Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plz Help!
Autors Ziņa
Tarakans Atslēdzies
No studentcs, vienk skolnieks!
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Plz Help!
Labdien! Es rakstu šajā forumā, sakarā ar to, ka sāku plānot nākotni(tas būtu kur iestāties beidzot vidusskolu)...Es zinu ka man līdz tam vēl tālu! ( Es eju tikai 8. klasē) bet tomēr, vēlos jau tagad sākt izvērtēt visnedažādākās iespējas, kur iestāties, ko darīt tālāk...Vēlos lūgt padomu, kādam|-iem civēkam|-iem, kuri jau šobrīd studē fizmatos...Vēlos iegūt pilnu informāciju par visu saistīto ar šīm mācībām, sākot ar iestāšanos beidzot ar kojām... Ja ir "brīvprātīgie" kas vēlas sniegt man palīdzību, tad ĻOTI lūdzu, atrodiet mani Skype-tarakanins92 vai ICQ-285-555-837...
Jau iepriekš vēlos Jums pateikties par veltīto Jūsu dārgo laiku šim topikam... Rolling Eyes
Edited: Varat rakstīt arī uz e-mail:tarakanins@inbox.lv
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 10.07.2006 23:23 Tarakans.)
10.07.2006 23:21
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Jancho Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 131
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: -1
Ziņojums: #2
RE: Plz Help!
manuprāt vēl bišķiņ par agru tev kaut ko stāstīt. 11.klasē pienāc atkal. Kāpēc tā? Tāpēc, ka diez vai tu atcerēsies ko mēs tev stāstījām pirms 5 gadiem + vēl viss kas var mainīties. Pagaidām varu ieteikt tikai vienu. Tiec labā vidusskolā un mācies matemātiku.
11.07.2006 18:37
Raimz Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 330
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 5
Ziņojums: #3
RE: Plz Help!
Mateni mācies noteikti. Pats ar šito biku iekritu Sad Ja plāno stāties datoriķos, par skādi nenāktu apgūt arī kaut kādus programmēšanas pamatus.
11.07.2006 20:14
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija