FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Ko tu gaidi visvairāk?
jaunā semestra sākumu
Aristoteli
Baldoni
nāvi

Rezultāti

Foto

2011. gada 10. aprīlī 07:40 

Atskats par FMF SP darbību martā (2)

Ja ieskatās kalendārā, tad marts ir bijis visai sēdēm bagāts mēnesis, turpinājās darbs pie Retro balles, Fizmatdienām, Jauno fiziķu skolas, kur nākamā nodarbība "Krāsainā pasaule" jau 16. aprīlī.

Mēģinot ar humoru padarīt apkārtējo vidi sociāli patīkamāku, tika izvietoti motivējošie plakāti, kas izraisīja tik asās diskusijas forumā. Nevajadzētu aizmirst, ka koplietošanas telpas ir visiem, un to sakopšana aiz sevis ir katra atbildība. Tāpat kā ilgtspējīga saimniecība, tāpēc Fizikas nodaļas ēkā var nodot papīru otrreizējai pārstrādei.

Notikuši arī tādi izklaidējoši pasākumi kā Fizmatu kokteilis un karaokes konkurss, kas, mūsuprāt, bija ļoti izdevies. Kā inovatīva ideja tika atbalstīta frīkbaiku izveide, un, cerams, ar jūsu palīdzību tas izdosies.

Izglītības darba grupa strādāja pie fakultātes, nodaļu un SP prezentējošu materiālu izveides priekš Atvērto durvju dienām LU.

Marts bija mēnesis, kad SP notika visai liela kadru nomaiņa. Nestudējošo, kā arī neaktīvo biedru vietā tagad būs Dace Rauze, Arita Silapētere, kas būs arī viena no diviem FMFSP pārstāvjiem LUSPā, Alise Krūmiņa, Rolands Usāns, Toms Dzenis un Mārtiņš Sarma.

Sportiskākie studenti no marta vidus piedalās miniturnīrā, kur šobrīd ir notikušas visas basketbola spēles, izveidojot šādu vietu sadalījumu.

1. Jauko cilvēku komanda
2. Cepumi
3. KICK ASS
4. Tehniskais pārtraukums
5. Ar pirkstu var visu
6. Olga un pavasara puķes
7. Šodien beidzam.

Tā kā jau 25. maijā ir gaidāmas rektora vēlēšanas, tad visas Universitātes līmenī ir kļuvis aktuāls jautājums, kurš tad būs nākamā LU seja. Lai iepazītos ar viņiem un lai apzinātu dažādus viedokļus un nākotnes vīzijas, valdes cilvēki tikās ar abiem pieteiktajiem kandidātiem - pašreizējo rektoru un fizmatu Mārci Auziņu un Sociālo zinātņu fakultātes Komunikāciju nodaļas vadītāju Intu Brikši. Jāsaka, abiem ir diezgan atšķirīgs redzējums. Ja pirmais vēlas turpināt darbu pie LU kā klasiskas zinātņu universitātes izveidi un atpazīstamības celšanas pasaulē, tad otrā vēlas reformēt iekšlietas. Katrā ziņā vērts pasekot līdzi notiekošajam, jo tas skars mūs visus.

Autors: Gunita Sprūde  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: FMF SP darbība
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Novembris, 2020 »

POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
7 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva