FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2016. gada 16. septembrī 16:52 

Ievadlekcija 2016 (3)

Trešdienas ievadlekcijā runājām par:

***FMF SP. Par valdi, kā iesaistīties kultūras, akadēmiskajā, PRopagandas un sociālajā virzienā, kā kļūt par biedru. Aktuāla info - iesvētības būs 7.oktobrī - izbrīvējam visi sev šo dienu!

***Vēl svarīgs fakts - pirmkursniekiem ir jāorganizē Ziemassvētku balle. Par to vairāk info būs vēlāk! Visi, kam patīk organizēt - esiet gatavi!

***Ir jāpiesakās sociālajai stipendijai, ja kādam ir vēlme. Kā arī citām LU Fonda stipendijām pieteikšanās ir atvērta.

***Svarīgi ir iesaistīties fizmati.lv - rakstīt komentārus, pildīt aptaujas un, protams, lasīt tur esošos rakstus. Vismaz reizi nedēļā vajadzētu tur ieiet - tur ir visa aktuālā info par un ap studiju dzīvi!

***Akmens stāstīja par LU SP, tā arī ir lieta, kur var iesaistīties un darīt. Pie viņa noteikti var uzzināt daudz vairāk info par visu ar LU SP saistīto. :)

***Ir arī Latvijas Studentu apvienība, kas rūpējās par visu studentu viedokli un iet runāt ar augstākām personām.

***Vēl svarīgs pasākums - PBS jeb Potenciālo biedru seminārs, kas ir riktīgi foršs pasākums visiem, kas grib iesaistīties un darīt lietas FMF SP. Plānotie datumi - 28.-30. oktobris, pieteikšanās tiks izsludināta drīzumā!

***Katram no mums ir iespēja braukt Erasmus+ programmā. Lai varētu braukt, vidējai atzīmei ir jābūt 8. Šis ir ļoti vērtīgi! Tiešām. Erasmus+ programmās tiek dotas stipendijas. Par naudu nav jāuztraucas! Te ir interesants stāsts par Erasmus+ pieredzi.
Vēl info par Erasmus+ pie foršā Mikus: mikus.milgravis@gmail.com.

***Vēl laba lieta, kur iesaistīties ir JFS. Daudzi no jums to jau ir apmeklējuši kā dalībnieki, daži ir bijuši uz pirmo šī gada sēdi. Tagad jums ir iespēja to darīt no otras puses - organizēt un darīt lietas. Ne obligāti bija jābūt pirmajā sēdē. Galvenais, lai iesaistītos - esi 24.09 aptuveni 9:30 fakultātē! Ja jums patīk ēst, tad nāciet uz JFS!

***Ir iespēja darboties LU Biznesa inkubatorā un darīt biznesu. Vēl var darboties LU Datorikas fakultātes Robotikas klubā. Reizi nedēļā nodarbības. Vairāk info par Biznesa inkubatoru un Robotikas klubu pie Kapteiņa Labsajūtas aka Kalvja aka mokas brūvētāja.

***Mūsu fakultātē ir tā lieliskā iespēja dziedāt korī! Visi tie, kuri kaut mazliet prot dziedāt noteikti varētu iesaistīties un dziedāt! Koris "Aura" jau ir uzņēmis jaunus dalībniekus, bet nebēdā - dalībnieku uzņemšana notiks arī novembra sākumā. Precīzāka info būs drīzumā. Ja vienkārši gribās paklausīties, tad tikai jāaiziet uz koncertu!

***Koju iemītnieki - jūsu galvenais cilvēks pie kura vērsties ar visām problēmām - Sintija Trafimoviča. Viņa ir koju vecākā, dzīvo 303. istabiņā.

***Mūsu fakultātē ir arī sporta zāle un svaru zāle. Sporta zāle atrodas Matemātikas korpusa pagrabā - noejot lejā pa trepītēm un pa kreisi. Svaru zāle atrodas Fizikas korpusa pagrabā. Jāpalūdz atslēgas pie sarga un var iet un darboties.

***Mums ir arī mācību telpa! 114.telpā var droši iet un mācīties - telpa ir brīva un sauc pēc aktivitātēm! Droši var doties arī uz Torņakalna DACīti, šī vieta atvērta 24/7 un lieliski piemērota akadēmiskām aktivitātēm.

*** FMF SP arī vēlas informēt, ka, ja nepaspēji uz Ievadlekciju, bet tomēr vēlies saņemt aktuālākās ziņas no Padomes, tad droši raksti epastiņu vadītājai Rotai (rota.bruna@fizmati.lv) vai iekšvadītājai Danielai (daniela.reihenbaha@fizmati.lv) - viņas pievienos Tevi SP notikumu interesentu listei, kas nu jau palaista gaisā!

Autors: Karīna Segruma  Apskatīt komentārus »

Balsis: 9, vidējais vērtējums: 4.56

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Augusts, 2020 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
7 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva