigaakaas beibes krataas muzikas ritmos ieteerpushaas fizmatu oranzajos kreklinos. Tas protams taals meerkis un varbuut nesasniedzami sapni, bet sabiedriibai ir jaaparaada un jaapieraada, ka fizmati nav nuugi, bet gan paaraakie dzeki, un krutaakaas chiksaas, un lai sabiedriiba abriino un ciena tos kuri neesaa fizmatu kreklu un vaardu!
Es nezinu, varbut jums patiik kaa ir, vai arii tas ir taa ieruuseejis, ka nav veeleeshanaas un pietruukst speeki kaut ko mainiiit, tieshaam nezinu. Varbuut es esmu vieniigais taads lohs, kas grib lepoties nevis kauneeties, kas grib spiideet nevis sleepties eenaa, kas grib buut viirs nevis puika.
Taas taa manas paardomas!
20.04.2006 18:47
Citēt šo ziņu atbildē
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 209
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #2
RE: vai mees esam kruti?
piekriitu autoram, tachu nosodu nesakariigo pirmo rindkopu un pilniigi neatbilstosho virsrakstu, kas uzrakstiits peec nulles standartiem.
20.04.2006 21:10
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
gacho Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 73
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
Ojaa, fizmati esenshalaa.. dzhiizas.. Shocked
20.04.2006 21:47
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Guest
Unregistered

Ziņojums: #4
varbūt visa probllēma tajā, ka tev ir kāds mazvērtības kompleks un tu nevari sakoļīt nevienu dūdu?
20.04.2006 22:02
Citēt šo ziņu atbildē
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Reputācija: 2
Ziņojums: #5
Par ballēm piekrītu, bet runājot par fizmatu vārdu sabiedrības acīs - interesanti, par kādu sabiedrību tu runā?

Citāts:bet gribaas lai arii apkaarteejie cilveeki (..) buutu skaudiigi, ka vini nemaacaas tur kur es.
- Diezgan nožēlojami.

Citāts:Vai tad vienreiz nevar saorganizeet stiliigu tussu kaada no riigas naktsklubiem( saakt varam ar to pashu studentu klubu). Par grupaam un muuziku tas ir cits staasts un katram jau sava gaume.
- Fizmatdienu ietvaros kaut kas tāds ir paredzēts.

Citāts:Doma ir taada- neviss atdaliities un nosleegties, bet aicinaat ciemos citu faklultaashu studentus un viekaarshus cilveekus, taadejaadi popularizejot pasaakumus un liidz ar to arii pashu fizmatu vaardu.
- Sadarbība ar citām fakultātēm notiek diezgan regulāri.

Citāts:Varbuut skan banaali, bet vai nebuutu jauki, ka piem. essenshalaa fizmati riiko tussu un cilveeki staav rindaa pusstundu lai tikai vareetu piedaliities un riigas stiliigaakaas beibes krataas muzikas ritmos ieteerpushaas fizmatu oranzajos kreklinos.
- Skaista vīzija, varētu to papildināt, iedomājoties pēcāk tās stilīgās beibes kratamies nevis mūzikas, bet fizmatu ritmos, tikai jau bez krekliņiem.

Citāts:Tas protams taals meerkis un varbuut nesasniedzami sapni, bet sabiedriibai ir jaaparaada un jaapieraada, ka fizmati nav nuugi, bet gan paaraakie dzeki, un krutaakaas chiksaas, un lai sabiedriiba abriino un ciena tos kuri neesaa fizmatu kreklu un vaardu!
- Pierādi savu pārākumu ar darbiem un tevi apbrīnos arī bez fizmatu krekla mugurā.

Citāts:Es nezinu, varbut jums patiik kaa ir, vai arii tas ir taa ieruuseejis, ka nav veeleeshanaas un pietruukst speeki kaut ko mainiiit, tieshaam nezinu.
- Tev ir visas iespējas izpausties, iesaistoties LU FMF SP.

Citāts:Varbuut es esmu vieniigais taads lohs, kas grib lepoties nevis kauneeties, kas grib spiideet nevis sleepties eenaa, kas grib buut viirs nevis puika
- Var būt. Bet īsti nesaprotu, kā tas nākas, ka savu ziņojumu pat neparakstīji. Īsti vīri ir anonīmi?
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 21.04.2006 14:43 KM.)
20.04.2006 22:08
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Publisks
Unregistered

Ziņojums: #6
Citāts:varbūt visa probllēma tajā, ka tev ir kāds mazvērtības kompleks un tu nevari sakoļīt nevienu dūdu?
Mazveertiibas kompleksSmile Briiziem pietruukst man taada lieta!
20.04.2006 22:35
Citēt šo ziņu atbildē
Publisks
Unregistered

Ziņojums: #7
Kristaps Mors rakstīja:- Var būt. Bet īsti nesaprotu, kā tas nākas, ka savu ziņojumu pat neparakstīji. Īsti vīri ir anonīmi?
- Tev ir visas iespējas izpausties, iesaistoties LU FMF SP.
- Pierādi savu pārākumu ar darbiem un tevi apbrīnos arī bez fizmatu krekla mugurā.

1. kaapeec neparakstiiju? NU saprotams, ka negribeeju izpaust savu vaardu.Un iisti viiri dara kaa gribSmile
2.Par iesaistiishanos LU FMF SP, nu redzi nav man taa briivaa laika nemaz.
3.Es nerunaaju par konkreetiem cilveekiem, bet par "brendu".
20.04.2006 22:48
Citēt šo ziņu atbildē
Mārtiņš Bisenieks Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 82
Pievienojās: Nov 2005
Ziņojums: #8
Citāts:Es gribu buut lepns par to ka es maacos LAtvijas Universitaatee fizikas un matemaatikas fakultaatee

nu man šķiet, ka cilvēks nevar lepoties ar savu fakultāti ja pat tās nosaukumu nejēdz uzrakstīt...

Bet kopumā ņemot man šis tavs lielais stāsts likās kā mega craps... Protams to visu var izdarīt, bet maza problēma - vajadzētu FMF SP budzetu desmitkārshot... vai aprobežoties ar vienu pasākumu gada (varbūt diviem)....

Tev nav laika iesaistiities FMF SP? varbuut nekunksti, jo ir cilveeki kas maacaas, straadaa un veel darbojas tajaa... neguleetas naktis, noguruma utt. viss tikai taapeec lai tu vareetu ierasties uz pasaakumiem kurus taa nopel... Shobriid veel neesu aizgaajis guleet, jo savaa koju istabinjaa ar veel 3 cilveekiem meegjinam dariit kko lietas labaa lai noorganizeetu kaarteejaas fizmatdienas un shii nav vieniigaa nakts kad kaads negulj pasaakumu peec. Un tu veel var Di**t ka tev nav laika? jaa vienam es piekriitu - tu tieshaam esi lohs
21.04.2006 04:09
Guest
Unregistered

Ziņojums: #9
kaa naglai uz galvas Very Happy, Mārtiņ!
21.04.2006 10:17
Citēt šo ziņu atbildē
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Reputācija: 1
Ziņojums: #10
Smagi vārdi nāk ārā lasot šo. Smile
Pirms kāda laika domāju tāpat, kā Tu. Diezgan nožēlojami, ka vēlies kaut ko mainīt, bet baidies pat paust savu vārdu.
Pa dažiem gadiem, kurus pavadīju Fizmatos radās vairāki secinājumi, te būs daži no tiem:
*) Nez kāpēc cilvēki vēlas kaut ko mainīt izklaides pasākumos, un aiz tā nesaskata daudz būtiskākas lietas, piemēram studijas programmas mērķus un atbilstību šiem mērķiem, jāpiebilst, ka Fizmatos pēdējos gados ir radušies jauni pasākumi, kuriem ir konkrēti publicitātesmērķi, tikai ne visus pasākaumus, kuru mērķi ir mainīt sabiedrīvbas viedokli, ir spēīgi noorganizēt daži cilvēki.
*) Fizmatos ir nedaudz vairāk spriest spējīgu cilvēku nekā noklusētā (defaltā) sabiedrībā, bet tie tik un tā ļaujās masu stereotipiem un drīzāk iedomājas sevi kā tusiņa apmeklētāju, nevis tēla veidotāju.
Nobeigumā vēlos citēt Adidas reklāmas sākumu: "Neiespējami ir liels vārds, aiz kura slēpjas mazi cilvēki" Padomā par to cik daudz un ko tieši Tu esi gatavs darīt, lai kaut kas mainītos. Vai esi gatavs veltīt kaut gadu no savas dzīves, lai kaut ko attīstītu un attīstītos pats. Turklāt vēlos pateikties cilvēkiem, kuri radīja Fizmati.lv un līdz ar to iespēju kaut vai parunāt par lielām lietām.
21.04.2006 11:04
Jānis Jansons Atslēdzies
Master Member
**

Ziņojumi: 49
Pievienojās: Dec 2005
Ziņojums: #11
To anonīmais : Izvēlies savarīgāko, un lieta darīta... Ja tev tiešām rūp fizmati un to pasākumi, tad ir iespējas netikai piedalīties klātienē sēdēs un citādas pasēdēšanas ir arī iespēja pierakstīties mail listei, kur tu zini, kas notiks un kapēc..... un re.. ir variants KĀ TU VARI piedalīties netērējot īpaši daudz laika no sava darbalaika... un es ceru, ka tas būs svarīgāk nekā apmeklēt draugiem.lv, lai darba pīpauzītē varētu paust savu viedokli par tām lietām, kas tev šķiet kreisas....protams visu detalizēti pamtojot.

To Mārtiņš : Tu tiešām esi vēl maziņš... Nekādas cieņas pret cita viedokli pat, ja viņš latviski nemāk rakstīt.... un vēl beigās piepildi visas savas rakstnieka dotības... Protams skaisti, ka kāds prot tā iztiekties, bet jautājums tev, KĀDA JĒGA no šī posta :
1. Lai viņš neraksta savu viedokli vispār forumā.
2. Lai viņš paklusē, jo viņš lūk neko nav darijis.
3. Lai iedzītu bijību pret kādu personu.

Tiešām smagi... pirms runā padomā par sekām...

p.s. Kāds var palīdzēt.... iemetiet linku uz meil listes reg
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 21.04.2006 11:35 Jānis Jansons.)
21.04.2006 11:33
jx
Unregistered

Ziņojums: #12
Man domāt autoram ir kkādas problēmas... Grib visu ko un neko negrib darīt - ehh. Pat savu vārdu nevar pateikt. Manuprāt autoru ir pārņēmušas mazo nēģerēnu wannabie pokemoniskās idejas un hip-hip'a video bling-bling, yo-nigga un citas šo cilvēciņu dzīves patiesības. Diezgan nožēlojami.

Nezinu gan kas tev traucē, bet es esmu lepns, ka mācos LU fizmatos. Un 90% cilvēku, kam to pastāstu, vien nosaka - "whaaa" un rāda lielas acis. Tas tomēr nav ekonomists vai jurists.
21.04.2006 11:40
Citēt šo ziņu atbildē
Mārtiņš Bisenieks Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 82
Pievienojās: Nov 2005
Ziņojums: #13
To Jānis Jansosn
Jā tev 100% taisnība - es tieshaam esmu mazs un zaļsh un apzinos, ka man veel daudz un dikti jaamaacaas Smile

bet nu shaadi posti, kur cilveeks izsaka viedokli (manupraat kreisu) un pat nevar pateik kaa to realizeet kautvai aptuveni man nenormaali besii... taapeec arii taads uzbraucosh tonis.

no 3 atbilzu variantiem kurus devi es izveelos 4, pats savu variantu - lai cilveeks saprot ka tas viss ir totaali nereaali un muljkjiigi, protams es vareeju argumenteet siikaak un preciizaak, bet manupraat to pietiekami labi izdariija mors savaa komentaaraa un paareejie...
21.04.2006 11:53
Jānis Jansons Atslēdzies
Master Member
**

Ziņojumi: 49
Pievienojās: Dec 2005
Ziņojums: #14
Tad dod viņam iespēju to saprast pašam, iesaistot. nezinu da jeb kāda veida.... Pasakot, ka tu esi Lohs... nezvai to var saprast, ka tavs plāns ir nerealizējams tuvākos piecos gados.... Ar vārdu Lohs tu viņu noliec nevis to, ka ideja ir nereāla....

Piem....
Q: Es gribētu 64bitu AMD + DDR2 atmiņas moduli, vai tas ir iespējams ???
A: TU ESI LOHS!!!

vai arī
Q: Es gribētu 64bitu AMD + DDR2 atmiņas moduli, vai tas ir iespējams ???
A: Šis divas kompentes nav savienojams, jo AMD 64 bit mātesplates neatbalsta DDR2... Labākais varētu būt, izvēlēties DDR 400 Mhz moduli....Apaskaties shop.lv tur ir ļoti liela izvēle.

Tad kura atbilde ir labāka MĀRTIŅ Evil or Very Mad
21.04.2006 13:14
Guest
Unregistered

Ziņojums: #15
"Es brīnījos, kapēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem..."
ir jau viegli ierasties uz pasaakumiem un peec tam tos nopelt, nezinot kaads darbs ir tam visam apakshaa. uztaisi pasaakumu, kuru visi slavees, un vareesi lepoties ar savu fizmata statusu...Twisted Evil
21.04.2006 13:41
Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija