FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2015. gada 25. novembrī 17:27 

Atskats uz FMF SP darbību 2015. gada rudens cēlienā (1)

Lai gan jaunais Studentu padomes sastāvs jau izraudzīts, mēs nevaram aizmirst par vecā sasaukuma aktīvo darbošanos šī semestra pirmajos mēnešos.

Nu jau iepriekšējais SP priekšsēdētājs Aigars Rasnačs, jaunajam semestrim sākoties, turpināja organizēt FMF SP darbu. Notika padomes sēdes, kurās tika ievēlēti pārstāvji FMF institūcijās, palīdzēja potenciālo biedru semināra organizatoriem ar semināra rīkošanu, veiksmīgi un bez starpgadījumiem noritēja SP vēlēšanas, kā arī ir veiktas izmaiņas padomes darbu regulējošajos noteikumos.

Pusvadītāja Paula Jankovska sadarbībā ar vadību septembrī noorganizēja Fizikas un matemātikas fakultātes jubilejas svinības Torņakalnā (DAC) un apņēmīgi turpina darbu pie grāmatas par fakultāti 75 gadu garumā.

Vecā padomes sastāva finansists Mikus Milgrāvis ziņo, ka iepirkumu procesā jau ir svarcelšanas statīvs FMF svaru zālei un grāmatas, ko dāvināt nākamā gada Jauno Fiziķu skolas priekšzīmīgākajiem skolnēniem, kā arī nokārtoti visi ar budžetu saistītie dokumenti.

Pirmkursnieki noteikti vislabāk redzēja pasākumu darba grupas (DG) veikumu neaizmirstamajā Baldonē, kura šogad norisinājās Turaidā un kuras galvenais organizators bija Toms Vāvere, kā arī rīkotās baisākās iesvētības ar Kalvi Laubertu un Oskaru Sjomkānu organizēšanas priekšgalā, kas protams noslēdzās ar kārtējo lielisko Fizmatu balli. Nozīmīgs pasākums pirmkursniekiem, tāpat arī vecāko kursu darboņiem, bija Potenciālo biedru seminārs Ķekavā, par kuru šogad galvenās rūpes uzņēmās Mikus Milgrāvis

Ar to pasākumu DG darbs nebūt nebeidzās, jau norit darbi diskusiju vakaram ar biologiem, kas notiks novembra beigās. Un, protams, mēs nevaram aizmirst, ka pirmkursnieki jau sākuši strādāt pie Ziemassvētku balles rīkošanas, par kuru viedos padomus vaicā arī vecajiem padomes biedriem.

Tikpat aktīvi šos mēnešus darbojās PRopogandas DG, kura šajā laikā paspēja sanākt kopā jau četrās sēdēs. Kopīgi norit aktīva plānošana, lai brauktu uz vidusskolām, kā arī drīzumā gaidāmi vērienīgi flashmobi un prātu asinoši konkursi. Ievērības cienīgi ir tas, ka norisinās Fizmati.lv lapas informācijas labošana un atjaunināšana, un notiek diezgan regulāra rakstu ievietošana mājaslapā.

Akadēmiskā DG bīda iniciatīvu par kursu izmaiņām 6. semestra fizikas bakalauriem - pārcelt no A daļas "Spektroskopijas laboratoriju" uz B daļu, un vietā A daļā ielikt kursu, kura ietvaros studenti varētu apgūt kompleksā mainīgā analīzi. Ir izveidots arī Pirmkursnieka manuālis.

Sociālā DG, izpildot studentu vēlmes, uzstādījusi fakultātē vairākus pulksteņus un tualetēs nodrošinājusi roku papīra dvieļu turētājus, kā arī drīzumā tiks izlikti vairāki atkritumu grozi. Vērts atzīmēt, ka novembra sākumā arī norisinājās rudens talka, kuras ietvaros tika atbrīvota liela daļa parka no lapām, kā arī nokrāsoti četri no pieciem soliņiem koši oranžā.

Aplaudēsim vecajam SP sastāvam par labo veikumu, un turēsim īkšķus, lai jaunajam sasaukumam viss izdodas!

Autors: Alīna Komkova  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: FMFSP
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 8, vidējais vērtējums: 4.88

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūlijs, 2022 »

POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva