FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2012. gada 3. decembrī 12:24 

LU SP Gada balva 2012 (0)

Fizmatu banda un balvas
Neparasti daudz Fizmatu, starp citu, arī dekāns vienkopus pulcējās 28. novembra pievakarē LU galvenajā ēkā, precīza adrese - Raiņa bulvāris 19. Kamdēļ? Šajā laikā sākās LU SP Gada balvas 2012 svinīgā pasniegšanas ceremonija.

Pasākuma laikā tika apbalvoti izcilākie studentu pašpārvalžu sasniegumi un atsevišķi cilvēki, kas ar savu darbību aktīvi veicinājuši studentu dzīves uzlabošanu gan akadēmiskā, gan sociālā un kultūras ziņā.

Šogad LU SP Gada balva bija īpaši saspringta, ņemot vērā, ka uz 15 nominācijām tika iesūtīti 120 pieteikumi, kā arī to, ka pasākums notika krietni mazākās telpās, kā būtu vēlējusies liela daļa kājās stāvošo klātesošo. Lai vai kā, FMF šogad ieguva godpilnas četras balvas sekojošās nominācijās:

Gada pasniedzējs -Fizikas un matemātikas fakultātes Optometrijas un redzes zinātnes nodaļas pasniedzēja Gunta Krūmiņa;
Lasot motivējošo izvirzījumu, varēja atrast ļoti daudz labu vārdu par šo pasniedzēju, kas tik tiešām viņu padara īpašāku: „G. Krūmiņa ir čakls darbarūķis, kuras darbību lielajā LU mērogā varbūt ne visi var pamanīt un novērtēt, bet Optometrijas nodaļai šis rūķītis ir neaizstājams un nenovērtējams! (..) Veids, kā viņa [JFS] nodarbībā strādāja ar savu studentu komandu, gan uzmundrinot un iedvesmojot pirms nodarbības, gan pasakot, ka "jūs esat labākie" pēc nodarbības, ir tāds, no kura būtu jāmācās daudziem, kas darbojas un māca studentus.”

Gada inovācija projekts - Fizmats 365; 
Vai te ir ko piebilst? Paskatīties uz sevi no malas un parādīt citiem, cik aktīvi, dažādi un satriecoši mēs, Fizmati, esam. Praktiski ir pagājis mazliet vairāk kā gads kopš projekta iesākšanas. Cerams, ka nosaukumā ievītais ‘365’ nebūs ņemts vērā burtiski, un tas turpināsies arī  ilgi pēc tam, kad lapā būs jau pieejami 365 bilžu stāsti. Lai nu kā, links uz pašu projektu - fizmats365dienas.tumblr.com

Gada LU tēla nesējs - Fizmati ar uzrakstu „CELIES” uz Daugavas ledus;
Uzraksta bēršana uz Daugavas ledus nu jau ir ilggadēja FMF fakultātes studentu tradīcija. Šogad uz ledus uzbērtais uzraksts vēstīja „Celies!”. Liels prieks, ka arī pārējo fakultāšu studenti un mācībspēki novērtē mūsu vēstījumu tautai.
“Cik var sūdzēties par slikto visapkārt? Celies un cīnies par visu labo! Ar vienkāršu runāšanu neko panākt nevar, mēs aicinām ikvienu padomāt par to, kā ar savu rīcību padarīt ikdienu labāku sev un citiem,” iniciatīvu komentē Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu padomes 2011./2012. gada sasaukuma priekšsēdētāja Laura Vēze.

Gada kultūras pasākums - diskusija starp teologiem un Fizmatiem par globālajiem fizikas un teoloģijas jautājumiem (šī balva gan, acīmredzot, ir dalīta, bet mēs apaļojam uz augšu, lai iegūto balvu skaits būtu vienāds ar Juridiskās fakultātes iegūto balvu skaitu); 
Šī ir pirmā reize, kad Fizmati iesaistās šāda veida diskusijā, bez tam jau gadsimtus ilgušās nesaskaņas starp zinātni un reliģiju padarīja pasākumu ļoti plaši apmeklētu – kas tad īsti būs. Diskusiju vadīja pasniedzēji V. Kaščejevs un D. Zeps.
*Runā, ka tuvākajās dienās leģenda par to, ka eksistē šī pasākuma video ieraksts, zaudēs savu mistisko statusu.

Par fakultātes gada pasākumu elektroniskā balsošanā tika atzītas Fizmatdienas 2012. Te šķiet, ka kārtīgam Fizmatam viss jau ir skaidrs. Par pārējām nominācijām informāciju var atrast LU SP mājaslapā.
Klīst baumas, ka pēc pasākuma bijis bankets ar dzīvo mūziku, dejām, sarunām par un ap studentu dzīvi neformālā gaisotnē. 

Autors: Roberts Kiršteins  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Augusts, 2020 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
7 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva