FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2012. gada 22. novembrī 22:48 

Jauna ēra klāt jeb FMF SP jauna pašpārvalde (10)

Līga Veinberga
Starp pasaules galu un viltīga viltus pilnām vēlēšanām savu galējo formu paspējusi ieņemt jaunā Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu padome. 

Vadoņa lomu šogad spēlēs Līga Veinberga, īsts veterāns ar kaujas rētām gan no iepriekšējiem sasaukumiem, gan no darbības Latvijas Universitātes Studentu padomē. Kā mēdz teikt – pieredze, tās ir zināšanas, kuras tu esi nevis izvēlējies, bet gan bijis spiests iegūt. 

Vadītājai pie sāniem būs arī pieredzes bagātais un no plikpaurības atkopies Roberts Kiršteins. Šī Robertam būs pirmā reize valdē, bet kā pelēkais kardināls no aizkulisēm SP darbību ir vērojis un ietekmējis jau divus gadus. Izcīnījis amatu visspraigākajā no ievēlēšanu cīņām, šis fizikas students būs Līgas stabilais balsts. Baumo, ka vecākas sievietes no viņa uz ielas izvairās.
 
Roberts un plikpaurība

Par sociālajām lietām atbildēs pirmkursniece Madara Umure. Iedvesmojošajā runā (par spīti tam, ka uz šo posteni pretendēja tieši viens cilvēks) Madara apgalvoja, ka viņa ar zobiem un nagiem cīnīsies par studenta tiesībām uz rūteriem un labo krītu. 

Par PR (jeb „Skat, skat, Fizmati!”) darba grupas vadītāju esam ieguvuši Jāni Kalniņu, otrā kursa fiziķi, kurš zina kā darīt lietas. Kā izteicās kāds no FMF SP biedriem:” Parasti Kalniņš ir tāds nenopietns, bet savā uzrunā tik nopietns!”. Šis apgalvojums izpelnās vēl lielāku atzinību, jo no anonīmiem avotiem uzzināju, ka uzrunas laikā pretendents atradies vieglā alkohola reibumā. Cerams, ka šī nopietnība izpaudīsies ne vien vārdos, bet arī darbos!

Pasākumu darba grupas vadītāja krēslā ieplūdušas svaigas asinis. Vienīgais amats, par ko balsošana notika divreiz, jo balsis sadalījās gandrīz uz pusēm. Gala rezultātā dominēja pirmā kursa matemātiķe Liene Gobiņa.  Sēdē kā vienu no galvenajiem iemesliem savai piemērotībai amatam minēja, ka pasākumus organizējusi kopš bērna kājas. Pieredze ir laba lieta.

Par akadēmiskajiem jautājumiem šajā sasaukumā atbildēs Emīls Vāvere, vēl viens LUSP izdzīvotājs un matemātiķis. Pamatojot savu motivāciju ļoti pārliecinošs bija arguments, ka šajos trauksmainajos laikos nepieciešams cilvēks ar zināšanām par studiju darba organizāciju (bija studentu pārstāvis Matemātikas nodaļas sēdēs FMF), kā arī viņa uzvalks.

Pašpārvaldes maku savās rokās ņēmis Atvars Trams, visi trīs kandidāti uz šo amatu nāca ar fantastisku zināšanu bagāžu, esot strādājuši ar grāmatvedību saistītos darbos, bet Atvars ņēma virsroku ar savu šarmu, kas noderēšot, piesaistot visus sponsorus visam. Atvaru savā paspārnē solīja ņemt arī Līga, kas finansista pienākumus veikusi pirms tam. Lai tā nauda makā turās! 

Šāda nu izskatās šī gada Studentu padomes valde. Pie ne tik valdošiem, bet ne mazāk cienījamiem amatiem nokļuvuši arī citi SP biedri un aktīvisti.

Šogad lietas vedīs un kārtībā uzturēs Laura Vēze, iepriekšējā gada FMFSP vadītāja šogad nolēma atvilkt elpu un paskatīties kā lietas notiek no malas. Vienā no sēdes ātrākajiem un atklātākajiem balsojumiem padome pauda uzticību un paļāvību Laurai, ka auzas nebūs tā vieta, kur tiks ievestas lietas.

Par telpām atbildēs Ieva Brantevica – lai Dievs stāv viņai klāt, pārējiem atliek tikai noelsties un apbrīnot šīs jaunās meitenes drosmi.

Ar spožu, pat spīdošu ideju sporta atbildīgā amatu Jānim Ratniekam no rokām izrāva aktīvists Jānis Eglītis, ļoti gaidu viņa solīto volejbolu tumsā, baumo, ka visas volejbolam būtiskās ķermeņa daļas tiks nokrāsotas ar luminiscējošu krāsu.

Visbeidzot to, lai Fizmati.lv turpinātu pastāvēt un plaukt, centīšos nodrošināt es, šī raksta autors. 

Ja pasaules gals tomēr tā arī nepienāks, tad šī gada garumā šie būs tie cilvēki, kuri centīsies celt mūsu mīļo fakultāti, smieties vai raudāt – to vēl redzēsim, bet cerēsim uz to labāko.

Autors: Jānis Šmits  Apskatīt komentārus »

Balsis: 12, vidējais vērtējums: 4.75

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Augusts, 2020 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
7 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva