FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Ko tu gaidi visvairāk?
jaunā semestra sākumu
Aristoteli
Baldoni
nāvi

Rezultāti

Foto

2009. gada 15. aprīlī 22:45 

Konkurss „Gada aktīvists 2009” šogad jaunās skaņās (5)

Sākumā bija nekas, pēc tam tapa konkurss „Gada fizmats”. Tituls, ko ieguva cilvēks par labām akadēmiskām sekmēm, sasniegumiem zinātnes jomā un aktīvu darbību sabiedriskajā sektorā. Bet ar to bija par maz, tādēļ 2006. gadā šis konkurss sašķēlās divos: „Gada fizmats” un „Gada aktīvists”. „Gada fizmats” vairāk nosliecās uz akadēmisko sekmju un zinātnisko sasniegumu novērtēšanu, bet „Gada aktīvists” novirzījās uz sabiedriskās aktivitātes izvērtēšanu. Tā kā „Gada aktīvists” ir jauns konkurss, tad katru gadu tas piedzīvo izmaiņas, meklējot optimālo saturu. Šis gads nav izņēmums, un arī šogad būs daži jauninājumi un izmaiņas konkursa gaitā.

Pirmkārt, iepriekšējos gadus konkursā varēja piedalīties jebkurš Fizikas un matemātikas fakultātes students, kas aktīvi darbojās kādā sabiedriskajā organizācijā, taču balstoties uz kritiski zemo šādu cilvēku aktivitāti piedalīties šajā konkursā un nespēju izveidot pietiekoši adekvātu vērtēšanas sistēmu, lai novērtētu dažādu organizāciju pārstāvjus, šogad konkurss būs vērsts uz Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu pašpārvaldes aktīvajiem biedriem.

Otrkārt, pagājušo gadu konkursā varēja pieteikties biedri, kuru pieredze sabiedriskā organizācijā ir visdažādākā, taču šogad piedalīties varēs tikai tie FMF SP biedri, kas šajā pašpārvaldē darbojas pirmo gadu. Šī lēmuma mērķis ir izcelt aktīvākos jaunos censoņus.

Treškārt, izmaiņas ir notikušas arī uzdevumos, kas būs jāpilda konkursa dalībniekiem. Protams, paliks daudzi iepriekšējo gadu uzdevumi kā, piemēram, prezervatīvu pūšana uz laiku, stopēšana uz ātrumu un konkurenta novērtēšana, taču būs arī jauni uzdevumi, kas šobrīd titula kandidātiem netiek atklāti. Taču nemainīgi ir palicis tas, ka lielākā daļa uzdevumu būs jāpilda Laivu brauciena laikā, kad arī tiks paziņoti konkursa rezultāti.

Šis noteikti nav galējais konkursa variants, un es ceru, ka citus gadus tas iegūs jaunu elpu, lai laika gaitā nonāktu līdz savai optimālajai formai.

Autors: Valdis Zuters  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Fizmati, gada aktīvists
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Februāris, 2021 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
1234567

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva