FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2015. gada 13. februārī 00:03 

Meklējam studentu pārstāvjus! (0)

Jā, Tevi!
Meklējam studentu pārstāvjus fakultātes Domē un studiju programmu padomēs! Tev ir daudz, ko gūt, uzņemoties šo lielo atbildību – vienmēr būt lietas kursā par aktualitātēm dažādos akadēmisko jautājumu līmeņos, sociālo un argumentācijas spēju attīstīšanu, kā arī kritiskās domāšanas un cēloņsakarību meklēšanas spējas. Tas viss ir atkarīgs no ieguldītā darba, taču šī noteikti ir pieredze, kas palīdzēs Tev arī nākotnes ceļā.

Studentiem un jo sevišķi studentu pārstāvjiem ir liela vara mūsu fakultātē un universitātē. Nebaidos lietot vārdu vara, jo tieši tik nopietns un atbildīgs ir šis statuss – ar savu viedokli Tev ir iespēja iestāties par izmaiņām, tikt sadzirdētam. Pat vēl vairāk – ir pienākums no vadības puses tikt sadzirdētam, uzklausītam un piedalīties nozīmīgāko lēmumu pieņemšanā. Tādēļ īpaši nozīmīga ir atbildīgu un kompetentu studentu parstāvju virzīšana un ievēlēšana fakultātes lēmējinsitūcijās, kurās visās ir jānodrošina 20% studentu interešu pārtāvju esamība.

Šiem studentu pārstāvjiem ir nozīmīga loma tajā, kā administrācija un akadēmiskais personāls kopumā uztver LU FMF studentus. Tāpēc vēlamies uzrunāt atbildīgus, ieinteresētus un kompetentus studentus, kuri labprāt veltītu vidēji vienu pēcpusdienu mēnesī klātienes sēdēm un spētu sekot līdzi aktualitātēm tādā apjomā, lai spētu kvalitatīvi pārstāvēt studentu intereses šādās institūcijās – Matemātikas studiju programmas padomē (3), Fizikas studiju programmas padomē (5), Optometrijas studiju programmas padomē (2), kā arī fakultātes Domē (6). Skaitlis iekavās norāda, cik studentu pārstāvji ir vajadzīgi katrā vietā. 

Ja Tevi ir uzrunājis šis piedāvājums, mēs gaidīsim e-pastu ar Tavu kontaktinformāciju, vēlamo amatu fakultātes lēmējinstitūcijās un lūgsim ierasties uz nākamo SP sēdi, lai Padome varētu balsot par tieši Tavu kandidatūru. 

E-pastu sūti uz dagnija.strike@gmail.com līdz 22. februāra 23:59.

Autors: Dagnija Strīķe  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: dome, SP, SPP
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 2, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Februāris, 2020 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
234567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva