FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Ko tu gaidi visvairāk?
jaunā semestra sākumu
Aristoteli
Baldoni
nāvi

Rezultāti

Foto

2011. gada 9. martā 12:00 

Atskats par FMF SP darbību janvārī un februārī (5)

Kūdras bēršana 2011

Janvārī SP bija neliels pieklusums, kas, protams, sesijas dēļ. Tomēr pat tad biedri atrada laiku atnākt uz sēdēm un izteikt idejas par un ap turpmākajiem darbiem.

6. janvārī bija FMF SP sēde, darba kārtībā atskaites par pagājušo mēnesi, revīzijas komisijas vēlēšanas, kā arī provizoriskā budžeta apstiprināšana. Provizorisks tādēļ, ka nav zināms, kādu summu šim gadam LUSPs iedalīs. Tā kā bija biedri, kas nespēja sesijā atrast laiku sēdei, tad tika ievēlēts  tikai viens no trim nepieciešamajiem revīzijas komisijas locekļiem – Virgīnija Liepiņa.

Pasākumu darba grupai šis bija darbīgs laiks. Jau no pirmajām sesijas dienām darbojāmies, lai pirmajā mācību nedēļā jūs kopā ar DF un SZF studentiem varētu vērtēt Valentīndienas balli. Kā jau rudenī tika solīts, Retro balle atgriežas 1. aprīlī, šoreiz disko noskaņās. Varat jau sākt meklēt savus spožākos tērpus un košākās platformenes. 24. februārī notika spēļu vakars, ņemot vērā atsauksmes, centīsimies turpmāk veidot nedaudz garākus.

Februāra sākumā notika pirmā Dabaszinātņu dienu sēde, kurā izlēmām, ka tās šogad notiks novembra otrajā pusē. Mainīta tika arī koncepcija, vairāk orientēsimies paši uz sevi, proti, centīsimies stiprināt dabas un eksakto zinātņu studentus kā šķiru.

Pamatīgajam darbam pie Jauno fiziķu skolas ir redzami pirmie rezultāti – 19. februārī notikusi pirmā sanākšana, kas pulcēja vairāk kā 150 zinātkārus skolēnus no visas Latvijas. Nākamā nodarbība 19. martā.

Sporta darba grupa strādāja pie Miniturnīra tapšanas, kam šobrīd jau var pieteikties. Šobrīd ir cerība sagādāt jaunus vārtus, lai varētu notikt kvalitatīvākas spēles. Gribētos atgādināt, ka studentiem ir iespēja bez maksas apmeklēt svaru un sporta zāli, otrajai tiek piešķirta pieeja, ja ir savākusies pietiekami liela sportot gribētāju grupa.

Sociālo lietu darba grupas vadītājs izstrādājis plakātus kojām, kuri motivētu studentus būt atbildīgākiem pret vidi, kurā dzīvo. PR darba grupa darbojusies pie kūdras bēršanas uz ledus un fizmatu kokteiļa izveides.

Februāris bija darbīgs laiks Izglītības darba grupai, kurai bija jāizveido jaunās kursu aptaujas anketas, jāapkopo tās un jānodod tās tālāk Studiju padomei, kā rezultātā ir tikusi nomainīta matemātiķu angļu valodas pasniedzēja. Papildus tam notika neliela gatavošanās izstādei "Skola 2011".

Piedalījāmies SZF televīzijas "Kivi TV" rīkoto fakultāšu dueļu pirmajā kārtā, kur bijām nedaudz veiksmīgāki par SZF pārstāvjiem, kā arī viņu veidotajā fakultātes prezentācijas video Lipdub stilā.

Ja Tev patīk lasīt un būt lietas kursā par aktualitātēm valstī, vari šad tad pieviesoties pie mums SP telpā, iedzert tēju un palasīt žurnālu "Ir". Tāpat gaidām ciemos, ja ir kādi ierosinājusi vai komentāri par Studentu padomes darbību. Tos, protams, var izteikt šeit komentāros vai iemetot ierosinājumu kastē.

Autors: Gunita Sprūde  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: FMF SP darbība
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Marts, 2021 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva