FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2011. gada 7. decembrī 09:00 

Atskats uz FMF SP darbību novembrī (0)

Laura V. kandidē
Pirmais un laikam arī svarīgākais notikums šajā mēnesī, bija jaunā FMF SP sastāva un pēc tam arī priekšsēdētāja un valdes vēlēšanas. SP turpmāko gadu vadīs trešā kursa matemātikas – statistikas programmas studente Laura Vēze, viņas biedrs būs pirmā kursa fiziķis Jānis Āboltiņš. Sociālo un Izglītības darba grupas turpinās attiecīgi vadīt otrā kursa fiziķis Ingmārs Felcis un otrā kursa optometriste Brigita Zutere. Par pasākumiem atbildēs pirmā kursa optometriste Zane Lanka, sports joprojām būs uz Jāņa Vāveres pleciem, savukārt atbildīgā par fizmatu tēla popularizēšanu – otrā kursa fiziķe Zane Kalniņa.

Mūsu naudas pieskatītāja joprojām būs trešā kursa matemātiķe – statistiķe Līga Veinberga. Viņa arī viena no diviem LU SP biedriem, otrs ir otrā kursa matemātiķis Emīls Vāvere. Par sponsoru un atbalstītāju piesaisti atbildīga būs jaunā matemātiķe Krista Skujiņa. Dokumentus kārtībā turēs trešā kursa fiziķe Gunita Sprūde, bet īpašuma un telpu kārtību uzraudzīs fizikas maģistros studējošā Madara Ziņģe.

No 7.-18. novembrim norisinājās Zinātniskās literatūras konkurss. Pieteicās 3 studenti, kuri iegūs 5 grāmatas. Tikšanās laikā tika nolemts doties braucienos pa skolām, sākumā pa Rīgas skolām, reklamējot fizmatus un studijas LU Fizikas un matemātikas fakultātē, un tad, ja šāds pasākums būs veiksmīgs, iespējams, arī pa visu Latviju. Vēl tika apspriesta mācību vakaru fakultātē ideja, taču to realizācijai vispirms būtu jāaptaujā, vai pēc tādiem būtu interese un jāapzina pieejamie resursi.

Sociālās darba grupas vadītājs Ingmārs šajā mēnesī ir panācis vairākus sīkus uzlabojumus dienesta viesnīcā. Tāpat ir piesaistīts papildus LU SP finansējums un drīzumā, cerams, būs spoguļi. Tikšanās ar vadību laikā, centīsimies rast risinājumu aukstumam.

Joprojām turpinās sadarbība ar žurnālu Ir, kuru interesenti var nākt palasīt SP telpā. Ir iegādāts sporta inventārs, kuru, protams, studenti varēs izmantot, tāpat arī kamera un grāmatas priekš Jauno fiziķu skolas.

PR darba grupas sēdē nolemts atdzīvināt Fizmats365 ideju, pilnvērtīgāk izmantot sociālos tīklus, piemēram, Twitter. Ir idejas par kādu oranžu flešmobu un bukleta par FMF atjaunināšanu, kā arī par tradicionālo ciparkūku pasākumu.

Arī šajā sasaukumā savu sāpi, viedokli vai pateicības vārdus vari nākt izteikt pie mums 111. telpā vai iemest uzrakstīto oranžajā kastītē pie SP telpas durvīm, vai arī rakstīt uz e-pastu kādam no mums vai uz info@fizmati.lv.

Autors: Gunita Sprūde  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: atskats, novembris
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Augusts, 2020 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
7 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva