FMFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kad ir pieņemami sākt Ziemassvētku dekorēšanas trakumu?
pēc valsts svētkiem karogus drīkst uzreiz mainīt pret lampiņām
salavecis uz plaukta vēl no pagājušajiem ziemīšiem stāv..
nekad.
manā istabā helovīns valda visu gadu
nenoturējos - jau izdekorēju

Rezultāti

Foto

2014. gada 15. novembrī 23:20 

FMF SP ir jauns vadītājs - Aigars Rasnačs (16)

Šo ceturtdien (13.11.2013) Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu padomes (FMF SP) jaunā sasaukuma sēdē par vadītāju ievēlēts Fizikas bakalaura 2. kursa students Aigars Rasnačs.

Uz priekšsēdētāja amatu sākotnēji kandidēja Fizikas bakalaura 2. kursa students Aigars Rasnačs un Fizikas doktorantūras 1. kursa students Jānis Ratnieks. Tas ļoti atgādina arī aizvadītajā gadā notikušo cīņu par vadītāja krēslu, tikai šoreiz virsroku guva Aigars ar ļoti pārliecinošu balsu vairākumu. Šajā gadā Aigars nāca klajā ar jaunu valdes modeli un lieliskām idejām, kuras atrada citu biedru atbalstu - 17 no 20 klātesošajiem balstiesīgajiem pauda viņam uzticību jau pirmajā kārtā, kamēr atlikušie 3 atturējās no izvēlēšanās starp šiem kandidātiem.

Valdes vēlēšanas paredzētas 21. novembrī, laiks tiks precizēts. Valdes amati, uz kuriem ir iespēja kandidēt, ir pusvadītājs, finansists, sociālās darba grupas vadītājs, akadēmiskās darba grupas vadītājs, propagandas darba grupas vadītājs un pasākumu darba grupas vadītājs. Ir arī atbildīgie amati - IT darba grupas vadītājs, nodarbinātības darba grupas vadītājs, sporta darba grupas vadītājs, lietvedis, atbildīgais par 111. telpu, atbildīgais par aiz100. telpu. Lai kandidētu uz atbildīgo amatiem mandāts nav obligāts, bet uz valdes vietām, protams, gan ir.

Kas sakāms jaunievēlētajam FMF SP vadītājam par turpmāko gadu?

-"Vēlos, lai studenti ir vairāk informēti par SP, kā vietu, kur tiek pārstāvētas viņu intereses akadēmiskajā, sociālajā un kultūras dzīves jomā, lai studenti zin, ka ir tāda FMF SP, kuras durvis ir atvērtas katram FMF studējošajam. Darīsim lietas, lai ne tikai SP biedri zina par tādām vietām kā FMF Dome vai Studiju programmu padome, kur studentiem ir iespēja ietekmēt ar studijām saistītas lietas, piemēram, viņiem pasniegto kursu saturu. Mēģināsim atjaunot arī FMF SP saites ar FMF vadību regulāru tikšanos formā. Kā arī svarīgi būs maksimāli izpildīt visu SP vēlēšanās kandidējušo sarakstu pirms vēlēšanām solīto."

Vēlam veiksmi Aigaram sasniegt visu iecerēto fizmatu gara, spēju un tēla celšanai jaunās virsotnēs, un lai viņa vadībā darbojas nepārspējama komanda, kura palīdzēs viņam realizēt visus mērķus.

Autors: Paula Jankovska  Apskatīt komentārus »

Balsis: 4, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Novembris, 2017 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
4567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva