FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2006. gada 26. novembrī 01:35 

FMF SP galvenie mērķi un uzdevumi šajā mācību gadā. (4)

Kā zināms, pāris dienas atpakaļ notika FMF SP priekšsēdētāja vēlēšanas. Šogad bija tas gads, kad sapratu, ka esmu spējīgs ne tikai aktīvi darboties Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu padomē, bet arī būt par tās vadītāju. Arī uzticību esmu iemantojis Studentu padomē, par ko liecina manis ievelēšana par Fizikas un matemātikas Studentu padomes priekšsēdētāju.

Ja godīgi jāsaka, tad diezgan nopietni jau tas skan, bet cerams, ka es kā vadītājs un arī pārējie biedri spēsim darīt visu to labāko un ar pilnu sirdsapziņu, lai ne tikai FMF SP kļūtu par labāko Studentu padomi Latvijā, bet arī, lai šīs fakultātes visi studenti justu to, ka viņu fakultātes Studentu padome tiešām darbojās labi un pārstāv visu studentu intereses, kā viņi to deklarē.

Īsumā vēlos izstāstīt to, kādi ir mūsu, FMF SP turpmākie mērķi un galvenie uzdevumi. Pirmkārt, un laikam jau arī galvenokārt, organizēsim tuvākajā laikā fakultātes vadības un fakultātes studentu atklātu diskusiju par šobrīd samilzušu tēmu – FMF dalīšanās. Laikam jau ikvienam no mums ir savi subjektīvie iemesli par vai pret dalīšanos, taču pie kaut necik loģiskiem secinājumiem un izvērtējumiem varam tikt tikai ar diskusijas palīdzību. Šādā veidā ikvienam studentam būtu iespēja uzzināt vadības domas un argumentus šajā jautājumā, savukārt vadībai saprast studentu vēlmes un sajūtas.

Tikpat nozīmīgs uzdevums līdzīgi kā pagājušajā gadā ir prezentācijas dažādās Latvijas skolās dažādos rajonos, jo tieši no mazpazīstamiem novadiem nāk talantīgi un spējīgi skolēni, kurus, protams, mēs vēlētos redzēt studējam mūsu fakultātē. Šogad to ir domāts darīt mazliet ātrāk nekā pagājušajā gadā – decembra beigās vai/un janvārī, jo šis ir laiks, kad skolēni izvēlas CE, ko viņi kārtos.

Iespējams, ka līdz šim FMF SP ir pievērsusi pārāk mazu uzmanību studiju kvalitātes celšanai, jo mēs taču pārstāvam studentus un viņi taču šeit, fizmatos, iegūst izglītību, ar kuru pēc tam būs jākonkurē nežēlīgajā darba tirgū. Šogad centīsimies vairāk tam pievērst uzmanību un ņemt aktīvu dalību studiju programmu padomēs.

Centīsimies arī neaizmirst par Ēnu dienām, kas pagājušo gadu bija jauns pasākums Studentu padomēs un šogad daudz kvantitatīvāk to organizēja arī Latvijas Universitātes Studentu padome, kas, mūsuprāt izdevās diezgan sekmīga un noderīga.

Protams, ka studenti visos laikos ir bijuši aktīvi sportotāji, tādēļ šogad mēģināsim nepamest novārtā arī sportiskās aktivitātes. Jāsaka, ka lietas iet uz labo pusi – šajā mācību gadā jau bija Aktivitātes diena, tāpat arī Intelektuālais vakars un decembrī paredzēts arī nopietns Zoles turnīrs.

Taču grandiozākais pasākums, tāpat kā pagājušajā gadā, atkal paredzētas Fizmatdienas – šogad nu jau 37. gadu pēc kārtas. Esam mācījušies no kļūdām un sapratuši, ka tik garas un izstieptas Fizmatdienas nav vajadzīgas, jo gan organizatoriem, gan dalībniekiem vārda tiešajā nozīmē pietrūkst spēka. Taču darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai Fizmatdienu simboliskie pasākumi – Laivu brauciens, Sporta diena un gājiens, notiktu.

Tāpat ir ideja tomēr sarīkot salidojumu, kurš bija paredzēts pagājušajā gadā, bet diemžēl nenotika. Salidojums būtu īstākais laiks, kad varētu beidzot realizēt absolventu, studentu un pasniedzēju aptaujas.

Protams, ka neaizmirsīsim par pasākumiem fizmatos, jo tieši pasākumi ir tie, kas palīdz saliedēties visiem studentiem un galu galā, kuram studentam negribas mazliet atpūsties un izklaidēties...?

Ar cieņu,
Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu padome

Autors: Raivis Bēts  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: FMF SP
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2024 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva