Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stipendijas
Autors Ziņa
IgorsCietnis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 5
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Stipendijas
Es te kkur forumā padzirdēju, ka uz visiem datoriķiem ir 70 stipendijas. Tā kā man tā stipendiju lieta nav īpaši skaidra un LU mājas lapa (sadaļā "Stipendijas") ir piesātināta ar dažnedažādām "Zvejnieka stipendijām", es nedaudz apjuku. Vai runa (par tām 70) gāja par "Valsts budžeta dotēto stipendiju" ???

Paldies!
14.07.2006 21:00
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
skazis Atslēdzies
topošais
**

Ziņojumi: 26
Pievienojās: Mar 2006
Ziņojums: #2
RE: Stipendijas
es domāju,ka tieši tā.bet tas laikam ir pilnīgi uz visiem kursiem,ne tikai uz pirmo.
14.07.2006 22:34
Raimz Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 330
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 5
Ziņojums: #3
Uz 4 datoriķu bakalauru kursiem un peec iepriekšējā semestrī ieviestās kārtības arī visiem programmētāju kursiem (cik nu viņi tur rudenī sanāks - 1 vai Very Happy ) tiek sadalītas aptuveni 70 valsts stipendijas, kuras izdala labākajiem pēc vidējām svērtajām atzīmēm. Pirmajam kursam njem vērā iestāšanās konkursa punktu skaitu, kas izdalīts ar 10.
14.07.2006 22:44
antox Prom
Fizi04*

Ziņojumi: 139
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #4
Raimz rakstīja:... Pirmajam kursam njem vērā iestāšanās konkursa punktu skaitu, kas izdalīts ar 10.
Dala tomēr ar 100.
18.07.2006 01:19
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija