FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2006. gada 1. augustā 01:16 

Kas ir Baldone? (20)

Baldone 2001

Baldone – šīs trīs dienas pirms Aristoteļa svētkiem, kuras katrs jaunais fizmats, kurš to ir izbaudījis, atceras visu savu studiju laiku un vēlāk sauc par “Savu Baldoni”. Tas ir notikums, kas caur darbu un atpūtas pasākumiem liek parādīties īpašajam fizmatu garam arī nākamajās paaudzēs.

Baldones trīs dienu nometnes - talkas laikā fizmatu pirmkursnieki iepazīst viens otru, fakultātes studentu padomes darbību un cilvēkus, kuri nākotnē var ļoti noderēt!

Baldones būtību visspilgtāk raksturo īpaša sajūta. Fizmatu vienotības un kopības apzināšanās ir tās sajūtas, kas paliek visu atmiņās vēl ilgi, kā arī gandarījums, ka vari saukt sevi par daļu no lielā, oranžā fizmatu veseluma.

Pēc tam kad Baldone ir noslēgusies, visi atkal satiekās Doma laukumā Aristoteļa svētkos, lai turpinātu kopīgi baudīt pirmos studentu priekus.

Ieskats senatnē....


Baldone 2005

Fuksis Blekss: Mēs, fukši, sapazinušies gan savā starpā, gan ar "Lielajiem Oranžajiem" jutāmies lieliski, atsauksmes bija tikai labas, pamazām jau sākām izprast, ko nozīmē oranžā krāsa.

Kopumā ko varam teikt par šo pasākumu - tas vienkārši bija neaizmirstams. Organizācija ideāla un mēs, fukši, to nekad neaizmirsīsim. Tagad uz lekcijām mēs gājām jau nedaudz apgaismoti. Esam ieguvuši jaunus draugus un jūtamies patiesi oranži. Ikviens no mums var teikt lielu paldies veckursniekiem - organizatoriem, par to, ka mēs studijas varam sākt jau kā kolektīvs.

Fuksis: Trīs dienas, ko ir vērts ierakstīt "sarkanajā" grāmatā, jo ir vērts to visu piedzīvot katram!!!


Baldone 2004

Fuksis 2004 nr.1: Es domāju, ka būs labi, bet bija vēl labāk.

Fuksis 2004 nr.2: Labi, ka man sanāca iepazīties ar saviem kursa biedriem neformālajā tādā izbraucienā, žēl, protams, ka visi nav atbraukuši , bet tikai neliela daļa, tomēr ar tiem būs tā grūtāk iepazīties.

Lauriņa (orgnizators): Ļoti labi izgulējos, pēc rīta rosmes pamodos. Fukši pārāk agri ceļas, netaisa fun, liekas pagājušogadu mēs darījām. Bet vēl ir viss priekšā! Vēl ir darbs, vēl ir sports, vēl ir kvests. Kas tad vēl? Daži ir ārā gulējuši - Cunskis un Herbe...

Luckāns: Poha. Un nepāries. Šobrīd vajadzētu zobus iztīrīt. Birste ir, vajaga pastu. O! Pārgāja!


Baldone 2002

Astra Cīrule: Kāds tad ir ieguvums no šī notikuma?

Pirmkārt, un galvenokārt, daļa fukšu ir savstarpēji saliedēti un izveidoti jau par vienotu kolektīvu, kam tuvas fizmatiskās idejas, tradīcijas un iekšā mājo fizmata gars. Par to daži varēja pārliecināties, vērojot patiesi izdomas bagātos, atrakītvos fukšu priekšnesumus, bet visi - kā Aristoteļa svētkos, oranžajās cepurēs (pašu pirmkursnieku darintajās) tērptais pūlis, kas, balss saites netaupot, skandēja vienu saukli pēc otra.

Otrkārt, jaunie fizmati jau ir iepazīstināti ar fakultāti, un pirmajās dienās tos negaida nepatīkami pārsteigumi, jo viņiem jau ir zināms, kas tad tos tagad sagaida.

Treškārt - jaunie fizmati jau ir integrēti veco fizmatu kolektīvā, un pat vispesimistiskākās prognozes rāda, ka FMFSP pievienosies liels pulks jaunu, patiesi darboties gribošu, radošu aktvīstu, un šī organizācija tikai zels un plauks.

Ceturtkārt - Šis bija vienkārši labs pasākums, kur atpūsties, un iekrāt spēkus jaunajam mācību gadam!

Autors: FMF SP  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Baldone
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2020 »

POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva