FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2006. gada 4. augustā 14:48 

Jaunie fizmati esot ļoti aktīvi (10)

Ir noslēgusies reģistrācija studijām Fizmatos. Fizmatu Studentu pašpārvalde (FMF SP) aktīvi sekoja līdzi un piedalījās reģistrācijas procesā. Katrs reģistrēties nākošais, tika īpaši sagaidīts. Lai radītu priešstatu par studijām fizmatos un savu fakultāti, vecāko kursu fizmati un FMF SP aktīvisti topošajiem fizmatiem rādīja materiālus no Fizmatu pasākumiem un studentu aktivitātēm, kā arī individuāli parunājās un atbildēja uz jauniešu neskaidrajiem jautājumiem.

“Reģistrācijas nedēļas pirmajā dienā jau ieejot pa LU galvenajām durvīm bija dzirdama mūzika, kas skanēja no trešā stāva, kur fizmati sagaidīja savus turpmākos studiju biedrus, kas nāca reģistrēties studijām, ar jauku mūziku, dažādu filmiņu un bilžu rādīšanu, un aicinājumu piedalīties tradicionālajā Baldonē. Pirmajās dienās nāca daudz vairāk studijām reģistrēties gribošu jauniešu salīdzinot ar to jauniešu skaitu, kas nāca nedēļas otrā pusē un līdz ar to arī sagaidītāji nedēļas pirmajā pusē bija vairāk nekā nedēļas otrajā pusē”, stāsta Diāna, kura aktīvi atbalstīja topošos fizmatus reģistrācijas procesā.

Viens no svarīgākajiem Fizmatu pārstāvju pienākumiem bija informēt jaunos studentus par Baldoni un mudināt aizpildīt anketas. Līga pastāstīja, ka nelielu minstināšanos Baldones anketu aizpildīšanā esot sagādājis jautājums "Es strādāšu:", un tad topošajiem studentiem ticis stāstīts, ka atbildes ir ļoti nozīmīgas, jo pēc tām tiks sadalītas darba grupas - vieni nokļūšot kukurūzas plantācijās, otri meža darbos, citi ogļu raktuvēs.

Dažs labs esot nedaudz izbijies, izdzirdējis ko tādu, un tad vajadzējis cilvēku mierināt, ka nebūšot jau tik traki, un esot jau arī tik daudz pozitīvā - iepazīšanās ar saviem studiju biedriem, veckursniekiem, viedu stāstu un padomu klausīšanās. Galu galā arī daudzi līdznācēji esot bijuši ar mieru doties uz Baldoni, un aizpildījuši Baldones anketas.

Fizmati dalījās infomācijā arī par kādu interesantu laika kavēkli brīžos, kad kļuvis garlaicīgi reģistrācijas nedēļā. Esot uzsākta kāda savdabīga spēle, kurai ir tikai viens noteikums – uzminēt, kurā studiju programmā reģistrēties jaunietis ir atnācis. Apbrīnojami, ka ļoti daudzu jauniešu studiju programmas tika atminētas precīzi.

Reģistrēties studijām fizmatos esot ieklīduši arī pa kādam topošajam juristam vai ekonomam, kas, saņēmuši Baldones anketu, apjauta, ka tomēr nav nokļuvuši tur, kur vajadzētu, un turpināja savas fakultātes meklējumus - lielākoties astronomijas torņa virzienā. Šādi ir rezultāti 2006./2007.mācību gada uzņemšanas rezultāti 1. kursā fizmatos:

Vidusskolas matemātikas skolotāji – 30 studenti
Matemātiķi – statistiķi – 34 studenti
Matemātikas bakalauri – 34 studenti
Fizikas bakalauri: 51 students
Optometrijas bakalauri: 31 students
Datorzinātnes bakalauri: 193 studenti
Programmēšana un datortīklu administrēšana: 22 studenti.

Tātad uzņēmām kopā 395 jaunos studentus. Jaunie studenti reģistrācijas nedēļā bija atsaucīgi un pozitīvi noskaņoti un pēc viņu atsaucības un aktivitātes spriežot, šķiet, ka Baldonē šogad būs ļoti daudz jauno FIZMATU.

Autors: Vita Duka  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Fizmati, fukši
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Marts, 2020 »

POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
67 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva