FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Ko tu gaidi visvairāk?
jaunā semestra sākumu
Aristoteli
Baldoni
nāvi

Rezultāti

Foto

2010. gada 30. novembrī 00:28 

FMF SP darbības atskaite par septembri, oktobri un novembri (2)

Ļoti bieži Studentu padomei no studentu puses tiek pārmests, ka tā neko daudz nedara, sarīko tik dažus pasākumus, bet pārējo laiku izklaidējas Studentu padomes telpās, tērējot iedalīto naudu savām vajadzībām. Lai kliedētu šo nepareizo iespaidu, kopš šī brīža būs regulāri atskata ziņojumi par to, ko Studentu padome ir paveikusi noteiktā laikā periodā. Šoreiz atskaite par šajā mācību semestrī notikušo.

Mācību gada sākums Studentu padomē ir iesācies kā allaž – ar lielu rosību Baldones dēļ. Kad tā bija galā un mācības bija atsākušās, strauji tuvojās fukšu iesvētības. Neaizmirstot par vēsturi, arī tās, tāpat kā Baldone, tika nolemts rīkot kopā ar datoriķiem.

Tā kā jau mācību gada sākumā tika saņemta informācija no LUSP, ka gada beigās atlikušie līdzekļi (pretēji iepriekšējiem gadiem) var tikt atņemti, tad SP biedri vienojās par skaņas aparatūras iegādi, kas turpmāk kaut nedaudz samazinātu pasākumu izmaksas, jo tā vairs nebūtu jāīrē.

Ja atceries, tad šī gada martā fizmati kopā ar datoriķiem, ķīmiķiem, biologiem un ģeogrāfiem organizēja Dabaszinātņu dienas. Tā kā tās iekrita tradicionālajā Retro balles laikā, tad toreiz tika nolemts šo balli pārcelt uz novembri. Kā tā brīža pasākumu darba grupas vadītāja gribu atvainoties visiem tiem, kas bija ieplānojuši šo balli apmeklēt. Sēde tika sasaukta, idejas bija daudz un interesantas, taču diemžēl laika trūkuma dēļ tika pieņemts lēmums pārcelt to uz oriģinālo laiku – marta beigām.

13. novembrī tika īstenots jauns FMF SP projekts - piedzīvojumu sacensības “Spēks un jauda”. Mērķis popularizēt fizmatus un aktīvo atpūtu, izbaudot ko sarežģītāku par LB nakts trasi.

Varbūt esi ievērojis, ka Zeļļu 8 parkā ir uzradies apgaismojums. Tāpat ir izveidota koju padome, kas turpmāk risinās kopmītņu problēmas.

Līdz ar jaunā sasaukuma sanākšanu, ir jāievēl jaunie amati. Priekšsēdētājs turpmāk būs Valdis Zuters, viņa biedrs – Gunita Sprūde. Naudas lietas un sadarbību ar atbalstītājiem turpmāk pieskatīs Līga Veinberga. Otra "LV" - Laura Vēze – vadīs PR darba grupu. Par sociālajiem jautājumiem jāvēršas būs pie Ingmāra Felča, izglītības – pie Brigitas Zuteres, savukārt pasākumu DG vadīs Ieva Ozolniece.

Sintija Sūniņa būs lietvede, kā arī atbildīgā par 111. telpu, savukārt Jānis Vāvere kārtos sporta jautājumus. LUSPā FMF pārstāvēs Līga Zaķe un Aivis Asarītis. „Fizmatdienu 2011” galvenā organizatora gods ticis Ingrīdai Buliņai, viņa būs arī fakultātes domē līdz ar Raivi Bētu, Lieni Stalīdzāni, Santu Raciborsku un Valdi Zuteru.

Autors: Gunita Sprūde  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: atskaite, FMFSP
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Oktobris, 2020 »

POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
234567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva