FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2012. gada 25. aprīlī 01:32 

Uzstādi savu Fizmatu rekordu! (2)

Bēts uzstāda rekordu

Jebkurš Fizmats savā pastāvēšanas laikā ir dzirdējis frāzi: „mēs esam stipri un vareni." Jebkurš Fizmats savā pastāvēšanas laikā ir jutis vēlmi to pierādīt arī citiem. Labākais laiks nenoliedzami ir strauji tuvojošās Fizmatdienas, jo visas Latvijas Universitātes, gribētos teikt, ka pat visas Latvijas, uzmanība ir vērsta tieši uz oranžajiem – mums, Fizmatiem, – , tāpēc, ja jūti, ka Tu vari, tad lasi uzmanīgi!

Nu jau par ikgadēju pasākumu ir kļuvuši Fizmatu rekordi, kuri norisinās Fizmatdienu laikā. Tā tas būs arī šogad – Fizmatdienu 2012 laikā Tev būs iespēja pierādīt, ka tieši Tu esi unikāls, piedaloties Fizmatu rekordos.

Fizmats pēc būtības ir daudzpusīgs, līdz ar to Tavs rekords var būt, sākot ar ātrāk izrēķināto diferenciālvienādojumu un beidzot ar ātrāk noairēto posmu Laivu braucienā.
Iespējams, ka esi jau pamanījis, ka pa kādam rekordam pieder gan rektoram Mārcim Auziņam, gan 2011. gada eksakto zinātņu pasniedzējam Vjačeslavam Kaščejevam, gan arī, iespējams, labākajam dekānam pasaulē – Leonīdam Buliginam. Ir vēl daudzi citi ievērības cienīgi rekordu uzstādītāji , bet tieši Tev ir iespēja šos pārspēt vai uzstādīt jaunu, vēl nebijušu rekordu laikā no 28. aprīļa pirmajai dziesmai Stacijas laukumā līdz tam brīdim 6. maijā, kad tiksi nogādāts atpakaļ ar autobusu uz Rīgu.

Pāris lietas, kas ir jāievēro.
Ja esi izlēmis, ka vēlies, lai kāds Fizmatu rekords piederētu tieši Tev, tad apdomā divreiz, vai Tavs rekords atbilst trīs galvenajiem kritērijiem – drošība, ētika, objektivitāte.

Kāpēc?
Valdis Z. (tas, kurš ex-FMF SP vadītājs, ne Latvijas) reiz rakstīja: „[..] izlēkt kailam no pēc iespējas augstāka stāva virtuves loga Zeļļu kopmītnēs nebūs droši, jo var savainoties, tas nebūs arī ētiski, jo tomēr tas ir virtuves logs, turklāt nebūs iespējams objektīvi novērtēt rezultātu, kad tad rekords ir uzstādīts.”

Ja esi izlēmis, ka vēlies, lai kāds Fizmatu rekords piederētu tieši Tev, tad izlasi nolikumu.
Ja esi izlēmis, ka vēlies, lai kāds Fizmatu rekords piederētu tieši Tev, tad līdz 27. aprīļa plkst. 23:23 piesaki savu dalību rekordos.

Ja joprojām esi izlēmis, ka vēlies, lai kāds Fizmatu rekords piederētu tieši Tev, tad raksti savu pieteikumu uz e-pastu liga.veinberga@fizmati.lv, norādot svarīgāko informāciju par sevi (bankas kartes pin kods nav obligāta prasība), kā arī piesaki, kādu rekordu plānot uzstādīt. Tātad norādi savu vārdu, uzvārdu, fakultāti, rekorda veidu, vēlamo laiku un vietu.

Tā kā ir patīkami un interesanti vērot, kā citu fakultāšu un augstskolu studenti dara fizmatiskas lietas, tad arī šogad svarīgākā nav piederība, bet gan pārliecība. Ja tici, ka vari būt Fizmata cienīgs un uzstādīt fizmatisku rekordu, tad piedalies!

Kad būsim vienojušies par Fizmatu rekorda uztādīšanas laiku un vietu, tad tas tiks izziņots plašākai publikai, līdz ar to visi līdzjutēji ar atbalsta plakātiem, saukļiem un taurēm varēs ierasties!

P.S. Ja esi Fizmats un uzstādīsi rekordu, tad slava pie Zeļļu 8 sporta ziņu dēļa Tev garantēta.

Autors: Līga Veinberga  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Janvāris, 2020 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva